Üçlü tarama testi riskli mi?

Nur_1335

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
1.013
398
24
İkili tarama testimde riskli cikmisdi kızlar yorum yaparmisiniz.?ikili test sonucunda aticam .

Bakarmisinz .

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-02-13-36-13-649_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-02-13-36-13-649_com.android.chrome.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2024-05-02-13-40-30-335_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2024-05-02-13-40-30-335_com.google.android.apps.docs.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba yok yaptırmadim ayrıntılı ultrason a girdim şükür bir şey çıkmadı .
Benimde 4 lü tarama 88/1 geldi malesef fakat ayrıntılıda bende de hiç bi sorun olmadığını söylediler çol şükür ama fetal DNA yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım o yüzden sordum size

Benimde 4 lü tarama 88/1 geldi malesef fakat ayrıntılıda bende de hiç bi sorun olmadığını söylediler çol şükür ama fetal DNA yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım o yüzden sordum size
Anlıyorum sizi Rabbim hakkınızda hayırlısı en kolaylıkla nasip etsin fetal ne kadar sonuç verir bilmiyorum ama ikili üçlü dörtlü tarama testleri güvenirliği yok .

çok araştırdım tarama testlerini sanırım en güvenilir olan 2 Li diyorlar 3-4 daha az doğru sonuç veriyormuş ama tabiki hersey allahtan umarım hepimiz evlatlarımızı sağlıkla kolaylıkla kucağımıza almak nasip olur 🤲🏻

Anlıyorum sizi Rabbim hakkınızda hayırlısı en kolaylıkla nasip etsin fetal ne kadar sonuç verir bilmiyorum ama ikili üçlü dörtlü tarama testleri güvenirliği yok .
Nur hanım merhaba kusura bakmayın ben yazmak istediğiklerimi yanlış ifade etmişim şimdi farkettim sizden özür dilerim 🙏🏻 Tarama testlerinin güvenirliği olmadığını yazmak isterken farklı yazmışım . 1/2 dahi olsa bütün testlerimiz temiz gelen insanlar çok fazla ve inanıyorum ki bizler de bebeklerimizi saglıklı sıhhatli kucaklarımıza alalım 🙏🏻 Yanlış anlaşıldıysam tekrardan özür dilerim kusuruma bakmayın ve birbirimize dua etmekten vazgeçmeyelim 🤍

Nur hanım merhaba kusura bakmayın ben yazmak istediğiklerimi yanlış ifade etmişim şimdi farkettim sizden özür dilerim 🙏🏻 Tarama testlerinin güvenirliği olmadığını yazmak isterken farklı yazmışım . 1/2 dahi olsa bütün testlerimiz temiz gelen insanlar çok fazla ve inanıyorum ki bizler de bebeklerimizi saglıklı sıhhatli kucaklarımıza alalım 🙏🏻 Yanlış anlaşıldıysam tekrardan özür dilerim kusuruma bakmayın ve birbirimize dua etmekten vazgeçmeyelim 🤍
Merhaba estağfurullah öyle şey olur mu .test sonuçları temiz gelip doğumda anomali doğan bebeklerde var o yüzden testler stresli biraz .o yüzden içinizi ferah tutun kimi okuduysam bu forumda kime sorduysam bu sene hep iki vs testler hep sorunlu ama maşallah sağlıklı doguranda var o yüzden Rabbim hakkimizda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin . Allah içinize ferahlık versin 💛

X