Tüy olmayan yerim yok böyle olan var mı?

Maalesef ben de aynı durumdayım tüm vücut (avuç içi hariç her yere yaptırıyorum) diode lazere başladım 6. Seansım bitti evet azalma var ancak kalan tüyler daha siyah çıkıyor (sırt popo kol üstü) lazer ince tüyleri tetikliyor ama ben bunu bilerek başladım. Bana da anormal geliyordu çok rahatsız oluyordum sürekli tişörtümün üstünü altını çekiştiriyordum şimdi biraz daha rahatım...
Sırtınıza da lazer yaptınız mı sonuç nasıl?psikolojimi altüst ediyor bu durum hangi birini bitireyim hangi birine iğneli yapayım şaştım kaldım.Ama lazere gidersem alexandrite gidicem dioda hiç güvenmiyorum nedense

Sanırım buna erkek tipi kıllanma deniliyordu. Bnm görümcemde de aynı sorun var ve o da pko'lu. Hormonal bir sey diye biliyorum. Lazere gitmeyi düşünmez misiniz? Buzlu degil ama ignrli lazerin daha etkili oldugunu biliyorum.
Yüzüm için iğneli epilasyona gittim ama inanılmaz pahalı ve meşakatli bir işlem maalesef.O kadar büyük alanlara yapamam.Lazerden de arttırıp kalınlaştırır diye korkuyorum

Sırtınıza da lazer yaptınız mı sonuç nasıl?psikolojimi altüst ediyor bu durum hangi birini bitireyim hangi birine iğneli yapayım şaştım kaldım.Ama lazere gidersem alexandrite gidicem dioda hiç güvenmiyorum nedense
Evet yaptırıyorum ancak bi koltuk altı ve genital gibi sonuç alamadım bölge bölge kıl olmayan yerler var ama bazı kıllar daha siyah belirgin çıkmaya başladı ve 12 15 seans devam etmem gerektiği söylendi sanırım sırtta alexandrite daha etkiliymiş sizin bilginiz var mı ? İnanın ben de aynı durumdayım çok sinirim bozuluyor bu duruma üstelik çevremde hiç benim gibi kimse yok bu durum beni çok üzüyor

Evet yaptırıyorum ancak bi koltuk altı ve genital gibi sonuç alamadım bölge bölge kıl olmayan yerler var ama bazı kıllar daha siyah belirgin çıkmaya başladı ve 12 15 seans devam etmem gerektiği söylendi sanırım sırtta alexandrite daha etkiliymiş sizin bilginiz var mı ? İnanın ben de aynı durumdayım çok sinirim bozuluyor bu duruma üstelik çevremde hiç benim gibi kimse yok bu durum beni çok üzüyor
Sırt,göbek gibi ince tüyler için nd yag lazerin daha iyi olduğunu duymuştum ama ben henüz denemediğim için yanlış yönlendirmeyeyim.Vücudun geri kalan kısmı için de alexandrite en iyisi ama güzel bir yerde klinik tarzı yerlerde yaptırmak lazım

Yüz için iğneli epilasyona ortalama kaç seans gitmek gerekiyor siz bitirebildiniz mi yüz tüylerini ?
Benim yüzüm lazer görmüştü ve heryere yayılıp kalınlaşmıştı berbat bi haldeydi 2 sene sürdü benim her ay düzenli bir şekilde gittim ama hiç lazer vs görmemişse daha hızlı biter

Sırt,göbek gibi ince tüyler için nd yag lazerin daha iyi olduğunu duymuştum ama ben henüz denemediğim için yanlış yönlendirmeyeyim.Vücudun geri kalan kısmı için de alexandrite en iyisi ama güzel bir yerde klinik tarzı yerlerde yaptırmak lazım
Benim sırt dışında bütün tüylerim maalesef kalın 10 yıldır tıraş bıçağı kullandım yine de alexandrite daha mı iyi olur dökülmem oluyor ama kalan tüyler sert siyah çıkıyor normalde incelmesi gerekiyordu 6 ay oldu artık kendimde sorun arıyorum

Benim yüzüm lazer görmüştü ve heryere yayılıp kalınlaşmıştı berbat bi haldeydi 2 sene sürdü benim her ay düzenli bir şekilde gittim ama hiç lazer vs görmemişse daha hızlı biter
Uzun bir süreçmiş... maalesef uzun zamandır lazer yaptırıyorum kalın değil ince çıkıyor ama bitmiyor sanırım yüz için tek çözüm iğneli epilasyon

Benim sırt dışında bütün tüylerim maalesef kalın 10 yıldır tıraş bıçağı kullandım yine de alexandrite daha mı iyi olur dökülmem oluyor ama kalan tüyler sert siyah çıkıyor normalde incelmesi gerekiyordu 6 ay oldu artık kendimde sorun arıyorum
Kesinlikle alexandrite çok daha iyi olur hele teniniz de çok koyu değilse süper olur.Seanslar bittikten sonra sonuç almazsanız alexe gidin bence.Bu arada dekolte bölgesine de yaptırıyo musunuz orda sonuç nasıl?

Uzun bir süreçmiş... maalesef uzun zamandır lazer yaptırıyorum kalın değil ince çıkıyor ama bitmiyor sanırım yüz için tek çözüm iğneli epilasyon
Eğer işlem görmüşse uzun sürüyor bir de polikistik over de süreci uzatıyo maalesef.Yüz için maalesef tek çözüm iğneli epilasyon veya sarartma işlemi

Kesinlikle alexandrite çok daha iyi olur hele teniniz de çok koyu değilse süper olur.Seanslar bittikten sonra sonuç almazsanız alexe gidin bence.Bu arada dekolte bölgesine de yaptırıyo musunuz orda sonuç nasıl?
O zaman bir de alexandrite deneyeyim yeni bir şehre taşınıyorum umarım güvenilir bir klinik bulabilirim, evet yaptırıyorum benim de sizin gibi ince ama yayılmış tüylerim vardı şu an 100 tüyten 15 20 tanesi çıkıyor ama daha belirgin çıkıyor onları da cımbızla alıyorum çıktıkça

Direk iğneli lazee vakit kaybi olabilir

Bugün tüm üst bölge alexandrite lazere girdim , iğneli denemiştim ancak mümkün değil bitmesi ;( bakalım gelirken nasıl gelecekler ;(

Merhaba ben kendimi bildim bileli kıl tüy konusundan muzadiripim.Pcos var bende ve bu yüzden yıllardır özgüvenimi düşürüyor ve ağlama krizlerine sebep oluyor.Vücudumu sürekli flaşla çekiyorum ve inanın aslaa tüy olmayan yer yok avuç içim dışında.Alta fotoğrafını ekleyeceğim özellikle boynuma kadar tüyler var.Yakınlaştırdığınız zaman epey belli oluyor ve ben burda kimsenin kılı tüyü olduğunu görmüyorum.Cidden artık psikolojim çok kötü durumda ve normal olduğumu düşünmüyorum sizce bu boyun ve boyunun etrafı aşağısında olan tüyler anormal mi?flaşla çektim fotoğrafı.
Pcos değilim ama sizden daha kıllı suratım boynum. Bir dönem hormonlarım bozuktu şuan düzelmiş görünüyor tabi ama durum hala aynı. Lazere başlamıştım 2.seansta etki etmişti bile ama hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım. Dayanabiliyorsanız iğneli epilasyona gidin derim en net çözüm diyorlar. Sadece yüzümde değil ayrıca vücudumda da durum aynı.

X