tuuperware el rondosu yardım

Bende çeyizime aldım.Gelince de denedim bazı yorumlarda çok pratik deniyo ama onunlada defalarca ugraşıyosun hemen elimde dooğrarım dersen boşa o kadar para verme derim ama illa alacagım dersende ben gitti gidiyordan uygunna aldım ürünlere bak derim.

merhaba seh123. ben tupperware temsilciliği yapıyorum eger istersen özelden mesaj atabilirsin ve istedigin ürünler konusunda yardımcı olabilirim sana canım.

elektrikli rondom olduğu için bunu da günlük kullanırım diye almıştım ama fiyatını bilmiyorum bu iyi çıkmazsa ona göre tupperdan alırım artık :KK8:

Öncelikle temsilci arkadaşa teşekkür ederim ama ben birden 65 tl veremem burda parça parça vericem kadına kabul ederse ama çalışan bayanlar olucagımız ıcın ne kadar pratıklık o kadar elverıs demek o yuzden gereklı gordum soğan maydanoz sarımsak dogramaktan nefret ederım...
fıyat pahalı evet kabul edıyorum ama bu ıplı cok pratık vede kırmızı dıye cazıp gelıyor aldıgım seyın gorsellıgınde cok onem verıyorum malesef :KK1:

elektrikli rondom olduğu için bunu da günlük kullanırım diye almıştım ama fiyatını bilmiyorum bu iyi çıkmazsa ona göre tupperdan alırım artık :KK8:

ben fissler sipariş ettim, sağsalim gelir ve beğenirsem yazarım buraya. alternatif her zaman iyidir :KK31:

canım ben önce çeyizime tupper aldım ama annem keşfedince bırakmadı kendimede tesadüfen fissler aldım hem tuperdan daha hacmi geniş hemde saklama kabı olarak kullanılabilecek sevdim:21::21:bence bu ürünlerin ikisindende alabilirsin çok kurtarıcı ya hemen yemekte soğan sarmısak ve biraz maydonoz koyuyorum ben hepsini çekip koyuyorum tencereya pratikliği on umara...Tuper hiç sulatmıyor ama fisleri hiç denemedik daha

canım ben önce çeyizime tupper aldım ama annem keşfedince bırakmadı kendimede tesadüfen fissler aldım hem tuperdan daha hacmi geniş hemde saklama kabı olarak kullanılabilecek sevdim:21::21:bence bu ürünlerin ikisindende alabilirsin çok kurtarıcı ya hemen yemekte soğan sarmısak ve biraz maydonoz koyuyorum ben hepsini çekip koyuyorum tencereya pratikliği on umara...Tuper hiç sulatmıyor ama fisleri hiç denemedik daha

alıcam inşallah daaha satıcıyla görüşmedim :KK1:
yorumun için teşekkürler :KK1::21:

bunu züccaciyeden aldıysanız ve on lira gibi bir parayla, sanırım benimkinden. ve hiçbir işe yaramıyor çok dandik.
ben bugün fissler'inkinin siparişini verdim hiç kullanmadığım ve duymadığım siteden :18: umarım sorunsuz gelir.

krizsavar gelince deneyip yorum yazarmısın Fissler almakta kararsızım ben

Öncelikle temsilci arkadaşa teşekkür ederim ama ben birden 65 tl veremem burda parça parça vericem kadına kabul ederse ama çalışan bayanlar olucagımız ıcın ne kadar pratıklık o kadar elverıs demek o yuzden gereklı gordum soğan maydanoz sarımsak dogramaktan nefret ederım...
fıyat pahalı evet kabul edıyorum ama bu ıplı cok pratık vede kırmızı dıye cazıp gelıyor aldıgım seyın gorsellıgınde cok onem verıyorum malesef :KK1:

öncelikle tupperware ürünleri geliş fiyatından yardımcı oluyorum soran arkadaşlara ve bi kaç ürün toplu aldıkları zaman hediye ile de destekliyorum:)

Arkadaşlar elektrikli rondo alsanız hemen hemen aynı fiyatlarda daha uzun soluklu ve pratik olmazmı ?

merhaba kızlar tupperware el rondosu alıcam büyük ihtimal ama kararsızım 65 tl fiyat pahalı ama işlevi büyük bilirsiniz ki :KK1:
benim bu konu hakkında yorumunuza ihtiyacım var. birde tupperware temsilcisi varsa geliş fiyatını öğrenmek istiyorum sizden ricam bunlar yardım edin lütfen :KK39::18::KK17:

rondo bu
TUPPERWARE-IPLI-SUPER-SEF-KARGO-BIZDEN__60514953_0.jpg

Ben bundan almadım ama etrafımda o kadar çok kullanıpta met eden var ki inanamazsın :) gerçekten çok memnuniyet duydum hakkında

alış fiyatı ile arasında %18 fark oluyor
bana arkadaş alış fiyatından veriyor hepsini

anladım canım teşekkürler ben temsilci fiyatından alamayacağım ama napalım alıyorum :KK25:

krizsavar gelince deneyip yorum yazarmısın Fissler almakta kararsızım ben
Canım ürün dün geldi, bugün denedim. Limon kabuğu, sarımsak, soğan, havuç doğradım. Maydanoz kuruttum. Muhteşem bir alet, bayıldım :) tüm sevdiklerime alasım geldi. Estorevi sitesinden kargo dahil 48 e almıştım, 4 günde geldi :)

Canım ürün dün geldi, bugün denedim. Limon kabuğu, sarımsak, soğan, havuç doğradım. Maydanoz kuruttum. Muhteşem bir alet, bayıldım :) tüm sevdiklerime alasım geldi. Estorevi sitesinden kargo dahil 48 e almıştım, 4 günde geldi :)

Markasi nedir ?
Resim koyma sansiniz var mi?

kızlar arkadaşın sorunu ben de merak ediyorum neden elektrikli değil de bu rondo farkı nedir?

Markasi nedir ?
Resim koyma sansiniz var mi?
Yarın resmi koyarım inşallah. Fissler finecut yazarsanız bulabilirsiniz.

kızlar arkadaşın sorunu ben de merak ediyorum neden elektrikli değil de bu rondo farkı nedir?
elektrikli sulandırıp çamur gibi yapıyor. Bu ise öyle değil. Çok güzel ve pratik bir salata yapabiliyorsun kısa zamanda. Rondoda salata yapmak imkansız.

Yarın resmi koyarım inşallah. Fissler finecut yazarsanız bulabilirsiniz.

elektrikli sulandırıp çamur gibi yapıyor. Bu ise öyle değil. Çok güzel ve pratik bir salata yapabiliyorsun kısa zamanda. Rondoda salata yapmak imkansız.

Teyzem tupperware inkini kullaniyor o da tavsiye etti
Ben de alicam, fissler de iyidir, guzel bir marka o da.

Tupperin haznesi küçük ve kurutma özelliği yok. Sanırım mikser özelliği de. tabi küçükten bahsediyorum. Tercih sizin.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
haznesi bir avuç içi kadar. Dereotu kıymak istedim kıymadan içinde döndürdü.
Haznesi bir orta boy soğanın 4 te birini alıyor ve anca o kadar kıyıyor.
Satın aldığım kişi ürünün iadesinin olmadığını söyledi. Bu da ayrı bir sorun. Tupper a mail attım uzun süre önce. Hala cevap vermediler.

20-30 tl daha verip kaliteli bir elektrikli rondo alabilirsin daha kullanışlı.

Son düzenleme:
X