Turkcell Kurşunlara Gelesin... Turkcell kolkola paketi

Yıllarca gsm firmalarında çalışan biri olarak söylüyorum ki maalesef ki tüm operatörlerde işleyiş bu şekilde mevcut tarifenizin alt grubu bir tarifeye geçiş yapılamıyor :KK43: Taahhüt süresi bittiğinde git geller çok avantajlı oluyor :) Sizde kısa bir süreliğine hattınızı diğer operatörlerden herhangi birinin kontörlüsüne taşıyıp tekrar turkcell faturalıya geçiş yapabilirsiniz mesela :) En iyisi telekom çok memnunum icerigı bol fiyatı uygun tarifeleri var tavsiye ederim :))

Benzer sıkıntıları bende yaşadım fatura sabit geldi bi kaç ay sonra sapitti
Bende numaramı türk Telekom taşıdım faturasız hat
Tabiki türk Telekom aradı sizi faturalı kampanyalar için bilgilendirmek için aradık dediler kabul etmedim en iyisi faturasız çünkü

Yıllarca gsm firmalarında çalışan biri olarak söylüyorum ki maalesef ki tüm operatörlerde işleyiş bu şekilde mevcut tarifenizin alt grubu bir tarifeye geçiş yapılamıyor :KK43: Taahhüt süresi bittiğinde git geller çok avantajlı oluyor :) Sizde kısa bir süreliğine hattınızı diğer operatörlerden herhangi birinin kontörlüsüne taşıyıp tekrar turkcell faturalıya geçiş yapabilirsiniz mesela :) En iyisi telekom çok memnunum icerigı bol fiyatı uygun tarifeleri var tavsiye ederim :))
Evet internette falan kanser olmak istiyorsanız turktelekom mukemmel :KK66:))
Katılıyorum git geller çok avabtajlı oluyor ayrıca :))

Sizi geri aradıklarında keşke başka operatöre gececegim ben bu fiyatı ödemek zorunda değilim deseydiniz. Ben de Türkcell kullanıcısıyım evet pahalı farkındaym ama diğerleri bes para etmiyor. E adamlar bunun farkinda kaliteyi pahalıya sundukca sunuyorlar.

olay ücret kısmı değil ki ! Olay karşısında ki müşteriyi salak yerine koyması, müşteriye seçenekler sunmaması....

evet diğer GSM firmları da aynı ama bu kadar olmaz.... 1 senelik taahhüt sözünüze olan indirimi taahhüt bitimi faturada tahsil ettiler.

olay ücret kısmı değil ki ! Olay karşısında ki müşteriyi salak yerine koyması, müşteriye seçenekler sunmaması....

evet diğer GSM firmları da aynı ama bu kadar olmaz.... 1 senelik taahhüt sözünüze olan indirimi taahhüt bitimi faturada tahsil ettiler.
Bunu müsteri memnuniyeti anketinde belirtseydiniz. Yani size kötü davranılması seçenek sunulmamasını

Anlıyorum tekrar taahhüt yapıp müşterileri kendilerine bağlamak amacıyla taahhüt süresi bittiğinde bir sonraki ay kabarık bir fatura göndererek taahhütünüzü yenilememişsiniz diyorlar :)) Mevcut müşteriye bir artıları yok tarife daha pahalıya geliyor. En mantıklısı git gel yapmak :))

Bimer e yazdınız mı?
Orda şikayetiniz dikkate alınır onlar arar kullandığınız taahhütlü faturanizi odersiniz ayrica ucret tahsil etmeye calismazlar yani oyle umuyorum.
Vodafone geçin bence. Dusuk internet konusma dakikasi fazla ama ucreti uygun tarifeler var.

Gecmeden önce de su üç bin küsurluk puaninizla ne yapılıyorsa onuda kullanın
=D

ne diyeceğiz ki ? adam düşük paket yok diyor ?

Turkcell de kazigi yiye yiye ogreniyorsunuz oncelikle kontratli tarifelerde yillik suresinde 1 defa alt paket degisimi sinirsiz ust paket degisimi oluyormus yenilemek icin aradiklarinda kiza 3 defa teyit ettirdim ha onlarda olan paket bana uyarmi o kisim muamma dusuk paketlerin internetini cok dusuk tutup mecbur yuksege yonlendiriyor kullaniciyi

O mesaj olayini cm den kapattirmistim 3 yil falan once bana su servis bu uyelik reklam mesaj mail gelmesin demistim gelmiyor paket asim bilgisini msjla alma olayini aktif tutuyorum ama onlara guvenmeden kendimde 2222 sorgulamasi yapiyorum essek gibi dunya internet parasi odesemde kullanimimla es deger degil geciriyorlar bal gibi ha paket olarak yetiyor evet ama ona gorede fatura oduyorum o interneti kullanmiyorum ben bal gibi farkindayim lakin yapacak birsey yok cekim agindan dolayi tercih edilen tek operator oda farkinda mudanasiz

Birde size tavsiyem cagri merkezinden ziyade zamn varsa cozum merkezleri daha detayli bilgilendirici ve yardimci yuzyuze karsilikli iletisimle bir orta yol bulunuyor personel olarakta cagri merkezlerinden daha verimli olduklari kanaatindeyim

Çok geçmiş olsun, o kadar sinir bozucu ki, benzeri bir diyaloğu Vodafone ile geçen ay yaşamış biri olarak yaşadığınız sinir harbini iliklerime kadar hissettim okuyunca. Biten tarifemi bir alt pakete taşımış olmama rağmen 3 ay boyunca eski tarifeden ücret aldılar.delirdim ama sonuç alamadım :KK43: bunların hepsi aynı, o sebeple sağlığım için artık çok da sinirlenmemeye çalışıyorum.:KK43:

Bu ne ki. Bi gün gittik vınnn alacağız. Rşim türkcel bayisinde ben markette. Eşim çağırdı. Gel bak 24 ay taahhüt verirsek ayda 1 tl ye tablet verecekler.
Ayda 1 tl ye tablet mi olur saçmalama oyuncak mıymış dedim.
Yok hanım efendi gerçekten tablet diye vestelin bi tabletini gösterdiler. Küçük muhtemelen az fonsiyonlu bişey. Normal fiyatı tahminen 300 falandır diye düşündüm.
Yine yineledim ayda 1 tl ye tablet mi verilir diye.
Kampanya bu hanım efendi dediler.
Ee iyi dedik alalım çocuk için eğitici şeyleri yükleriz tlfnlara saldırdığında onunla oyalarız.
Kırar bozarsada zaten 24 tl nasılsa.
Bi yandan da türkcel zaten pahalı demekki faturadan çıkarıyolar bunun parasını diye düşünüyoruz.
Aldık geldik tabletlepek işimiz olmadı 24 tl lik tablet ya nasılsa pek önemsemedim. Çocukta hiç istemeyince durdu öylece dolapta.
Ay sonunda fatura bi geldi.
Bu ayda 1 tl dedikleri tablet için tam 17 tl almışlar !
Hemen aradım.
Size yanlış bilgilendirme yapmışlar yapcak bişey yok dediler.
Taahhütü iptal edin zaten tableti açmadık bile geri alın dedim.
Yok alamayız alırsakta ceza yersiniz. Cezası 150 lira mı ne !
Tepem attı kalkıp türkcel bayisine gittim. Dedim burası avm her tarafta kamera var parmağınızı kaldırarak defalarca 1 diye gösterdiniz. Şimdi gidip sizi avukata verip suç duyurusunda bulunmazsam bana da adam demesinler.
Tabletide koydum çıktım.
1 saat sonra türkcelden aradılar. Tableti evinize göndereceğiz. Tablet ücreti de size söylendiği gibi ayda 1 tl kesilecek. Satıcımızın hatası olmuş telafi ediyoruz.
Sonra fiyatına baktım tabletin satış fiyatı 600 küsür her yerde.
Ayda 24 tl ye 600 liralıktablet almış olduk.:)

İnternette okudum böyle bir sürü şey okudum. İnsanlara yanlış bilgilendirme yapıp bizim kadar hakkını arayamayan insanlarada bu parayı ödetmişler.

Vodafonede de durum farkli degil :işsiz: Daha önce bununla alakali konu da açmıştım. Adamlar cok uygum bir tarife icin mesaj atti onayladim ama bi türlü olmadi. Müşteri hizmetlerini ariyorum bayiden halledin diyorlar bayiye gidiyorum biz yapamayiz müşteri hizmetlerini arayin diyorlar bu sekilde 3 kere bayiye gittim 5-6 kere müşteri hizmetlerini aradim. En son arayışımda hanimefendi cizgimden kayıp bayaga söylendim insanlari resmen kandiriyorsunuz diye ! Sonra malum siteye şikayet yazdim. Veee beni aradilar dediginiz tarife kullanimdan kalkti, mesaj size yanlışlıkla gelmiş kusurabakmayin ama size yakinda uygun bi tarife teklifi gelicektir diye. Ben de isyan ettim turktelekoma gecicem dedim. Bi kaç gün sonra uygun bir tarife teklifi yollamışlar kabul ettim vodofoneda kaldim. Napayiiimmm turktelekoma gecsem cok mi farkli hepsi ne koparsam kardir modunda !

Bir de şu uygun tarifeler hep yeni gelen kullanicilar icin oluyor ya deli oluyorum. Adam senelerdir müsterin hatta ailecek öyleler, insan asıl onlara güzel indirimli tarifeler sunar müteşekkir için...

Günaydın.
Geçmiş olsun.
Ben de numaramı ve hattımı hiç değiştirmeyen gruptayım.
Turkcellliyim,ben memnunum açıkçası.

turkcell kullanırken ucuz tarife bulamadığım için sinirlenip türk telekoma geçtim
gerçi türk telekomdan da alt tarifeye geçemediğim için turkcelle geçmiştim yani kısacası
birini al ötekine vur hepsini al duvara vur :kahve:

türk telekom kullanıyorum seçtiğim paket bana yetiyor 500 dk SMS falan zaten kullanmıyorum net 2 GB ama sonra hız düşüyor sınırsız yine kullanılıyor genede zaten WiFi kullandığımdan sorun yok 33 tl ödüyordum Birgün arandım o ayda biraz fazla konuşmuşum 3 5 tm fark ile daha bi üst paket e alacaklardı gerek yok falan derken nasıl oldu bilmiyorum 23 tl ye indirdiler :)) memnunum sadece 1 saat 10 dk da otomatik kapatılıyor konuşma o sıkıntı :KK70:

bende yıllardır turkcel kullanıyorum.bugüne kadar bi sorun yaşamadım. yaklaşık 1 yıldır faturalıyım. ocakta süresi doluyor. korktum şimdi bunu okuyunca :KK17:

Kazen bey faturasiza gecin bence kafaniz rahat olsun. Ben turk telekom kullaniyorum.
Kuzen turkcell faturali kullaniyordu fazla geliyormus aradim musteri hizmetlisini
Bir bagiriyor gormeniz lazim suratima kapatti bir daha aradim baskasi cikti.
Adam ozur dilemekten baska birsey bilmedi
Hemen turkcell bayigine gidin faturasiza gecirelim dedi
Sert sozler istiyorlar herhalde.

Turkcelin cekim gucunden memnundum bende 2-3 sene once baktim -hattim faturasizdi bu arada iste- birer ikiser para cekiliyor.. arama filan yaptigimda da paketimden degilde kontorlerim gitmeye basladi hemen vodafone'a gectim. Birde soyle bir durum var sadece bir aylik bir faturali kullanimim oldu o da gecdn ay hemen faturasiza cevirdim tekrar... buradan faturali kullananlara sesleniyorum faturali hatlar tuzaktir... faturasiz hatlarda cok rahat mudahelede bulunabiliyorsunuz. Bu arada faturalida oldugu gibi fatutasizda da yuksek paketler var.

Turkcell'i sevgili eşim işi gereği kullanıyor. Çünkü gerçekten en iyi kapsama alanı onlarda. Tabi bu arada kapsamlı bir kapsama ,böyle sevgiyle kucaklama mı diyeyim ne diyeyim bilemedim,ondan yapıyorlar:KK53:
Konu patronun ban yemiyah şimdi :KK70:
89 tl lik paket aşımsız paketin niyeyse aşımı mümkün oluyor. 150 TL gibi bir rakam geliyor.
Olsun ama,adamlar başta diyor ki kucaklıyoruz,biz de milletçe kucaklanmaya pek bi sevindiğimiz için olsa gerek susuyoruz.
Ha susmayınce ne oluyor bu sefer hiddetle kucaklıyorlar daha bi şehvetli oluyor :KK53:
Ayy neyseehhh:KK14:

X