Tüp bebek genotropine kullananlar varmi

Çok güzel yumurta sayınız stres yapmayın rahat olun güzel düşünün stres çok etkiliyor. Bende gonalf 225 pergoveris genotropin ve klomen kullandım 5 gün kontrole gittim 3 gün daha ekledi sonra doktor. Seninde gördüğü yumurtaları daha kaliteli büyüsün diye devam ettirmiştir endişelenme hiçte
Moral ve motivasyon için çok teşekkür ederim size . Desteğiniz için sağolun . E2 değerinin yükselmesi gerekiyormuş. Ne kadar yükselmesi gerekiyor peki

Moral ve motivasyon için çok teşekkür ederim size . Desteğiniz için sağolun . E2 değerinin yükselmesi gerekiyormuş. Ne kadar yükselmesi gerekiyor peki
Ne demek en iyi bizler anlarız birbirimizi 🌸 e2 hiç baktırmadım ben hep progesterona baktılar onuda hiç sormadım ama normal dediler daha ilk tecrübem ya acemiyim ben biraz şimdi niye sormadım diye kendime geldim bir😀

Anladım bu sefer güzel sonuçlar alırsın inşaAllah 🤲🏻 prpden aslında çok fayda alan var yararlı diyorlar ☺️
İşte bunu doktormu söylemesi gerekir yoksa ben teklif etsem yanlış anlarmi bilemedim şimdi okuduğum kadarıyla fayda görende var gormeyende doktor neye göre hangi hastada prp yapmaya karar veriyor acaba

İşte bunu doktormu söylemesi gerekir yoksa ben teklif etsem yanlış anlarmi bilemedim şimdi okuduğum kadarıyla fayda görende var gormeyende doktor neye göre hangi hastada prp yapmaya karar veriyor acaba
Yani prp hakkında ne düşünüyorsunuz diye fikrini alabiliriz gerekli görürse yapıyordur belki amh düşük olanlara öneriliyor hep

Yani prp hakkında ne düşünüyorsunuz diye fikrini alabiliriz gerekli görürse yapıyordur belki amh düşük olanlara öneriliyor hep
Amh tan ziyade. Doktoeum yaş faktörüne bakıyor. Bu işlem öncesinde genetik tarama yaptırdı sonuçlar temiz gelince ameliyat yaptı.

Merhaba arkadaşlar. Ben 25 yaşındayım. Erken menopoz teşhisim vardı Kayseri Gökalp öner ile bu yola çıktım bana temmuz ayında prp yaptı. Eylül ayında da tüp bebek tedavilerine başladık. Geçen ay yumurta göremedi. Bu ay adetin 3. Günü yani geçen hafta gonal f başladı. Cuma günü tekrar gittim Folikül gördü 7 8 tane. Sonra tekrar gonal f verdi 900 . Günlük 225. Birde pergoveris verdi. Bu durumu yaşayan var mı . Yarın kontrol var beni ne bekliyor
Aaa ne güzel prp sonucu olumlu olmuş
İnşallah yumurtalardan da güzel sonuçlar alacaksınız.

Arkadaslar Ben opu surecini tamamladim, ilaclar vs bitti. Uzerinden 10gun gecti. Ancak 4-5 gundur sabahlari el ve kol uyusuklugu ile uyaniyorum. Genotropin yan etkilerine baktim Karpal tunel sendromu yaziyor tam yasadigim sey. Boyle bir uyusma yasayan oldu mu?

Arkadaslar Ben opu surecini tamamladim, ilaclar vs bitti. Uzerinden 10gun gecti. Ancak 4-5 gundur sabahlari el ve kol uyusuklugu ile uyaniyorum. Genotropin yan etkilerine baktim Karpal tunel sendromu yaziyor tam yasadigim sey. Boyle bir uyusma yasayan oldu mu?
Bende hiç böyle yan etkiler olmadı başka bişeyden olmuş olabilir mi acaba

X