TÜP BEBEK denemesi için öncelikli Ankara olacak şekilde doktor önerisinde bulunabilir misiniz?3 negatif denemem oldu.

Canım doktorum prof ÖNDER KOÇ ankara da ve bence buyuk bir şans ismini her yerde yüksek sesle bağırasim var Allah ondan razı olsun iki bebeğimde de onda tedavi oldum iki başarılı tedavi ikisinde de ilkinde bebeklerimi kucağıma aldım çok şükür Rabbime onuda vesile kıldı bize bu yolda hiç birşey bilmezken rehber oldu abi oldu maddi manevi elinden geleni yaptı telefonda aglayarak konuştuğum günü hiç unutmam hocam ben daha çok gencim yumurtalıklarım alınırsa bebeğim olmaz deyisimi 😭

TÜP BEBEK denemesi için öncelikli Ankara olacak şekilde doktor önerisinde bulunabilir misiniz?3 negatif denemem oldu.
şehir dışından ankaraya gidiyorum. laboratuvar olarak ve 30 yıllık tecrübe olarak prof dr aygül demirol ü yani ankara memoriali tercih ettim. hazırlık sürecindeyim. hoca sert mizaçlı biraz ama izah ediyor yapılacakları. aynı zamanda embriyolog olduğunu söyledi. fiyat olarak sgk ile çalışmadığı için muayene ücreti çok yüksek 4200tl.tedaviye başlanmazsa hemen ekstra muayene ücretleri oluyor. instagram hesabı da var bir araştırmanızı ve mesajla konuşmanızı tavsiye ederim. sert yapıya takılmayın hocaların çoğu yoğun olduğu için bu şekilde davranabiliyor. siz tecrübe ve laba bakın.

Bunu bende merak ediyorum

genart ile çalışıyor kendı klınıgı de cukurambarda

iki kere ucret ödemenız oluyor (ılaçlar harıç)
biri yumurta toplamada bırı de transferde

ben de bu ay basında transfer olacagım ınsallah benım ıcın her sey guzel ılerler. :oops:

genart ile çalışıyor kendı klınıgı de cukurambarda

iki kere ucret ödemenız oluyor (ılaçlar harıç)
biri yumurta toplamada bırı de transferde

ben de bu ay basında transfer olacagım ınsallah benım ıcın her sey guzel ılerler. :oops:
İnşallah iyi olur canım Tolga hocanın eşi Selen hoca Ankara'da bahceciydeydi ben onla tedavi olup kızıma kavuşmuştum.simdi ikinci çocuk için tedaviye başlayacağım doktor arayışı icindeyim

İnşallah iyi olur canım Tolga hocanın eşi Selen hoca Ankara'da bahceciydeydi ben onla tedavi olup kızıma kavuşmuştum.simdi ikinci çocuk için tedaviye başlayacağım doktor arayışı icindeyim
hıc selen hocayı gorme fırsatım olmadı ama tolga hocadan cok memnunum dusunebılırsın sen de kişiye özel tedavi yöntemi oluyor

Merhaba, ücretler nasıl acaba bir de hocanın özel kliniği var galiba. Hangi hastaneyle çalışıyor 🌿
Merhaba 80 bin tl verdık. İlaçlar 19500 tuttu. Bı bır de genetık baktırdık embrıyo başı 350 dolar. Genetiğe gittiği için trasnfer olamadım. Şimdi transfere hazırlık yapacağız transfer ücreti de 30 bin tl idi. Evet özel kliniği var. Gen art da yapılıyor işlemler. Histereskopi gibi işlemler de medicana da yapılıyor

Bende Ankara da ibrahim esinler ile başladım şehir dışından geliş gidiş yapıyorum memnunum ilgili doktorum ilk transferim tutmadı ama umudum var tekrar transfere başlayacağız inşallah dondurulmuş embriyolarım var

Görüşme yapmıştım.Fakat bana üslübu sert geldi biraz.Bir de merkez herşeyi paraya dökmüş ilk görüşmeden ardarda sıralıyorlar insanın gözü korkuyor sanki.Tavsiyen için teşekkür ederim yinede.
Ben de berfu hoca diyorum bir sene önce embriyom olusmamisti bugün yine gittim ilaçlarımı değiştirdi ve güzel güzel acikladi herşeyi,evet üslubu sert ama işini seven ve ciddiyetle yapan,yapay gülücükler saçıp boşa umut vadetmeyen biri,ben onun gerçekçiliğini seviyorum

Merhaba 80 bin tl verdık. İlaçlar 19500 tuttu. Bı bır de genetık baktırdık embrıyo başı 350 dolar. Genetiğe gittiği için trasnfer olamadım. Şimdi transfere hazırlık yapacağız transfer ücreti de 30 bin tl idi. Evet özel kliniği var. Gen art da yapılıyor işlemler. Histereskopi gibi işlemler de medicana da yapılıyor
Anladım çok teşekkür ederim. Bahçeciden daha uygunmuş. Biz transfere 37.5 vermiştik. Umarım embriyonuz güzel sağlıklı olur. Sizin kaçıncı deneme acaba, doktor tekrarlayan tüp bebek başarısızlığı için farklı bir şey uyguluyor mu acaba 🙏🏼🐥

Şuan ben de sizin gibi araştırıyorum. Kime gideceğime emin değilim fakat kime gitmeyeceğime net eminim. O da Gurur Polat. Tavsiye etmiyorum. Siz 3 negatifte kimlere tedavi oldunuz?

Anladım çok teşekkür ederim. Bahçeciden daha uygunmuş. Biz transfere 37.5 vermiştik. Umarım embriyonuz güzel sağlıklı olur. Sizin kaçıncı deneme acaba, doktor tekrarlayan tüp bebek başarısızlığı için farklı bir şey uyguluyor mu acaba 🙏🏼🐥
Benim 8. Denemem Tolga hoca da ılk denemem olacak. Bende çoook araştırdım. Artık son olsun istiyorum. İnşallah da son olur. Ben bahçeciyide araştırdım hem de çok ama içime sinmeyen birsey vardı orda. Olumlu olumsuz yorumlar başa baş gitti.
Tolga hocada tedavi görenlerle görüştüm. Hepsi çok memnundu
Dedim ki görüşmekten ne kaybedebilirim ki.
İnanın çok bilgili güven veriyor.
Bana söylediği genetik bakacağız ve katil hücre araştıracağız dedi.
Ikısinede bakıldı şükür katil hücrem yok.
Genetıkten de 4 taneden 3 ü sağlıklı geldi.
Şimdi 1 tane transfer olacağım.
Adet olmayı bekliyorum. Şu an onun stresındeuiyım aslında kurban bayramına denk gelme ihtimali var. İl dısındayım ben bir de.
Bakalım ınsallaj bır kaç gün içinde adet olup sonra transfer haZırlıgına başlayacağız.

Hulusi Zeyneloğlu'nu araştırmanızı tavsiye ederim. Başkent tüp bebek merkezinin başındaydı şimdi özel kliniği var. Ben de öncesinde Bahçecide 2 başarısız deneme yaşadım. Hulusi Hoca çok inceliyor, gebelik olursa sonrasında oluşabilecek durumları dahi düşünüyor. Bu durum bazen hastayı yorsa da, her ayrıntıyı düşünmesi iyi bir şey bence. Ben üçüncü denemeyi Hulusi hocayla yaptım, ama malesef kimyasal gebelik oldu. Tekrar 4.yü deneyeceğiz. Ama değiştirmeyi düşünmedim çünkü elinden geleni yaptığını gördüm. İnşallah hepimiz çabalarımızın sonucunu alırız. Çünkü çok zor bir süreç.

Benim 8. Denemem Tolga hoca da ılk denemem olacak. Bende çoook araştırdım. Artık son olsun istiyorum. İnşallah da son olur. Ben bahçeciyide araştırdım hem de çok ama içime sinmeyen birsey vardı orda. Olumlu olumsuz yorumlar başa baş gitti.
Adet olmayı bekliyorum. Şu an onun stresındeuiyım aslında kurban bayramına denk gelme ihtimali var. İl dısındayım ben bir de.
Bakalım ınsallaj bır kaç gün içinde adet olup sonra transfer haZırlıgına başlayacağız.

regl olursanız hıc kasmayın ben reglının 3.gunu gıttım sadece kan aldılar bulundugunuz bır ılde ıstedıgı kan testlerını yaparsınız marına hanıma wp gonderırsınız sıze ona gore estroferm / vıtamın vs ılaçlar yazıyor 10 boyunca onları kullanıyorsunuz zaten hıc stres yapmayın her sey cok guzel olacak ben ınanıyorum 10 gun sonra gıttıgınızde de muayene ve tekrar kan alınıyor bılgınız olsun

adet olunca genelde 3.gunu sızden bı takım testler ıcın kan alıyolar sonra kan sonucuna gore ılaca baslayabılıyorsunuz regl ıken o ılacları kullanmaya devam edıyorsunuz.
Ama sımdıden stres yaparsanız degerlerınız yanlıs cıkabılır stres sızı degıl sız onu yonetın sakın olun olumlu olumsuz her seye hazılayın ben kendıme onu dıyorum sureklı degerlerım transfere musaıt olmayabılır rahım duvarım ıstenılen sevıyede kalınlaşmayabılır bu ay transfer ıptal olabılır her hâlükârda hakkımda hayırlısı olsun dıyorum bızlık hıc bır sey yok Allah ne zaman ol derse o zaman olacak sabırla guzellıkle bekleyelım ınsallah

X