TÜP BEBEK denemesi için öncelikli Ankara olacak şekilde doktor önerisinde bulunabilir misiniz?3 negatif denemem oldu.

TÜP BEBEK denemesi için öncelikli Ankara olacak şekilde doktor önerisinde bulunabilir misiniz?3 negatif denemem oldu.
Tolga ecemiş.
Bende geçen ay tedavi gördüm. Önümüzdeki ay transfer olacağım. 8. Denemem. Kendısinde ilk. elinden geleni yapıyor. Ben çok memnun kaldım bir araştırın derim

Öncelikle ankara demişsiniz ama ben yinede fikir vermek istedim. İstanbulda Soner Düzgünerle görüntülü konuşmanızı tavsiye ederim. Benimle birlikte 3 arkadaşım daha pozitifi gördük ilk seferde.

Herkes bu işi paraya dökmüş işin ilginç yanı psikolojik tarafı zaten zorken insan bu tarafı hic dusunmuyor.
Bir de doktorlar çok ünlenince kalite, ilgi de bir azalma oluyor.
Araştıracağım hangi hastane acaba kendi kliniğimi var?

Öncelikle ankara demişsiniz ama ben yinede fikir vermek istedim. İstanbulda Soner Düzgünerle görüntülü konuşmanızı tavsiye ederim. Benimle birlikte 3 arkadaşım daha pozitifi gördük ilk seferde.
Araştıracağım.Teşekkür ederim.İl dışında takip zor olmuyor mu?

Araştıracağım.Teşekkür ederim.İl dışında takip zor olmuyor mu?

Ben Hollandada yaşıyorum. Sırf tedavi için gelmiştim o yüzden başka işim yoktu zorlanmadım.
Ama tabi sizin durumunuzda nasıl olur bilemedim. İzmirde bağlantılı doktoru var. Belki ankaradada vardır.

Ben Hollandada yaşıyorum. Sırf tedavi için gelmiştim o yüzden başka işim yoktu zorlanmadım.
Ama tabi sizin durumunuzda nasıl olur bilemedim. İzmirde bağlantılı doktoru var. Belki ankaradada vardır.
Anladım takibi nasıl acaba ben en çok bunda zorlandım.Doktorum hangi kalite embriyo transfer ettiğini bilmiyordu.

Tolga ecemiş.
Bende geçen ay tedavi gördüm. Önümüzdeki ay transfer olacağım. 8. Denemem. Kendısinde ilk. elinden geleni yapıyor. Ben çok memnun kaldım bir araştırın derim
Hoca hakkında ilgisi hakkında bilgi alabilir miyim sizden de tanışmış biri olarak inceledim memnuniyet iyi ama.

Anladım takibi nasıl acaba ben en çok bunda zorlandım.Doktorum hangi kalite embriyo transfer ettiğini bilmiyordu.

Bu doktorda böyle birşey yaşamazsınız.
Doktor gerçekten 7/24 herşeyi an an belgelerle paylaşıyor.
Ama tabi mesafeden dolayı zor olabilir.
Ücretsiz telefondan ön görüşme yapıyor.
En azından belki fikir alabilirsiniz.

Hoca hakkında ilgisi hakkında bilgi alabilir miyim sizden de tanışmış biri olarak inceledim memnuniyet iyi ama.
Şöyle söyliyim bir doktor değil de arkadaş abi gibi. Aklınızdaki bütün soruları yanıtlıyor. Tek tek sağlam adımlarla ilerliyor. Çok titiz davranıyor. Ön görüşmeye gidin derim.
Hiç acele etmiyor. Kişiye özel tedavi uyguluyor. Bana demişt ben de bilirim kapıya 80 kişi dizmeyi. Gel deneyelım derim habire. Ama benim tarzım bu değil. Negatifi hiç sevmem dedi. Sonuç odaklı.
Yani size hissettiriyor çabasını bire bir görüyorsunuz zaten.
Benım 8. Tedavim diyorum ki bizimle hiç ilgilenilmemiş… şu an transfer için adet olmayı bekliyorum.embrıyolarım genetıkten geldi
Sonuç her ne olursa olsun iyiki buradakı arkadaşları dinlemişim Tolga hocaya gitmişim.
Aklımdaki bütün sorular cevaplandı. Emek ve çabasını gördük. Bizden cok istiyor pozitifi görmeyi.
Gereksiz harcamalar olmuyor. Ben 8. Tedavım olduğu için çook araştırdım ıstanbul Ankara’da doktor. Aklıma yatan Tolga ecemiş oldu.
Herkes bana ilaç fiyatlarını 25 30 bin derken
Benim ilaçlarım 19500 tuttu.
Ha şöyle birsey var kişiye özel olduğu için bana doz olarak yetmiştir o ayrı…
Şimdi heyecanla beklıyorum transfer tedavisini.
Rabbim herkesi doğru doktorlarla karşılaştırsın zor ve yıpratıcı bir süreç. Kımsenın kucağını boş bırakmasın rabbim🙏🏻

Şöyle söyliyim bir doktor değil de arkadaş abi gibi. Aklınızdaki bütün soruları yanıtlıyor. Tek tek sağlam adımlarla ilerliyor. Çok titiz davranıyor. Ön görüşmeye gidin derim.
Hiç acele etmiyor. Kişiye özel tedavi uyguluyor. Bana demişt ben de bilirim kapıya 80 kişi dizmeyi. Gel deneyelım derim habire. Ama benim tarzım bu değil. Negatifi hiç sevmem dedi. Sonuç odaklı.
Yani size hissettiriyor çabasını bire bir görüyorsunuz zaten.
Benım 8. Tedavim diyorum ki bizimle hiç ilgilenilmemiş… şu an transfer için adet olmayı bekliyorum.embrıyolarım genetıkten geldi
Sonuç her ne olursa olsun iyiki buradakı arkadaşları dinlemişim Tolga hocaya gitmişim.
Aklımdaki bütün sorular cevaplandı. Emek ve çabasını gördük. Bizden cok istiyor pozitifi görmeyi.
Gereksiz harcamalar olmuyor. Ben 8. Tedavım olduğu için çook araştırdım ıstanbul Ankara’da doktor. Aklıma yatan Tolga ecemiş oldu.
Herkes bana ilaç fiyatlarını 25 30 bin derken
Benim ilaçlarım 19500 tuttu.
Ha şöyle birsey var kişiye özel olduğu için bana doz olarak yetmiştir o ayrı…
Şimdi heyecanla beklıyorum transfer tedavisini.
Rabbim herkesi doğru doktorlarla karşılaştırsın zor ve yıpratıcı bir süreç. Kımsenın kucağını boş bırakmasın rabbim🙏🏻
Amin açıklamanız için de teşekkür ediyorum.

Görüşme yapmıştım.Fakat bana üslübu sert geldi biraz.Bir de merkez herşeyi paraya dökmüş ilk görüşmeden ardarda sıralıyorlar insanın gözü korkuyor sanki.Tavsiyen için teşekkür ederim yinede.
İlk görüşmem de süreç Hakkında koordiantör beni de bilgilendirmişti fakat ilk muayene ücreti den sonra ekstra altı ay boyunca ücret yok ve tüm kan tahlilleri iz merkezde ücretsiz yapılıyor aret Kamarın merkezi de lh ve estradiol için her seferinde geçen sene 300 lira veriyorduk... Bundan azından baştan meblağ belli... Berfu hoca çok titiz biri. İşin psikolojik yönüne de çok hakim bana iyi gelmişti... Umarım sonuç alacağınız merkezi seçebilirsiniz,.... 🙏

Tolga Hocamda Ocak ayında pozitif aldım, Mart ayında trizomi 18 nedeniyle gebeliğim sonlandırıldı. Ama hocamızı çok içim rahat tavsiye ediyorum. Bilgisi, kalitesi, ekibi, kendine olan özgüveni..
İlk görüşmede bir yol haritası çiziyor. Herşeyi araştırıp öyle transfer ediyor.
Olumsuz hiçbir durum yaşamadım. Kibar ve ilgili bir ekip.
Kalan embriyolarım için yine gideceğiz. Olmasa yine hocamıza giderdim.

Merhaba! Ben Nuray Bozkurt’ta gıdıyorım tavsıye ederim gayet ilgili ve tecrübeli bir doktor doğuma da onunla devam edeceğim

Tolga Ecemiş elinden geleni yapıyor ve ilgili ekibide aynı şekilde ay sonu yada başı transfer olacağım hazırlık aşaması🤩🤲

Merhaba,ben de Nezih Durmazlar a gidiyorum . Çok ilgili, anlayışlı ve kibar biri.İki negatif denemeden sonra tavsiye üzerine gittim.Adim adım ve sorun odaklı ilerliyor.Henuz transfer olmadım ama memnunum.

Recai papuc’cu hocaya başladım iğnelerin 4. Günündeyim. Maksimum 150 bin tuatr dediler. İnşallah ilk denemede tutar 🙏

Tolga ecemiş.
Merhaba, ücretler nasıl acaba bir de hocanın özel kliniği var galiba. Hangi hastaneyle çalışıyor 🌿

X