Göz Makyajı trabzonda kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım meydanda bankalar sokağında bir kuaförün ortağı çok ünlüdür kaş alma konusunda randevuyla çalışır. Ben genelde ona gidiyordum oradayken. Ama adını unuttum vallahi. Öğrenip tekrar yazarım buraya.

tşkler saolun bi tane değil bi çok var orda kuaför benm kuaför ankaraya gitti kaldm böle şimdi gittm aldırdm ama maf oldum şimdi badem yagıyla uzatıyom beklicem cvp saolun:)

canım kaş alanın adı Pınar. bordo mavının karsısındakı pasaj icinde ust kat. Eski Taylan kuaförün yerindeymiş kuaförün adını hatırlayamadı arkadaşım. ama kuaförün adı ortakların ismii olarak geçiyordu. Şener&Pınar gibi bişiydi yanlış diilsem. Pınar pek meşurdur dediğim gibi önceden randevulu çalışıyordu. Şimdi patron olunca nadir kaş alıyo öğlen 1 gibi gelir dükkana. Biraz kendini beğenmiştir ama süper kaş alır. 2 sene önce 10 tl ydi fiyat şimdi nedir bilmiyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur.

tşk edrm adı tmmda bu arda bordo mavi nerde ya daha bildk bişeyi tarif etsenz çok saolun ayrıca

onun kendisini begenmiş olması değil benm kaşlarımı begenmm önmli çok önmldr kaşlarım benm içn takıntı ya işte:))))))

Selam birkaç gündür arıyordum bende. Kalkınma tarafında Erhan salman var kuaför onun salonunda sarışın bir hanım var çok güzel şekil verdi temiz çalışması benim için artı tavsiye ederim. Meydan tarafında da Mavinin oldugu yerde bir kuaförde bir hanım vardı o da güzel almıştı yine netten bakmıştım

X