Tiroid ilacını fazla almak

Buglem8001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2020
141
27
27
29+5 günlük hamileyim yanlışlıkla levotron tiroid ilacını 37.5 içeceğim yere uykulu halimle 2 kere aldım sizce bir sorun olurmu lütfen cevap verin bir kere yaptım bu hatayı ilk defa lütfen cevap verin doktorum şuan çok erken diye cevap vermicek ama lütfen bana birşey soyleyin kızlar hiç iyi değilim bu hatayı neden yaptım bilmiyorum

Bi kereden bişey olmaz endişe etmeyin.
Bir keresinde dahilye doktorum ertesi gün içme ilacı demişti doz yuksek geldiği için. Ki sizin 37.5 düşük sayılır ben 100 lük kullanıyordum

29+5 günlük hamileyim yanlışlıkla levotron tiroid ilacını 37.5 içeceğim yere uykulu halimle 2 kere aldım sizce bir sorun olurmu lütfen cevap verin bir kere yaptım bu hatayı ilk defa lütfen cevap verin doktorum şuan çok erken diye cevap vermicek ama lütfen bana birşey soyleyin kızlar hiç iyi değilim bu hatayı neden yaptım bilmiyorum
üstteki mesajda yazdığı gibi yarın ilacı içmeyin ertesi gün devam edin

Hiç bir şey olmaz hatta bence ölçüyü değiştirmeye bile gerek yok. Belki saatini aksama vs alabilirsin.

Sabah ac karnına içilmesi gerekir. Saatini akşama nası alacak? Yıllardır bir doktor bile önermedi bunu
Araştırırsanız gece yatmadan içilebildiğini görürsünüz. Neyse zaten doktorla dirsek temasinda olunup kendisine sorulmalı. Ben gebeyim ilaçların koordinasyonu zor olduğundan bir dönem yatma zamanına almıştık doktorumuzun tavsiyesi ile, oldukça da yararlı oldu. Nitekim yatarken de aç oluyoruz. Olmalıyız.

X