Mutfak Dekorasyonu Taç vita 18 parca celik ceyiz seti kullananlar

Help you

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
566
118
30
Tac vita 18 parca celik set kullanan varmi varsa nasil acaba yardimci olur mu

Anladım canım. Güral nasıl baktın mı
Güral cok bakmadim bakayim bi . Korkmaz perla var 1700 tl düdüklü yok caydanlik cezve tencereler var celik kulp . Kulp celik mi olsa plastikmi bilemedim. Bide falez iyimi acaba düdüklü ondan alsam

Güral cok bakmadim bakayim bi . Korkmaz perla var 1700 tl düdüklü yok caydanlik cezve tencereler var celik kulp . Kulp celik mi olsa plastikmi bilemedim. Bide falez iyimi acaba düdüklü ondan alsam
Plastik kulplar bazen ocağın ısısından eriyebiliyor. Benimki öyle oldu alt tarafları, o yüzden ben çelik kulp tercih ederdim.

Plastik kulplar bazen ocağın ısısından eriyebiliyor. Benimki öyle oldu alt tarafları, o yüzden ben çelik kulp tercih ederdim.
Yani bende celik kulp istiyorumda el yakar mu acaba diye tereddüt ettim biraz ama celik kulp alırım taç marka var bi tane onu uygun buldum ama nasıl hiç bilmiyorum

düdüklü kapağıyla ilgili dikkat etmenizi öneririm. eski setlerinde düdüklü kapakları sorunlu oluyordu genelde. bu set hakkında bişey diyemiyeceğim taçın ürünleri genel olarak güzel ama bence setde en güzeli korkmaz

X