Sürpriz yapacağını sanmıştım, hayal kırıklığına uğradım.

Çok şaşırdım hiç beklemiyordum kocanızdan böyle bir davranışı. Hiç böyle bir adam değildi halbuki. Gözlükçüye götürüp kendine almış takmış, size koklatmamış bile hayret. Siz korkmaya devam edin, ayrılmayın köleliğe talim. Maaşlı bir yerde çalışsanız istediğiniz gözlüğü alabilirsiniz. Yazık ötesi biri oldunuz çıktınız. Mutsuz olmayı ezilmeyi saygısızlığı sevgisizliği normal algılıyorsunuz. Kocanız başkasını bulsa bile evi barkı temizlerim dükkanda 5 kuruş almadan çalışmaya devam ederim yeter ki bırakma diye yerlere kapanırsınız.

Sonunu en çok merak ettiğim üyelerden. Adam aşık oldum deyip dötünü dönüp gidecek, bunun da nikahımı vermem diye zırlamalarını izlicem daha. Kolay kolay takmam kimseye böyle, kimleri kimleri unuttum ama bunu bekliyom.
Biz de az manyak değiliz hani 😊

Konularımdan bıkan okumasın 🌺 Dün eşim güneş gözlüğü almak istediğini söyledi, gözlükçüye gittik beğendi ve aldı. Bana sende beğen canım dedi bende beğendim falan. Sana da bi dahaki ay alırız dedi. Ve benim yarın doğum günüm. Ben ister istemez beklemiştim bana da almasını sürpriz yapacak sanmıştım hatta ama öyle olmadı. Sadece kendisine aldık ve çıktık o kadar modum düştü ki kaldım öylece..

Ve yarın akşam da yemeğe falan gitmeyeceğimizi söyledi.. Doğum günümün akşamı yani yarın akşam ailemin gelecek olmasına tepki göstermişti yemeğe giderdik gelmesinler demişti kavga etmiştik. Bende iptal edecektim aileme başka akşam gelin diyecektim eşime de böyle yaptığımı söyledim. Gidebiliriz yemeğe demiştim. Ama her zamanki gibi sözünde durmadı. bende annemleri çağıracağım yeniden. Biliyordum böyle olacağını.. bir önceki konumdan bilenler bilir ne demek istediğimi anlayacaksınız zaten.
Ben olsam o anne babanın ailenin yerinde gitmem gelmem doğum günün için . Çocuk oyuncağımi bu işler acaba

Adam inşallah başkasını bulur da ayrılır benden diye dualar ediyordunuz diğer konularınızda. Diğer yandan da hediye ve yemek bekliyorsunuz. Çok ilginç. Adam sizden ayrılacağını söylese kapısında paspas olacağınıza eminim,ispatlayamam o ayrı.
İyi de defalarca bulmuş zaten yine ayrılmamış konu sahibi. Onları ancak ölüm ayırır

Sonunu en çok merak ettiğim üyelerden. Adam aşık oldum deyip dötünü dönüp gidecek, bunun da nikahımı vermem diye zırlamalarını izlicem daha. Kolay kolay takmam kimseye böyle, kimleri kimleri unuttum ama bunu bekliyom.
Aman ne boşanacak.
Bedava dükkanda çalışan, evde çalışan bulmuş. Öyle “akıllı kadını” bulamaz.

Sürükleyici ise ben de takip edeyim🤣

Adam inşallah başkasını bulur da ayrılır benden diye dualar ediyordunuz diğer konularınızda. Diğer yandan da hediye ve yemek bekliyorsunuz. Çok ilginç. Adam sizden ayrılacağını söylese kapısında paspas olacağınıza eminim,ispatlayamam o ayrı.
Bekleyeceğim tabi ki sonuçta hala boşanmadım kız niye öyle diyorsun 😀

Nikahımı seve seve veririm valla ben ay keşke

X