Makyaj Ürünleri SuRMeLi'nin resimLi gözmakyajLarı (özeL, sade, günLük)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım öncelikle maşallah diyerek söze başlamak istiyorum :nazar:
güzelliğin aşikar zaten hihoyyyt
makyajların ve stilin de çok süper.. ve şunu söleyeyim: sana acayip yakışıyo makyaj.. ben mesela makyajı öle kimseye fazla yakıştırmam ama inan şuana kadar gördüğüm en güzel göz makyajı senin ve çoook da yakışıyo maşallah :nazar:
canım ben makyaj konusunda acemiyim sana bişi sorcaktım: 31. makyajında gözaltında ve gözüstüne sürdüğün şey far mı kalem mi ben pek anlamam da.. bilgilendirirsen sevinirim canım:)
bu arada allah mesut etsin canım.. miniciğini de sağlıklı sıhhatli kavuştursun Allahım sana :emir_bebek:
öpüyorummm opuyorumnanaktan

canım öncelikle maşallah diyerek söze başlamak istiyorum :nazar:
güzelliğin aşikar zaten hihoyyyt
makyajların ve stilin de çok süper.. ve şunu söleyeyim: sana acayip yakışıyo makyaj.. ben mesela makyajı öle kimseye fazla yakıştırmam ama inan şuana kadar gördüğüm en güzel göz makyajı senin ve çoook da yakışıyo maşallah :nazar:
canım ben makyaj konusunda acemiyim sana bişi sorcaktım: 31. makyajında gözaltında ve gözüstüne sürdüğün şey far mı kalem mi ben pek anlamam da.. bilgilendirirsen sevinirim canım:)
bu arada allah mesut etsin canım.. miniciğini de sağlıklı sıhhatli kavuştursun Allahım sana :emir_bebek:
öpüyorummm opuyorumnanaktan

canim benim hemen baktim o makyajimda flormarin siyah tekli fari ile yine flormarin siyah kalemini kullanmistim..
göz altina fari
içine kalemi sürmüstüm
çok tesekkür ederizopuyorumnanaktan
amiin insallahhbayanssulusmile

surmelimmm ilgi alakana çok teşekkür ederimmm alkisalkisalkis
canım yaa hemen de verirmiş cevabııı muck muck muck sanaaa zemuszemus
tamam canım ben de flormarın tekli siyah farını alıp bi deneyeyim o zamann :teytey:
çok teşekkürler tekrardannn :) :dance:

10407236.jpg

29454923.jpg

Uzun bir aradan sonra makyaj yaptim kizlar :KK53:

Nasil olmu$um ? :KK37:

Insan yapmaya yapmaya unutuyormu ne :97:

insanın gözleri güzel olunca makyajda yakışıyor tabiii

yaa benim gözlüklerim olduğu iiçin sanki makyaj yapsamda anlaşılmıyo gibime geliyor..ama seninkileri görünce hevese geldimmm...şu saldığımız zamanlarda biraz gaz ve heves lazım aslında.senden feyzalabiliriz tabikii

gamzelerine kurban olem!!!
:KK17::KK17:

insanın gözleri güzel olunca makyajda yakışıyor tabiii

yaa benim gözlüklerim olduğu iiçin sanki makyaj yapsamda anlaşılmıyo gibime geliyor..ama seninkileri görünce hevese geldimmm...şu saldığımız zamanlarda biraz gaz ve heves lazım aslında.senden feyzalabiliriz tabikii

Canim her göz güzeldir aslinda..

Önemli olan $ekli ve göze uygun makyaji bulmak

O hevesi ben size verrim canimm

Ben gunluk hayatimda rimel ve kalemsiz asla gezmem.

Hamile kalmadan önce sacimla basimla çok ugrasirdim

Simdi pek ugrasmiyorum ama makyajsiz disari cikmam

Biraz kokos hami$im ben:KK1:

Son düzenleme:
ayy çok ggüzel olmuş makyajın sürmeli kürpüklerde süper olmuş rimelinin markası ne :81:

X