Şüphe ah şüphe

portakalll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
8
7
29
Kızlar birkaç ay önce eşimin başka kadınlarla öylesine konuşmasını yakaladım. İlk defa telefonunu karıştırdım. Resmen içime doğdu. Sonra ciddi bir tartışma oldu. Bırakıp gidemedim. 5 aylık bir bebeğim var çünkü. Şimdi telefonunun şifresini değiştirmiş ve gece bazen bildirim sesi geliyor çok tedirginim. Siz olsanız ne yapardınız?

Kızlar birkaç ay önce eşimin başka kadınlarla öylesine konuşmasını yakaladım. İlk defa telefonunu karıştırdım. Resmen içime doğdu. Sonra ciddi bir tartışma oldu. Bırakıp gidemedim. 5 aylık bir bebeğim var çünkü. Şimdi telefonunun şifresini değiştirmiş ve gece bazen bildirim sesi geliyor çok tedirginim. Siz olsanız ne yapardınız?
Ne kadra m.lca evde karın var deridni tasanı mutluluğunu anlatabileceğin biri gidip insan arıyolar. Delirtirler insanı ya

Eşinizin başka kadınlarla sözde normal konuşmasının nesi normal?
İş arkadaşı akrabası değilse tanımadığı kadınlarla sohbetin tek bir açıklaması olabilir.
Kılıf uydurmayın ve boşanmayacaksınız kurcalamayın.

Aldatılmış seni sende sineye çekmişsin. Bu tarz durumlarda boşanamayacaksanız adamları kurcalamayın iyice gurursuz bi profil çiziyorsunuz erkeklerde tepenize çıkıyor.

Öylesine konuşmak nasıl oluyor? Öylesine konuştuğu kanısına nasıl varılıyor? Kadın gel gece bende kal dese yok canım öylesine konuşuyorum ben seninle mi diyecek?
Yani buluşmaya görüşmeye yönelik bir konuşmadan ziyade kısa süreli sohbetler gördüm. İki tane. Öylesine tabiri konuyu ciddiye almadığını hissettiriyor sanırım ama öyle değil.

Kanıtlar ,donuna kadar alırdım.

Yani buluşmaya görüşmeye yönelik bir konuşmadan ziyade kısa süreli sohbetler gördüm. İki tane. Öylesine tabiri konuyu ciddiye almadığını hissettiriyor sanırım ama öyle değil.
Kadınlardan yüz bulamadığı için görüşmeye yönelik yazışmamıştır. Kadının kendisiyle görüşmeyi kabul edeceğini bilse görüşmeyi teklif etmeyecek mi sizce?

Teşebbüs ederse ve ben fark edersem giderim.
Ne değişti bir kaç ayda, bebeğiniz büyümediğine göre? Aranızda sorun yaşanmasına, kavga çıkmasına rağmen, eşiniz şifresini değiştirmiş daha bakama diye, bildirimler geliyormuş hâlâ, suçluyken, daha yapmaması gerekirken...

Bir kere yapan bir kere daha yapar.
Şüphelenmekte haklısınız - ki artık daha çok şüphelenin zaten.
Bir kere yaptım karım gitmedi rahatlığı var şu an onda

Eğer bir şey yakalamışsan ve ayrılmayacaksan neden tartıştın ki? Daha akıllıca davranıp maddi durumunun üstesinden küçücük bebekle gele bilecekmisin bilmeyecekmisin buna bakıp sonra karar vermeliydin.

X