Lazer Epilasyon soprano ıce (ankara elpida güzellik salonu)

pinklove0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
632
232
30
Arkadaşlar soprano ıce lazer epilasyon yaptıran var mı?
ben yeni başladım Ankara da elpida da Ankara da giden varmı elpida ya ?

Devam ediyo musunuz tedaviyr sonuclar nasıl bende yüz bölgesi icin düşünüyorum yakinda babam gibi tıraş olcam yoksa :KK43:
evet canım devam ediyorum ve çok memnunum keşke daha önce baslasaymışım şimdiye kadar kıl derdim olmazdı sanırım yaza kadar tamamen bitcek

evet canım devam ediyorum ve çok memnunum keşke daha önce baslasaymışım şimdiye kadar kıl derdim olmazdı sanırım yaza kadar tamamen bitcek

Evvett canimm yaz geldi ve topigini okudum.. Bende elpidaya baslamayi dusunuyorumm azalmalarin nasil gidiyor? Tavsiye ediyor musunn

oldukca memnunum arkadaşlar komple bitmedi tabiki ama azalma dökülmelerim ve kılların incelmesi gerçekleşti bir kusma dönemi oluyormuş kıllar birden çıkıyormuş sonrasında daha belirgin azalma oluyormuş.. şuan bitmedi azaldı 4 seansta zaten bitmesi zormuş bakalım ne zaman bitecek

Bende elpidaya gidiyorum 6. Seansıma gireceğim fakat sanki hiç bitmeyecekmiş gibi endişeliyim istanbulda çok ucuz burada çok pahalıya geldi birde genitale sürdüğü şeyi bıyık kol çene vs sürüyor bu aletin kotulugude bu malesef başligi çikmiyor

Merhaba arkadaşlar bende Ankara'da buz lazer e gidiyorum ilk seansım bitti . Benim merak ettiğim bu dökülen kıllar tekrardan çıkacakmı bu konuda bi fikrim yok doktora sormayı da unuttum bi bilginiz varsa paylaşırmısınız ? Birde benim doktorum 5 seansa biter dedi kafam karıştı

Merhaba arkadaşlar bende Ankara'da buz lazer e gidiyorum ilk seansım bitti . Benim merak ettiğim bu dökülen kıllar tekrardan çıkacakmı bu konuda bi fikrim yok doktora sormayı da unuttum bi bilginiz varsa paylaşırmısınız ? Birde benim doktorum 5 seansa biter dedi kafam karıştı

Evet tekrar çıkıyo kıllar ancak 10 15 gün içinde dökülüyo bi kısmı cıkanlarda biraz daha güçsüz çıkıyor umarım 5 seansta biter ama sunu belirteyim tamamen bitmesede büuğk ölçüde rahatlatır sizi ankarada hangi merkeze gidiyosunuz

Evet tekrar çıkıyo kıllar ancak 10 15 gün içinde dökülüyo bi kısmı cıkanlarda biraz daha güçsüz çıkıyor umarım 5 seansta biter ama sunu belirteyim tamamen bitmesede büuğk ölçüde rahatlatır sizi ankarada hangi merkeze gidiyosunuz
Mesajla bilgilendirdim Tşk ederim inş biter formu okuduktan sonra pek bitcekmiş gibi gelmiyor

Bende elpida guzellige gıdıyorum soprano buz lazer uygulatıyorum 4. Seasım bıttı 10 gun once bacaklarım oldugu gıbı duruyor hatta daha da tuylerım daha da sertleşti 3. Seansda hıc dokulmem olmadı ve banada kusma olmus dedıler hep yalan dolan 4. Seansımın bu hafta kontrolu var ondan da sonuc alamazsam paramı gerı ıstıycem kız kardesım alexe gıdıyor onunda 4. Seansı bıttı benımkısıyle kıyaslanamz bıle hıc tuy kalmamıs olanlarda okadar ıncelmıs kı goZle gozukmuyor

oldukca memnunum arkadaşlar komple bitmedi tabiki ama azalma dökülmelerim ve kılların incelmesi gerçekleşti bir kusma dönemi oluyormuş kıllar birden çıkıyormuş sonrasında daha belirgin azalma oluyormuş.. şuan bitmedi azaldı 4 seansta zaten bitmesi zormuş bakalım ne zaman bitecek

son durumunuz nedir acaba ? bir de hangi bölgenize yaptırdınız ? şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar anladığım kadarıyla yüz hariç kalın kıllara ilk 4 seans falan alex, gerisine bitene kadar buz lazer yaptırmalı. Bende düşünüyorum bacaklara ve koltuk altına. Birde sakın güzellik merkezlerinin sahte makinalarına kanmayın. Buz lazer geldi diye 50 çeşit yerden mesaj geldi bana. Buzlazerin sitesine sordum. Hayır öyle yerlere satışımız olmadı dediler. Orjinal makina ile yapılmazsa sadece kılları uyutuyorlar. Bu tuzağa düşmeyin.

Merhabalar elpida ya giden arkadaşlar memnun kaldılar mı acaba bende gitmeyi düşünüyorum ama emin de değilim açıkçası sizler ne durumdasınız? Sırf bunun için üye oldum nereye gideceğimi bilmiyorum Ankara da yüz bölgesi düşünüyorum şimdilik..

Bende elpida guzellige gıdıyorum soprano buz lazer uygulatıyorum 4. Seasım bıttı 10 gun once bacaklarım oldugu gıbı duruyor hatta daha da tuylerım daha da sertleşti 3. Seansda hıc dokulmem olmadı ve banada kusma olmus dedıler hep yalan dolan 4. Seansımın bu hafta kontrolu var ondan da sonuc alamazsam paramı gerı ıstıycem kız kardesım alexe gıdıyor onunda 4. Seansı bıttı benımkısıyle kıyaslanamz bıle hıc tuy kalmamıs olanlarda okadar ıncelmıs kı goZle gozukmuyor
Canım naptın devam ettin mi lazere? artış devam ediyor mu?

Canım devam ediyo musun? sanırım yüzde bikaç seans dolmuş. Memnun musun? ciddi azalmalar oldu mu?

Bende elpidaya gidiyorum 6. Seansıma gireceğim fakat sanki hiç bitmeyecekmiş gibi endişeliyim istanbulda çok ucuz burada çok pahalıya geldi birde genitale sürdüğü şeyi bıyık kol çene vs sürüyor bu aletin kotulugude bu malesef başligi çikmiyor
canim sende azalma var mi? bide genitale surdugu seyi suruyo demissin ama videolarda basligi degistiriyodu kaslarin arasini hatta ufacik bi aletle yapiyodu. elpidada boyle degil mi? bide ben de elpidayi dusunuyorum da memnun kaldin mi?

X