Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sönmüş balon gibi.. :(

Hayır yağ vb birşeyle değildi.. goguslere avuç ici ile çevirme hareketleri vardı belli sayılarda.. yönleri istenilen etkiye göre değişiyordu.. unlu bir kitapta vardı hatta ama bn unuttum..hatirlarsam yardımcı olurum..
Ya nette videoları var onlar mı acaba canm onları da denedim :) memnun olurum insallah hatirlarsin tesekkur ederim :)

yok aslında eleştiri yyapmadı ama daha başka sorunlar var.. Ama gerçekten böyle olsa sizde takardınız. Mesela gögüs yok ana popo büyük. Zayıfım birde selülitim var :) çatlak deseb harita olduk. Ne bileyim kadınların derdi bitmiyor.moralim bozuluyor kendimi böyle g rdükce
Silikon için şuan uygun durumda değilseniz dolgu düşünebilirsiniz. Geçici oluyor ama için süre idare edebiliyor. O da maliyetlidir illaki ama daha uygundur. Ben dolgunun fiyatlarına hakim değilim. Sonrasında da silikon düşünürsünüz. Fiyatları araştırın derim

arkadaşlar yok mu bu derde çare bulan. Şu forumda okumadığım okuyup ta denemediğim birşey kalmadı. 2 cocuk emzirdim göğüslerim berbat durumda okadar kafaya taktım ki kücücük ve fos. Psikologa bile gittim doktor ilaç verdi hatta yab etkisi gögüslerin büyür felan dedi ama yok sadece aşırı ağrı oldu kullanırken okadar. Yokmu derdime çaree :KK43:ameliyat demeyin kızlar maddş durumum suan estetiği karşılayacak durumda deil
Canım tek çocuk deseydin acaba konuyu ben açtım da unuttum mu diye düşünürdüm. Sanırım ekonomik sartlarimizin düzelmesini bekleyip estetikten başka çaremiz yok

Silikon için şuan uygun durumda değilseniz dolgu düşünebilirsiniz. Geçici oluyor ama için süre idare edebiliyor. O da maliyetlidir illaki ama daha uygundur. Ben dolgunun fiyatlarına hakim değilim. Sonrasında da silikon düşünürsünüz. Fiyatları araştırın derim
Biliyırum canım arastirdim dolgu da ama iste benim gelirim olmadıgı icin estwtik bnm icin uygun bi seçenek değil :/

Biliyırum canım arastirdim dolgu da ama iste benim gelirim olmadıgı icin estwtik bnm icin uygun bi seçenek değil :/
Ne yazık ki öyle yağlarla masajlarla olucak iş değil Yağların sadece psikolojik olarak fayda sağladığına inanıyorum, gerçekte işe yaramıyorlar, moral bozmak istemem ama durum bu
Olsa olsa minicik bir dolgunluk sağlar bu da geçicidir, tek kalıcı çözüm malesef estetik 🤷🏻‍♀️😔 veya az biraz birikim yaparak dolgu da bir seçenek, en azından onun etkisi birkaç yıl sürüyor

Ne yazık ki öyle yağlarla masajlarla olucak iş değil Yağların sadece psikolojik olarak fayda sağladığına inanıyorum, gerçekte işe yaramıyorlar, moral bozmak istemem ama durum bu
Olsa olsa minicik bir dolgunluk sağlar bu da geçicidir, tek kalıcı çözüm malesef estetik 🤷🏻‍♀️😔 veya az biraz birikim yaparak dolgu da bir seçenek, en azından onun etkisi birkaç yıl sürüyor
Yağlar felan ben cok denesim bosuna paralae gitti :) hic etkisi yok bakalım belki ileride yaptırma sasm olur

X