Sokakta gözleri görmeyen yavru köpek

Iremizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
222
165
30
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir aydır 9 yavru köpeğe bakıyorum dışarı da. Birisi daha küçük kaldı ve gözlerinin görmediğini maalesef bugün fark ettim. Diğer yavrulara göre çok küçük kaldı, çok üzülüyorum. Ev de iki kedim var eve alamıyorum. Ne yapmam gerekir? Belediyeyi arasam alıp atarlar bir köşeye. Sokakta asla başının çaresine bakamaz. Lütfen bi akıl verin😔

Doğu'da yaşıyorum burada sahiplendirme çok zor. Büyük ırk bir köpek kimsenin sahipleneceğini düşünmüyorum. Ama böyle de yaşayamaz bilmiyorum 😑

O zaman direkt ahbap tarzı oluşumlara mesaj atıp Twitter’da yaymaya çalışın, bazen nakille aldırıyorlar, bol şans diliyorum 😔🙏🏼

Doğuda sokak köpekleriyle ilgilenen birini takip ediyordum, bazen diğer illere de gidiyordu sanırım. İsterseniz ona ulaşmaya çalışın Twitter'da "rabia öztürk" adı. Profilinde konum İstanbul yazıyor ama ben onu hep doğuda görüyordum.
Ben de kendisini takip ediyorum. Kullanıcı adı vermek yasak mı bilmiyorum, yasaksa silebilirim.

İnstagramda; voddiri, hayvanlarolmadanasla adlı iki sayfaya da yazın bu konuda çok ilgililer voddiri ilan açar sahiplenecek biri çıkarsa pet nakil ile yardımcı olur. Hayvanlarolmadanasla belki sahiplenebilir köpeklere baktığı bir yeri vardı diye hatırlıyorum ikisine de yaz mutlaka

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir aydır 9 yavru köpeğe bakıyorum dışarı da. Birisi daha küçük kaldı ve gözlerinin görmediğini maalesef bugün fark ettim. Diğer yavrulara göre çok küçük kaldı, çok üzülüyorum. Ev de iki kedim var eve alamıyorum. Ne yapmam gerekir? Belediyeyi arasam alıp atarlar bir köşeye. Sokakta asla başının çaresine bakamaz. Lütfen bi akıl verin😔
Bahçeli evi olan birine verin.

X