SMA HASTASI ÇOCUKLARIN TÜMÜNÜ BU BAŞLIKTA DUYURALIM

Merhaba arkadaşlar. İzmir, Çiğli’de bir yavrucak var. Kullanıcı ismi:smadoruk_turgut İnstagramda gördüm 1-2 aydır takip ediyorum her SMA lı çocuğa üzülüyorum ama Doruk ayrı hissettirdi bana 9 yaşında ve tam 9 yıldır savaşıyor. Kim bilir nekadar yorgun canım benim. Testin zorunlu olmadığı zaman dünyaya gelmiş. Her videosunu gördükçe içim parçalanıyor.
Kampanyası henüz yüzde 30. Lütfen az çok demeden destek olalım takip edelim bir paylaşım etkileşim çok şeyi değiştirebilir🥺🙏

Eklentiler

• IMG_1599.png
    IMG_1599.png
    449,3 KB · Görüntüleme: 4
Birde ben bu çocuk için ünlülere ulaşmaya çalışıyorum ama hiç ulaşamadım daha instagramdan mailden yapanlar nasıl yapıyor🥺 Devletin yapmadığını biz yapmak zorundayız ve bende birşeyler yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım. Haluk Levent duyarlı biri ona ulaşmaya çalışıyorum ama henüz dönüş olmadı 🥺🥺

Birde ben bu çocuk için ünlülere ulaşmaya çalışıyorum ama hiç ulaşamadım daha instagramdan mailden yapanlar nasıl yapıyor🥺 Devletin yapmadığını biz yapmak zorundayız ve bende birşeyler yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım. Haluk Levent duyarlı biri ona ulaşmaya çalışıyorum ama henüz dönüş olmadı 🥺🥺
Yasemin Yalçın, Bora Gencer, Gürgen Öz bunlar benim aklima gelenler, yorum veya mesaj olarak yazarsaniz paylasirlar destek olurlar, asli cicek gonullusuyken onlarin destegini gorduk. Umarim Doruk da şifasina kavuşur 🙏

X