Sizce hamile kalabilirmiyim:}}}}

Angel...baby

Kızım&Oğluşum
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
1.330
10
arkadaslar biliyosunuz beni tanıyan arkadaslar ben gecen ay gonalf diye bi iğne kullandımve bi sonuc alamadım bugün dr gittim dr aslında kist olusmusmu diye kontrol etmek istedi ve cok sükür rabbime kist yoktu ve dediki bi yumurtan var dedi kanamayla onu atmamasın dedi kanaman kesildiyse artık atmassın dedi ve sizde yardım fikirleri istiyorum sizce hamile kalma ihtimalim varmıCADIARZUrabbim tüm isteyanlere nasip etsin inş.

g.gif
e.gif
l.gif
b.gif
a.gif
b.gif
y.gif

inşallah olursun sakın üzme kendini..
doktorlar tedavi için 1 yıl geçmesini öneriyor ama ben bunu savunamıyorum.e nerde kaldı ozaman erken teşhisin önemi.
iyi bir doktor bulmalısın bence.
inşallah canım dilerim hep diyorum bunu Allah nasip eder isteyen herkese.a.s

saolun arkadaslar iyiki varsınız allahım ne zaman nasip ederse o zaman versin hayırlısından inş.derdi veren allah dermanıda verirmiş inş. bu imtihanıda isyan etmeden geceriz ve evlatlarımız kucagımıza alırız:1hug:

saolun arkadaslar iyiki varsınız allahım ne zaman nasip ederse o zaman versin hayırlısından inş.derdi veren allah dermanıda verirmiş inş. bu imtihanıda isyan etmeden geceriz ve evlatlarımız kucagımıza alırız:1hug:

Canım merak etme Allahım hiçbirimizin kucaklarını boş bırakmayacak işallah!Aslında hamile kalmak bir mucize reglinden 1 gün önce bile hamiş olan varmış yaw!!Bence sen denemelerine devam et..:))a.s.

tsk ederim güleycim inş. bu sene bize ugurlu gelicek ve tüm isteyenler meleklerine kavusucak xallahım bizi görüyo içimizdeki özlemi biliyo yoktan var eden mevlam bizede nasip edicektir

angel canımmm benim sen her zaman derdin allahım bizi görüyor dularımızı duyuyor kaderimizde neyse hayırlısı allahım karar verir.Canım senı tanıdıgımda bana destek oldun ve senın gıbı mantıklı düşünüyorum artık .arkadasım ne yapalım kaderımızde bunlarıda cekmek varmıs .allah dermansız hastalık vermesin.EN KISA ZAMANDA INSALLAH BEBEKLERIMIZI KUCAGIMIZA VERIR ALLAHIM HAYIRLISIYLA.kendıne ıyı bak canım bak goruceksın tedavılerının sonucunda mutlu sona ereceksın BEBİŞİNE :sm_cool::teytey::dance:

saol arkadasım iyiki sende varsın iyiki seni ve diger arkadaslarıda tanımısım inş. sende o resimdeki bebşe kavusursun canım tüm istegim allahtan el acmıs canı gönülden yalvaran evlat özlemiyle yanıp tutasan bizlere birer melek göndermesiniz hayırlısından canım ve suna inanıyorum bu sene bize cok iyi gelicek huzurlu mutlu en basta saglıklı be bebişli sizleri cok seviyorum balım rosem elgizim,pembe panterim.gulsu.gülsahs canım arkadaslarım

s.gif
i.gif
z.gif
s.gif
e.gif
v.gif
i.gif
y.gif
r.gif
m.gif

X