Siz olsaniz birdaha konuşur musunuz

İnsan öldün mü der ya ? Hani ne oldu da başına ne geldi de yazmıyor diye düşünürdüm , ama bahaneler üretiyorsa bende artık onu umursamazdım , niyeti önemli insanın büyük dertleri varsa konuşurdum , yoksa o yoluna ben yoluma .
Büyük derdi olacağını sanmıyorum.Birkac ay önce açamamişti ve dönmüştü geri.Annesi gelmişti o zaman.Kpss çalışıyor diye desem söylemesi gerek müsait olmadığını

Benim öğretmen bir arkadaşım var.Eşi atandı.Başka sehirdeler.Arkadaşimda kpss çalışıyor.Biz uzun yıllardır buraya geldiklerinde onunla görüşürüz ve telefonda uzun saatler konuşuruz.
En son bayramda iyi bayramlar diye mesaj attım,dönüş yapmadı.3 4 defa aradım,açmadı ve dönmedi.Siz olsanız birdaha konuşur musunuz?
Mesaja dönmemiş, 3-4 defa aramışsınız açmamış, dönmemiş. Buradan almaniz gereken mesaj cok acik degil mi?

Benim öğretmen bir arkadaşım var.Eşi atandı.Başka sehirdeler.Arkadaşimda kpss çalışıyor.Biz uzun yıllardır buraya geldiklerinde onunla görüşürüz ve telefonda uzun saatler konuşuruz.
En son bayramda iyi bayramlar diye mesaj attım,dönüş yapmadı.3 4 defa aradım,açmadı ve dönmedi.Siz olsanız birdaha konuşur musunuz?
Kimler geldi hayatımdan kimler geçti. 🎤 🎼 salla 😏

Aramanıza dönmeyen insan sizi umursamıyordur çok açık ve net. Çok sıkıntılı bir dönem de olsa elbet döner bir mesaj atardı asla donemeyecek kadar yoğun kimse yok.
Demek size saygı duymuyor ve umursamıyor hayatınızda tutmaya gerek yok.
Böyle birkaç olay yaşadım o kişiler bir süre sonra çevresinde kimse kalmayınca arayıp kendini affettirmeye çalışıyorlar ama en kısa sürede yine aynı hareketleri tekrarliyorlar.

Aramanıza dönmeyen insan sizi umursamıyordur çok açık ve net. Çok sıkıntılı bir dönem de olsa elbet döner bir mesaj atardı asla donemeyecek kadar yoğun kimse yok.
Demek size saygı duymuyor ve umursamıyor hayatınızda tutmaya gerek yok.
Böyle birkaç olay yaşadım o kişiler bir süre sonra çevresinde kimse kalmayınca arayıp kendini affettirmeye çalışıyorlar ama en kısa sürede yine aynı hareketleri tekrarliyorlar.
Canı sıkılınca arar kesin.Ya da buraya gelince görüşmek için arar.Ama bende öyle yapacağım.Cevap bile vermeyeceğim

hicbir sebep yokken boyle yapan birini ben direkt engelliyorum kimsenin nazini tribini cekmek zorunda degiliz konusmadan etmeden dertlerini anlayalim istiyorlar bir takim ilgi cekme cabasi bunlar ne oldu diye sorulmasi icin valla hic ugrasmiyorum koskoca insan iletisim kuramiyorsa benim arkadasligimi da hak etmiyordur

bir daha aramayın mesaj da atmayın ama kendisi arar ise açın bence
en azından sorun neden o kadar süre içinde aramadıgını ya da aramalarınıza geri dönmediğini
makul bir bahanesi de olabilir belki
bir dakika sonramız belli değil sonuçta insanın başına her şey gelebiliyo ve en yakınından bile uzaklaşmak isteyebiliyor sebepsizce
aksi bir durum varsa zaten baglarınızı koparırsınız

hicbir sebep yokken boyle yapan birini ben direkt engelliyorum kimsenin nazini tribini cekmek zorunda degiliz konusmadan etmeden dertlerini anlayalim istiyorlar bir takim ilgi cekme cabasi bunlar ne oldu diye sorulmasi icin valla hic ugrasmiyorum koskoca insan iletisim kuramiyorsa benim arkadasligimi da hak etmiyordur
Hayatında da hersey yerindeydi.Kpss konusunda belki stres yapmıştır.Branşimiz aynı.Hicbir zaman günde kaç saat çalışır nasıl çalışır anlatmazdi.Bende dönüş yapmayı düşünmüyorum

İyi bayramlar mesajı öylesine atılmıyor mu ya? Ben de cevap atmam.
Arayınca da bayram koşuşturması. Gözünden kaçmıştır, aklından çıkmıştır. O kadar yakın arkadassaniz niye böyle ottan sebeplere gönül koyup hayatı zorlaştırıyorsunuz ki?
Bazen ben de açmam sebebim olmasa da, bazen eşim dostum da beni açmaz, bazen sadece yokuş cikarken oyalanmak için ararim, açmazlar sonra evime varmisken atarlarsa ben açmam.
Falan filan:) dünya hali. Telefon hemen ariyor diye her an ulaşılabilir olmak mı lazım yani?

İyi bayramlar mesajı öylesine atılmıyor mu ya? Ben de cevap atmam.
Arayınca da bayram koşuşturması. Gözünden kaçmıştır, aklından çıkmıştır. O kadar yakın arkadassaniz niye böyle ottan sebeplere gönül koyup hayatı zorlaştırıyorsunuz ki?
Bazen ben de açmam sebebim olmasa da, bazen eşim dostum da beni açmaz, bazen sadece yokuş cikarken oyalanmak için ararim, açmazlar sonra evime varmisken atarlarsa ben açmam.
Falan filan:) dünya hali. Telefon hemen ariyor diye her an ulaşılabilir olmak mı lazım yani?
Bayramda aramadım zaten ben.Bayram öncesi sonrası aramıştım.Yakin arkadaşların 2 aydır konuşmaması normal mi peki? 2 aydır dönüş yapmadiysa bana normal gelmiyor.Bir mesaj atmak bu kadar zor değil.

X