Siyah noktalar icin cildiye .

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
387
367
Siyah noktalar icin cildiyeye gitmeyi düşünüyorum. Ama bir yandan da korkuyorum . Cildim çok yağlı ve çok kirli. 19 yaşındayım ve hala geçiremedim siyah noktaları. Çok sivilcem çıkmıyor ama siyah noktam aşırı fazla . Normalde beyazım ama siyah noktalardan esmer gözüküyorum öyle söyleyeyim size . İlaç kullanan arkadaşım çok zor olduğunu söyledi. Sizce bana ilaç verirler mi , hap falan . Gözenekleri de çok derin . Siyah nokta için cildiyeye giden oldu mu merak ediyorum.

Ben de 7 ay kullandım da şükür hiç felaket değildi ya 🥲 ama siyah nokta için kullananı pek görmedim arkadaşınıza omun için mi verdiler
Benim arkadaşıma sivilce için verdiler. Yani aynı haptan mi bahsediyoruz bilmiyorum ama yüzümü yıkarken Bile canım acıyor diyordu.

Benim arkadaşıma sivilce için verdiler. Yani aynı haptan mi bahsediyoruz bilmiyorum ama yüzümü yıkarken Bile canım acıyor diyordu.
O kadar uzun süreli kullanılan başka hap yok bildiğim, sivilceleri kusturduğu ve cildi aşırı kuruttuğu için can yakabiliyor ama zaten ilacın etkisi olduğunu ve birkaç aya düzeleceğini bilince ben her şeyi öyle düşündüm, o yüzden çok koymadı bana

Sivilce ilacı o . Sana muhtemelen yüzünü nasıl temizlemen gerektiğini anlatıp alacağın ürünün içeriğini söylerler. Ayrıca korkacak ne var? Doktor roaccutane bile verse kullanmazsin olur biter:)

Sivilce ilacı o . Sana muhtemelen yüzünü nasıl temizlemen gerektiğini anlatıp alacağın ürünün içeriğini söylerler. Ayrıca korkacak ne var? Doktor roaccutane bile verse kullanmazsin olur biter:)
İlk defa gideceğim o yüzden heyecanliyim nedense.

Duzenli cift asamali temizlik ve aha/bha gibi eksfoliye edici asit kullanimi iyi gelebilir. Gunes kremini eksik etmeden tabii... (Zaten cift asamali temizlik cildi gunes kreminden arindirmak icin gerekli.)
Doktora gitmeniz iyi olur, cilt tipinize uygun dermokozmetik urun onerileri yapar.

X