şişkinlik + 2 kilo fazla gösteriyor.. çözümü?

asli_____

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
852
172
Merhaba arkadaşlar,

ben yaklaşık 1,5 aydır düzenli diyet ve spor yapıyorum 8 kilom gitti 1 Mart ta 3 günlük bir kongrem var benim için çok önemli ve ilk gün toplantılar olmayacagından 2 3 saatlik boş zaman var gündüz. tüm arkadaşlar havuzdan bahsediyor, bende girmek istiyorum fakat adet dönemim yaklaştı Primolut N içecegim hemde daha şimdiden biraz şişkinliğim zaten var ilaçla daha da artacak o verdiğim 8 kiloda hiç olacak biliyorum.. peki siz bunun bir çözümünü biliyor musunuz? 3 gün kala sıvı detoksu yapsam sizce etkili olur mu? sıvı detoksu arada yaptığım bişeydir zaten ama Primolut olayını bilmiyorum.. Bi yardım etseniz??:KK53:

• Buğday ve süt ürünlerini kes.
  • Ayrıca tuzu kaldır sofrandan yemeklerine baharatla tat ver.
  • esmer şeker,esmer pirinç tercih et.
  • Süt ve süt ürünleri yerine soya sütü,soya yoğurdu ye.
  • Vücut su tutuyorsa suya ihtiyacı var demektir. Bol bol su iç.[ama bir anda 1 bardağı içme yudum yudum yavaş yavaş.] [ve sakın suyu ayakta içme!!!]
  • Yemeklerini yavaş, çok çiğneyerek ve küçük lokmalar halinde ye.
Benim önerebileceklerim bunlar.
Ayrıca spora devaam
:KK8:

Son düzenleme:
tuz mu :) canım ben herşeyi kestim ekmek dahil günde 700 kalori diyeti yapıyorum suyumu da içiyorum fakattttt canım her spordan sonra ve sabahları tok tutsun diye 1 haftadır süte başlamıştım ondan olabilir demek , çok teşekkürler sütü kesiyorum yarından itibaren :KK36:

Son düzenleme:
tuz mu :) canım ben herşeyi kestim ekmek dahil günde 700 kalori diyeti yapıyorum suyumu da içiyorum fakattttt canım her spordan sonra ve sabahları tok tutsun diye 1 haftadır süte başlamıştım ondan olabilir demek , çok teşekkürler sütü kesiyorum yarından itibaren :KK36:

Rica ederim önemli değil zaten soya sütü düzenli içildiğinde karın bölgesinde ki yağları azaltıyormuş. Denemek lazım..

ben 3 gün yeşil çay detoksu yapayım kurtulayım şu şişten de canım sonra tavsiyenide araştırıp değerlendiririm :):KK54:

X