Silikon ve dikleştirme ameliyatı olup memnun kalmayanlar?

AyselSilahimiGetir

Kedilere aşık bir köle 🐈
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
1.326
3.196
Silikon ve dikleştirme ameliyatı olup memnun kalmayanlar var mı acaba aranızda ? Arkadaşlar 28 martta. 2 arkadaş aynı doktora 2 arkadaş da farklı doktora ameliyat olduk. 10 ay oldu ameliyatım geçeli ama göğüslerim sarktı iğrenç bir şekilde sağ göğüs ucu ağrısı geçmedi t-shirt bile değse canım acıyor ve göğüslerim bir birinden inanılmaz ayrık Lolipop izi var ama bu göğüse dikleştirme yapıldığını düşünmüyorum hâlâ hiç bir sütyen olmuyor göğüs uclarım hep fırlıyor. Pazartesi gününe randevu aldım asistana da şikayetimi belirttim. Büyük ihtimalle bu normal diyicektir ama değil gözümün önünde 3 tane canlı örnek var. Ne yapabilirim ?

Silikon ve dikleştirme ameliyatı olup memnun kalmayanlar var mı acaba aranızda ? Arkadaşlar 28 martta. 2 arkadaş aynı doktora 2 arkadaş da farklı doktora ameliyat olduk. 10 ay oldu ameliyatım geçeli ama göğüslerim sarktı iğrenç bir şekilde sağ göğüs ucu ağrısı geçmedi t-shirt bile değse canım acıyor ve göğüslerim bir birinden inanılmaz ayrık Lolipop izi var ama bu göğüse dikleştirme yapıldığını düşünmüyorum hâlâ hiç bir sütyen olmuyor göğüs uclarım hep fırlıyor. Pazartesi gününe randevu aldım asistana da şikayetimi belirttim. Büyük ihtimalle bu normal diyicektir ama değil gözümün önünde 3 tane canlı örnek var. Ne yapabilirim ?
Ya da aynı doktoru zorlamayıp başka doktorlarla görüşmeye başlasam? En iyi ihtimalle revizyonu haziran gibi olabilirim. Bu konu çok moralimi bozuyor. Doktorumu çok önermişlerdi ama ben beğenmedim:KK43:

Bence farklı bir doktordan fikir almak iyi olacaktır
Öncelik olarak kendi doktoruma gittim bugün. Doktor görünce şaşırdı bu kadar sarkma beklemiyordum dedi. 4 yıl sonra ki halini 10 ayda almışsın maalesef dedi. Ne yapmamız lazım dedim, revizyon ama 1 yıl beklemen lazım dedi en erken 8 ay sonra alırım ameliyata dedi. Silikon değişmesi gerekiyor mu dedim silikon değişirse silikon ücreti alırım dedi ama toparlama istersende malzeme ve yatış ücreti alırım dedi. Silikonum çok büyük ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Bir kaç doktorunda fikrini alıcam ama yine en iyi ihtimalle yazın ameliyat olacağım. :KK43:

Öncelik olarak kendi doktoruma gittim bugün. Doktor görünce şaşırdı bu kadar sarkma beklemiyordum dedi. 4 yıl sonra ki halini 10 ayda almışsın maalesef dedi. Ne yapmamız lazım dedim, revizyon ama 1 yıl beklemen lazım dedi en erken 8 ay sonra alırım ameliyata dedi. Silikon değişmesi gerekiyor mu dedim silikon değişirse silikon ücreti alırım dedi ama toparlama istersende malzeme ve yatış ücreti alırım dedi. Silikonum çok büyük ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Bir kaç doktorunda fikrini alıcam ama yine en iyi ihtimalle yazın ameliyat olacağım. :KK43:
Kaç CC protez konuldu.

Bende aynı soruyu soracaktım bende 10 ocakta oldum 335cc takıldı ve gözüne çok büyük geliyor sanki 1 kaç ay sonra taşıyamayıp aşağı inecekmis gibi 🤦🏻
Doktorunuz uygun bulduysa bence sorun olmaz. Bana da 250 CC takıldı. Benim anlam veremediğim bazıları şu ölçü istiyorum diyenler sonuçta her vücutun yapısı farklı.

Doktorunuz uygun bulduysa bence sorun olmaz. Bana da 250 CC takıldı. Benim anlam veremediğim bazıları şu ölçü istiyorum diyenler sonuçta her vücutun yapısı farklı.
Evet bunu uygun gördü ve büyük meme istemediğimi özellikle belirttim dikkate almistir sonuç istediğim gibi olur inş 🙏 daha çok erken olduğu için birşey de diyemiyorum ama umarım küçülür 🤗

Bende aynı soruyu soracaktım bende 10 ocakta oldum 335cc takıldı ve gözüne çok büyük geliyor sanki 1 kaç ay sonra taşıyamayıp aşağı inecekmis gibi 🤦🏻
Sol göğsüme 325cc sağ göğsüme ise 350 cc takıldı asimetri olduğunu söylemişti. Kızlar bu arada baktığımda aynı doktara ameliyat olmuş min 10 kişi tanıyorum ve hepsinin ki bir birinden güzel dik ve yuvarlak. Doktor görünce çok şaşırdı yani ben bir aey bilemdiyemedim baktı sen daha 10 aylıksın neden böyle 4 yıllık gibi sarkık duruyor dedi. Direk revizyon olacak bu olmamıs dedi. Ama en erken 8 ay sonra dokunabilirim dedi

Benim kendi yapım ile alakalı mı anlamadım ki ? Bir de bu göğüs kapağın nasıl bu kadar kocaman olmuş ben bunu böyle yapmadım dedi evet ameliyat sonrası bakıyorum fotoğraflarıma böyle dev bir şey değilmiş.

Eklentiler

• IMG_8812.jpeg
    IMG_8812.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 340
Doktorunuzun işini begenmeyip tekrar revizyonu kabul etmesi güzel bir şey, bazı doktorlar senin derinle ilgilidir deyip geçebiliyor malesef. Fotoğrafa baktığımda sanki estetiksiz doğal bir meme gibi meme aerolasi küçültme işlemi yapmadı mı ? Bende çok şaşırdım.

Silikon ölçünüz nedir

Gogus cevresi biraz genis mi onceden boyle miydi Aysel?
8 ay sonra bence ameliyati kabul et

Doktorunuzun işini begenmeyip tekrar revizyonu kabul etmesi güzel bir şey, bazı doktorlar senin derinle ilgilidir deyip geçebiliyor malesef. Fotoğrafa baktığımda sanki estetiksiz doğal bir meme gibi meme aerolasi küçültme işlemi yapmadı mı ? Bende çok şaşırdım.
Evet o çok hoşuma gitti. Ben de kendimi kurup öyle gittim kavga edecektim olay çıkartıcaktım güya:) içimde patladı😂 doktor gördü direk revizyon dedi. Ben minyon bir kadınım sanırım silikonlarda bana büyük geldi çünkü silikon öncesindede bende göğüs vardı üstüne de büyük taktırıncada sırıttı. Silikonları küçültelim mi peki ne düşünüyorsunuz dediğimde silikon değiştirsen silikon ücreti alınır dedi. Elim de küçültelim sen de sırıttı bence dedi. Sanırım evet bana da büyük geliyor. Meme aerolasi ne demek onu anlayamadığım için cevaplayamadım 🫣

Gogus cevresi biraz genis mi onceden boyle miydi Aysel?
8 ay sonra bence ameliyati kabul et
Benim göğüs atalarımda da aralık vardı aslında :KK43: evet evet aslında doktorun işçiliği gerçekten çok güzel etrafımda ki arkadaşlarımdan biliyorum. Benim ki böyle oldu bir tek revizyon için başka doktor aramıycam sanırım. Kendisine olucam ama önümüzde ki ay silikonları ücretini ödiyip ayırtıyım diyorum çünkü fiyatlar artıyor çok fena :KK43:

Izleriniz cok silik iyilesmis gercekten cok guzel temiz iş cikarmis doktorunuz.

Yillar önce dusunmustum bende. Cesaret edemedim izlerden dolayi. O zamanlar 20 k ya oluyordu simdi 200 k ya olur mu bilmem.

Kahverengi bolgenin zamanla genisledigini bilmiyordum. Ilk attiginiz son haliyse bence cok iyi.

Izleriniz cok silik iyilesmis gercekten cok guzel temiz iş cikarmis doktorunuz.

Yillar önce dusunmustum bende. Cesaret edemedim izlerden dolayi. O zamanlar 20 k ya oluyordu simdi 200 k ya olur mu bilmem.

Kahverengi bolgenin zamanla genisledigini bilmiyordum. Ilk attiginiz son haliyse bence cok iyi.
Evet hiç iz kalmadı gibi bir şey bu arada is kremini almıştım ama kötü kokuyor diye kullanamamıştım:) Ya göğüslerim o kadar yumuşak ki anlatamam hissiyat olarak çok güzel silikon yokmuş gibi :) neyse sarkma işini de halledicez iyi düşünelim iyi olsun. 😍🙏🏼

X