Silik gebelik testi

ppnnrr20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
8
4
Merhaba arkadaşlar. Bugün yumurtlamadan sonraki 13. günüm. Adet tarihim normalde bugündü ama gelmedi. Hem erken gebelik hem kaset test yaptım. Kaset testte hiçbir şey çıkmadı. Ama erken gebelik testinde testi yaptıktan 2 saat sonra baktığımda bir çizgi belirmiş. Flaşa tutunca çok net görünüyor ama resimde tam görünmemiş olabilir. Sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa yeni olduğu için mi çok silik. Sizce bir şey var mı 🙈
E0A1BAA6-95A1-429F-8C1C-CB05ACB5DB4A.jpeg
A41AF064-5C18-415D-95A7-9C6DA99778D1.jpeg
448C4AF7-FC9B-407C-A063-A773B5E9F365.jpeg

Bu markayı daha öncede kullanmıştım. Onda hiçbir şey çıkmadı ne kadar beklese de. O yüzden heyecanlanmıştım görünce 😞
bir kaç gün sonra regl olmazsanız tekrar test yapın. regl gecikmesi yasamadan yapılan testlerin doğruluk oranı çok düsük maalesef. erken gebelik testi bile olsa bazen değeri ölçemiyor. en hassas test bile 30 altında değeri ölçemiyor zaten. bekleyin bence

bir kaç gün sonra regl olmazsanız tekrar test yapın. regl gecikmesi yasamadan yapılan testlerin doğruluk oranı çok düsük maalesef. erken gebelik testi bile olsa bazen değeri ölçemiyor. en hassas test bile 30 altında değeri ölçemiyor zaten. bekleyin bence
Teşekkür ederim cevabınız için

Teşekkür ederim cevabınız için
Bende awox yaptım böyle çıktı ama 23 Nisan da adet olmam lazımdı olmadım 20 nişanda bi yumurtlama daha yaşadım yanı yumurtlamamın 11. Günü aslında ama reglim 8 gün gecıktı geç döllenme yaşıyor olabılırım sizin sonucunuz ne oldu acaba bu test yanıltır mı ?

Eklentiler

• IMG_6127.png
    IMG_6127.png
    264,3 KB · Görüntüleme: 139
Merhabaaa yumurtlama günüm 21 nisandıı o gün de şüpheli ilişki oldu 20 nisan ile 21 nisanı bağlayan gece oldu . Şuan adetime 3 gün var kasıklarımda ara ara bir kramp gibi hafif ağrı giriyor . Ama adet ağrısımı gebelik varmı bilmiyorum dün test yapmıştım önce çok hayali bir çizgi var gibiydi yoktur diye düşündüm yada kuruma çizgisi olabilir mi diye düşündüm ama bugün atmamıştım gidip baktım yine silik gözle zor görünüyor ama hafif bi çizgi de var gibi sizce bir şey varmıdır ?

Eklentiler

• IMG_5166.jpeg
    IMG_5166.jpeg
    182 KB · Görüntüleme: 132
  • IMG_5169.jpeg
    IMG_5169.jpeg
    197,4 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_5168.jpeg
    IMG_5168.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 100
Merhaba arkadaşlar. Bugün yumurtlamadan sonraki 13. günüm. Adet tarihim normalde bugündü ama gelmedi. Hem erken gebelik hem kaset test yaptım. Kaset testte hiçbir şey çıkmadı. Ama erken gebelik testinde testi yaptıktan 2 saat sonra baktığımda bir çizgi belirmiş. Flaşa tutunca çok net görünüyor ama resimde tam görünmemiş olabilir. Sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa yeni olduğu için mi çok silik. Sizce bir şey var mı 🙈
Eki Görüntüle 3417262 Eki Görüntüle 3417263 Eki Görüntüle 3417264
Merhaba gebelik oldu mu ?

X