Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Selam!Burya konu açmakta niyetim sizce ne yapsam?sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.demek İnşaAllah Allah’ımın izniyle işçiler artık evimde çalışıyorlar.İnşaAllah 2-3 aya bitireceğini söylüyorlar.Burda birisi bana yazmıştı eltiyi kaynanayı falan boş ver evimi nasıl süsleyeceğim diye hayaller kur falan.Ama bana onu da yapma şansı görmediler ama sağlık olsun yeter ki ben kurtulayım bu evden insanlardan .ev için herşeyi kayınpeder alıyor nerde yatıp kalkacağımıza da.2 odalı ev,birisi küçük diğeri büyük.biz kocacıkla küçük olan odada kalacağız,çocuklar büyük olan odada.tabi buna itiraZımı bildirdim medenice.bana cevap olarak ;ama bir misafir gelirken sizin yatak odanızda mı oturacak?o yüzden çocuklar büyük olan odada kalacaklar.hem çocuklara kanepe alıyor açılıp bağlanandan.yani hem orda uyuyacaklar hem misafir gelirken orda oturacaklar.neyse en can alıcı kısma geliyorum.bana ne dese iyi?bu çocukları ben istediğime veririm istediğim kızı da alarım onlara.sustum İnşaAllah dedim,kızım okuayacak falan dedim.ama arkasıyca bombayı patlattı,oğlana amcasının kızını alacağız,onlara diğer evi vereceğiz ,bir tane de oğlunuz olsun o sizle kalır.ben de cevap olarak:eek:nlar abi-kardeşler.hem amca çocuklarının evliliğinde iyi çocuklar doğulmuyor hasta oluyor çocuklar.ama o dediğinden dönmedi.neyse.kimseye ölüm arzulamam da ama ki bu ne demek ya?ben çocuklarıma bile hakim olamam mı?bu nasıl terbpyesizlik o an kendi kendime düşündüm BEN NERDEN BURA DÜŞTÜM 😢😭🥺
Hee de geç işkembei kübradan sallıyorlar hayallerini canını sıkmana değmez

X