Sevinin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kedilerbenimkankam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2022
264
-17
Ben etkileşim için yapıyorum aynen bıktım hepinizden öğrencilerimizden kanıtları ata ata intihar edicem herkes gorucek benden hepiniz nefret ediyosunuz dersahnedekiker burdakilerle herkes benden nefret ediyor ben buradaki bir çok kişiye de kanıt attım bilen biliyor siizn yüzünden mağdur kadınlara inanilmiyor ben o zaman 9 yasindaydim 9 9 Allah sizi napmasin art niyet ariyosunuz hem de dersahnede atlicam bunun altında da dalga geçin bekliyorum dalga geçin hadi lütfen ya gerçekten gidiyorum artık mutlu olun artık mutlu bütün kanıtları da oaylasicsm ölmeden önce sevinin artık 9 yaşındaki çocuğa inanmayan insan neye inanmaz daha acaba birsuru belge var

Ben etkileşim için yapıyorum aynen bıktım hepinizden öğrencilerimizden kanıtları ata ata intihar edicem herkes gorucek benden hepiniz nefret ediyosunuz dersahnedekiker burdakilerle herkes benden nefret ediyor ben buradaki bir çok kişiye de kanıt attım bilen biliyor siizn yüzünden mağdur kadınlara inanilmiyor ben o zaman 9 yasindaydim 9 9 Allah sizi napmasin art niyet ariyosunuz hem de dersahnede atlicam bunun altında da dalga geçin bekliyorum dalga geçin hadi lütfen ya gerçekten gidiyorum artık mutlu olun artık mutlu bütün kanıtları da oaylasicsm ölmeden önce sevinin artık 9 yaşındaki çocuğa inanmayan insan neye inanmaz daha acaba birsuru belge var
Ne diyon bacım

Ben anlattım kanıt da attım inanmayanlara canım çok yanıyor artık rahatlayın ben 9 yaşındayken daha küçücük cocukken beni taciz eden hayatımı mahveden kişi de rahatlasın burds bana yer yok
Ben açtığınız konuları vs bilmiyorum. 9 yaşında tacize uğramışsınız peki şuan kaç yaşındasınız? Sözlü taciz mi?

Matematik öğretmenine kafayı takmışsınız ve adama tacize uğradığınızı anlatmışsınız vs vs. Siz acilen uzman desteği almalısınız

Sana yazan kişiler avukat ve hakim. Hiçbirine de hakaret etmek dışında dönüş yapmadın veya edevlette uyapta bir şey bulamadın. Köşeye sıkışınca sinir krizi ayaklarına yatma. Gerçeksen sana yardım edebilecek E egecell hanıma bile saldırdın.

Mune Mune K Kazen bu kişinin konularında ciddi ithamlar var, bu akşam da coştu sitede hakaretler tehditler gırla gidiyor. Kişinin Gerçekliğini kontrol edebilir misiniz? Gerçekse avukat ve hakim arkadaşlar zaten yardımcı olmaya çalışıyorlar

1 neden bizden nefret ediyorsun
2 neden ölmek istiyor sun
3 biz seni tanımıyoruz bile

Herkes benden nefret ediyor

Hayır cinsel hem de en ağır biçimde inanmayanlara da belge attım şu an yaşım 16
Benim oğlumla yaşıtsın,küçüksün daha
Oraya yazdım buraya da yazıyorum
Kendine gel
Bu dünyada kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin,kimse seni yargılayamaz
Kendine insanlar benden nefret ediyoru aşılamayı bırakmalısın
Kimse senden nefret filan etmiyor bence
Sen fazla hassas davranıyorsun

Benim oğlumla yaşıtsın,küçüksün daha
Oraya yazdım buraya da yazıyorum
Kendine gel
Bu dünyada kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin,kimse seni yargılayamaz
Kendine insanlar benden nefret ediyoru aşılamayı bırakmalısın
Kimse senden nefret filan etmiyor bence
Sen fazla hassas davranıyorsun
Ben olucem mutlu olun

Mune Mune K Kazen bu kişinin konularında ciddi ithamlar var, bu akşam da coştu sitede hakaretler tehditler gırla gidiyor. Kişinin Gerçekliğini kontrol edebilir misiniz? Gerçekse avukat ve hakim arkadaşlar zaten yardımcı olmaya çalışıyorlar
Yardımcı olmak derken ben kimseye bişe yapmadim kimseyi de tehtid etmedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X