Sevgilim vefat eden annesini özlüyor napmalıyım

mutlaka özler anne özlenmez mi ? allah rahmet eylesin
yapabileceğin bişey yok manevi destek olmaktan başka. derdini dinle, duygularını ve acısını paylaş yeter
başka da bi çözüm yok zaten

Allah'ım iki emanetini aldı benden biri annem diğeri de kızım tek tesellim kızımla yaşanmışlığımız yoktu daha 1 haftalıktı annem ise ben 3 yaşındayken vefat etmiş vefatından sonra çocukken halisünasyon gördüğümü bile hatırlıyorum. Kızımın mezarına gidemedim anneminkine ise tek gidemiyorum çünkü ağlıyorum hala 25 yıl oldu vefat edeli. Sadece dinleyin ve üzülme, kafana takma gibi bir şey demeyin bu karşıdaki kişiyi daha da yaralıyor. Ona sabırlar dileyin ve yanında olduğunuzu söyleyin. Annemin vefat ettiği yıl anneannem de vefat etmiş ama ben onu hiç hatırlamıyorum nerdeyse.

4 yıl önce annesini kaybetti ve ilk defa annesini özlediğini bana söyledi dile getirdi. O kadar çok canımı acıttı ki bu durum anlatamam ne yapmalıyım nasıl davranmaliyim bilmiyorum. Bu durumu yaşayanlar bilir sadece Allah hayatta olan annelere uzun ömürler versin vefat edenlerinde mekanı cennet olsun.🥺
Çok normal bi durum. Babamı kaybedeli 9 sene oldu. Durup durup ağlama krizi geçirebiliyorum sonra rahatlıyorum.
Annesiyle ilgili şeyler sorabilirsiniz insan anlattıkça rahatlıyo.

X