Sevdali' nin Diyet Günlüğü

tatlım maşallah aynı tempoda devam ediyosun hala az yiyosun ve spor yapıyosun tebrikler:) merak ettim yahu şu 5i bir arada çay nasıl oluyo? yoksa dalga mı geçiyosun anlamadım:)) biraz yabancı kaldım buralara takip edemedim kaçırdığım şeyler olabilir:))

Canimm benimmm Nerelerdesin kiz sen bi gidiyon seni burda gören cennetlik :)) Sporu nekadar fazla yapamasamda biseyler yapmaya calisiyoz iste :)
Canim bu ender saracin 5 bir yerde cay icindekiler sunlar:

Alinti:

5'i Bir Yerde Çay Hangi bitki, ne işe yarıyor?

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.
Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.
Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.
Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.
Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.

Yani dalga malga gecmiyorum kuzum seninle :))

nuggetler yagda mi kizarildi yoksaaaaaaaaaa? :O
kiz hem karbonhidrat hemde yagli yemissin oldumu simdi :KK43: annene söyle aksamlar protein agirlikli yemekler yapsin
ama sporunu begendim tatlim, erimistir yediklerin:21:

croissant ve milka oreo'yu begenmedim:KK19: yoksa menü güzel canim.
3 parcacik patatesten biseycik olmaz :)

bugünde hic kacamak yok ama cok cok az yemissin canim, ac kalmadin insallah:26:
ama begendim yinede, cok yemekten daha iyi :) ondan önceki gün croissant ve oreo yemissin dengelenmis iste az :)
keske bide spor olsaydi süper olurdu..
aber gefällt mir weiter so:KK9:

Canim dün aksam calistim orda eritmisimdir umarim biraz sonucda kasseda calisirken sagdan sola hareket ediyon bauchmuskel felan fistan :KK70: :))
Ondan önceki gün croissant yokdu planda.. Ben ekmegimi götürmüstüm okula arkadasimda bäckere ugramis gelirken banada schoko croissant almis -.-
Saol canimm benim :) BU arada ich glaube ich werde mit dem pulvershake von almased anfangen:)

Canim dün aksam calistim orda eritmisimdir umarim biraz sonucda kasseda calisirken sagdan sola hareket ediyon bauchmuskel felan fistan :KK70: :))
Ondan önceki gün croissant yokdu planda.. Ben ekmegimi götürmüstüm okula arkadasimda bäckere ugramis gelirken banada schoko croissant almis -.-
Saol canimm benim :) BU arada ich glaube ich werde mit dem pulvershake von almased anfangen:)

hadi yaaa, nasil bisey o pulver? hemen googlede arastircam simdi hihi :)

kiz arastirdim simdi azicik, jeder berichtet über seinen erfolg sasirdim vallah acaba gercekten öyle mi:26:
der geschmack soll widerlich sein, aber bei der gewichtsabnahme unterstützen..

Evet canim aynen bende okuduklarinin yalancisiyim:) bende sabahdan beri bu pulvershake i arastiriyom. war sogar auf deren homepage.. Choclate de bana demisti bundan kullan diye bi onla konusim ben seni haberdar ederim gülüm :)
Ama kararliyim ich werde damit anfangen.. Basari öykülerini okudum sitesinde aceyp sasirdimm..

Canimm benimmm Nerelerdesin kiz sen bi gidiyon seni burda gören cennetlik :)) Sporu nekadar fazla yapamasamda biseyler yapmaya calisiyoz iste :)
Canim bu ender saracin 5 bir yerde cay icindekiler sunlar:

Alinti:

5'i Bir Yerde Çay Hangi bitki, ne işe yarıyor?

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.
Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.
Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.
Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.
Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.

Yani dalga malga gecmiyorum kuzum seninle :))

Estafurullah dalga derken; hani 3ü bi arada kahveler oluyo ya,sen de yeşil çay falan içiyosun ama 5i bi arada diye lakap uydurdun falan sandım ne biliim.)) işe yarıyo mu madem?

Estafurullah dalga derken; hani 3ü bi arada kahveler oluyo ya,sen de yeşil çay falan içiyosun ama 5i bi arada diye lakap uydurdun falan sandım ne biliim.)) işe yarıyo mu madem?

:))) ben bunu bi ara yine yapmistim canim annemle iciyorduk.. Ve gercekden biraz olsun fark etmisti. tabi devam sürdürmedik herzamanki gibi biraktik öyle..
Ozamanlar kendim kaynatiyordum simdi yap deseler erinirim :)) Bende hazir posette buldum aldim öyle :) bakalim devam sürdürcem simdilik mesela bugün unuttum hic icesimde yok simdi :)
Sifayida kaptim bu sabah uyandigimda. üsütmüsüm sanirim.. Ondan pek canim istemedi suda pek icemedim .. Sende nasil gidiyor canimm ?

:))) ben bunu bi ara yine yapmistim canim annemle iciyorduk.. Ve gercekden biraz olsun fark etmisti. tabi devam sürdürmedik herzamanki gibi biraktik öyle..
Ozamanlar kendim kaynatiyordum simdi yap deseler erinirim :)) Bende hazir posette buldum aldim öyle :) bakalim devam sürdürcem simdilik mesela bugün unuttum hic icesimde yok simdi :)
Sifayida kaptim bu sabah uyandigimda. üsütmüsüm sanirim.. Ondan pek canim istemedi suda pek icemedim .. Sende nasil gidiyor canimm ?

bulursam ben de alayım bi içim bakim neymiş:)) geçmiş olsun dikkat et vitamin almıyo musun yoksa? her gün meyve ye aksatma şekerim, dirençsiz kalırsın yoksa. valla ben bu aralar bir hırslanmışım ki sorma canım:)) böyle aşırı derecede taktım yaza kadar en az 80 olcam:KK70: günde 3 saat spor yapıyorum, günlük menüm genelde şöyle oluyo: sabah 2 dilim ya da 1 dilim kepek ekmeği, biraz domates-salatalık, 3 zeytin, yarım haşlanmış yumurta, biraz peynir, şekersiz içtiğim için 3 bardak çay. öğlen 1 kase çorba ya da salata ya da 1 küçük tost, akşam salata ya da 2 meyve ya da 1 kase yoğurt ve yanında light bisküvi. bakalım napcam böyle devam edersem, allahhııımm artık zayıflamak istiyorum :))

bulursam ben de alayım bi içim bakim neymiş:)) geçmiş olsun dikkat et vitamin almıyo musun yoksa? her gün meyve ye aksatma şekerim, dirençsiz kalırsın yoksa. valla ben bu aralar bir hırslanmışım ki sorma canım:)) böyle aşırı derecede taktım yaza kadar en az 80 olcam:KK70: günde 3 saat spor yapıyorum, günlük menüm genelde şöyle oluyo: sabah 2 dilim ya da 1 dilim kepek ekmeği, biraz domates-salatalık, 3 zeytin, yarım haşlanmış yumurta, biraz peynir, şekersiz içtiğim için 3 bardak çay. öğlen 1 kase çorba ya da salata ya da 1 küçük tost, akşam salata ya da 2 meyve ya da 1 kase yoğurt ve yanında light bisküvi. bakalım napcam böyle devam edersem, allahhııımm artık zayıflamak istiyorum :))

canim bulamazsan bile posette kendin karistirabilirsin:)
Ne yalan söyleyim almiyom canim meyve yemiyom pek bide buralar buz gibi fena soguk havalar.. Kiz günde 3 saat ne sporu yapiyorsun hele bi anlat :)
Sende bu hirs varken sen yaza birak 80i 70 leri görürsün güzelim:))

canim bulamazsan bile posette kendin karistirabilirsin:)
Ne yalan söyleyim almiyom canim meyve yemiyom pek bide buralar buz gibi fena soguk havalar.. Kiz günde 3 saat ne sporu yapiyorsun hele bi anlat :)
Sende bu hirs varken sen yaza birak 80i 70 leri görürsün güzelim:))

leslile sansone 4 ya da 5 mil 1 saate yakın sürüyo , 1 saat kondisyon bisikleti, yarım saat egzersiz hareketleri, yarım saat oryantal:))) çok işe yarıyo yahu:))

Yarinden itibaren sanirim Protein agirlikli beslenicem. Simdilik planim Sabahlari kahvaltim peynir zeytin domates türü ögle izgarada baharatlanmis tavuk gögüsü aksamda sadece yogurt veya süt. Acil frenlemem lazim :KK5::KK5: Yardim kizlar yardimm :KK5::KK5::KK5:

Sabah:
Iki dl kepekli ekmek arasinda peynir salatalik ve marul. Okulum oldugu icin kantinden almak mecburunda kaldim. Ara bi elma oldu ve bi litre su ictim simdiye kadar. Simdi eve geldim ve limonlu yesil cay içme vakti :)

Bu ara sabah tartildim ve tam 106.4 kg ciktim. Rezillikkk :KK43:(

Tatlım vahiy mi indi de 1 yıl sonra tekrar günlük tutmaya başladın? :KK70: Hadi bakim bi daha caymak yok aksi takdirde kızılcık sopamla başındayım biliyorsun :p :KK47:

Ay kuzum sormaaa bicak kemiğe dayandi artik vallaha kabul edilecek gibi değillll :KK43: ay vur sopanla kiz bozdukca boyle hokus pokus yapsak çıtı piti olsakkk olmazmi he

X