Çatlaklar Şems Arslan'ın çatlak tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

LoVeLy_DeViL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2009
83
2
Gülben Ergen'in programına çıkan bu bayan iki tane tarif vermişti ve 3-6 ay arasında çatlakların silikleşeceğini hatta yok olacağını söylemişti aranızda deneyen ve sonuçlarını paylaşacak olan var mı eğer isterseniz tarifi paylaşabilirim.

Gülben Ergen'in programına çıkan bu bayan iki tane tarif vermişti ve 3-6 ay arasında çatlakların silikleşeceğini hatta yok olacağını söylemişti aranızda deneyen ve sonuçlarını paylaşacak olan var mı eğer isterseniz tarifi paylaşabilirim.

mrb bnım kuzenım bu konuda cok dertlı sız yapıomusunuz bu tarıflerı faydasını gordunuzmu ona yardımcı olmak ısterım cunku daha yası cok kucuk :KK43:

Ben bir tanesini denedim henüz 3 hafta oldu ama çok memnunum azalmaya başladı tek sorun papatyanın şortlarımı sarıya boyaması ama onun dışında memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben bir tanesini denedim henüz 3 hafta oldu ama çok memnunum azalmaya başladı tek sorun papatyanın şortlarımı sarıya boyaması ama onun dışında memnunum

Çatlakların beyaz mıydı ve kaç yıllıktı canım ben de kahve-limon yapıyorum şu an daha önce de çok fazla şey denedim ama başaramadım sen nasıl yaptın anlatır mısın?

Yeni çıkan çatlaklarımda vardı 2-3 yıllıklarda daha az bir süre kullanmama rağmen küçülttü ve azalttı 3-6 ayda tamamen geçiriyormuş beyaz çatlaklarım daha fazla var benim yapılışı basit yarım litre süte 2 bardak papatyayı koyuyorsun kaynatıyorsun türbentle süzüyosun 8 damla biberiye yağı ve 2 tatlı kaşığı buğday yağı ekliyorsun buzdolabına koyuyorsun aklına geldikçe sür belli bir süresi yok ama sürekli buzdolabında tut haftada bir değiştir süt bozuluyor çünkü bir de süt 1 kilo aslında ama bana fazla geliyor bitiremiyorum bende yarım kilodan yapıyorum çatlak dışında biberiye yağının bacakları incelttiğini de duydum inşallah sana da iyi gelir kolay gelsin

Yeni çıkan çatlaklarımda vardı 2-3 yıllıklarda daha az bir süre kullanmama rağmen küçülttü ve azalttı 3-6 ayda tamamen geçiriyormuş beyaz çatlaklarım daha fazla var benim yapılışı basit yarım litre süte 2 bardak papatyayı koyuyorsun kaynatıyorsun türbentle süzüyosun 8 damla biberiye yağı ve 2 tatlı kaşığı buğday yağı ekliyorsun buzdolabına koyuyorsun aklına geldikçe sür belli bir süresi yok ama sürekli buzdolabında tut haftada bir değiştir süt bozuluyor çünkü bir de süt 1 kilo aslında ama bana fazla geliyor bitiremiyorum bende yarım kilodan yapıyorum çatlak dışında biberiye yağının bacakları incelttiğini de duydum inşallah sana da iyi gelir kolay gelsin

Anlattığın için çok teşekkür ederim canım denemeyi düşünüyorum ben de.

shekerirem sen bu uygulamayı yapmaya devam ettinmi?sonucunu söyleyebilirmisin.beyaz çatlakların ne durumdalar?

Bu konudan çok çok muzdaribim ve yıllardır çözüm arıyor, devamlı burda yenilikler var mı diye bakıyorum. Hatta buraya giriş amacım bile sırf bu sorun. Samimi olucam yazdığımda şu an sadece. Bi network firmasına üye oldum, reklam olmaması bakımından, o yüzden girdim die düşünemyin diye firma adı da vermeyeceğim. Alman bir firma ve Aloe Veralı ürünleri mevcut. Sırf bunu bilmeniz yeterli. Neyse kendime ürün kullanırım diye üye oldum, birçok ürününden inanılmaz memnun kaldım. Samimiyetim şu noktada devreye giriyor. Kendim kullanmadım, stoklarda olmadığı için alamıyorum şu an , gelir gelmez deneyeceğim. Ancak kullanıcı fotolarını gördüm birebir ve sonuçlara inanamadım. İstiyorum ki benim gibi bikaç kişi daha denesin, belki ben fayda görmeyeceğim ama o görecek ? Stokta olmadığı için ürün fiyatını bilmiyorum ama ben 2000 TL dermorollera bedel ödemiş ve fayda görememiş biriyim ki öylee çılgın yarık çatlaklarım yok aslında. Neyse öyle işte, kullanayım mutlaka yazıcam, ha bu arada kullanıcı fotosu 2 aylık düzenli kullanımdı. Benimle birlikte başkalarının da almasını ondan istiyorum biraz, yaza kadar mutlu gireriz belki ha ?

merhaba bu işe yaradı mı? yaradıysa bende yapmayı düşünüyorum

Bebekte bir merkezi varmis sanırım bu bayanın hiç oraya giden oldu mu bu çatlak tedavisi için? Olduysa önerir mi, neler yapıldı? Birde forumlarda gördüm Biodermogenesi diye bir yöntem sanırım şuanda çatlaklarda en iyi sonuç alınan acaba orda uyguluyorlar mıdır?

merhaba. söz verdiğim üzere yazıyorum belki birisi faydalanır. bu karışımı denemeye başlayalı neredeyse bir ay oldu. şu an hamile olduğum için tam etkiyi ancak doğumdan sonra söyleyebilirim ama gözle görülür bir düzelme mevcut özellikle eşimin söylediği epey düzelmiş olduğu. benim fikrime gelirsek bu arada çatlaklar benim bacak içlerimde idi ilk gebeliğimden kalma. bana göre cildim gerildiği için bu şekilde görünüyor olabilir fakat derinliklerinin azaldığı ve sanki daha silikleştiklerinin bende farkındayım. ne yaptığıma gelince ben bu karışımı sabah ve akşam aksatmadan masajla ve bazen de dermorollerla uyguladım ve arkasından bazen badem yağı bazen bio oil ve bazende kakao yağını mutlaka uyguladım daha çok dönüşümlü diyebilirim. son günlerde kakao yağını bıraktım çünkü çok yoğun bir dokusu var ve kokusu epeyce ağır gelmeye başlamıştı. işte hepsi bu kadar :) kullanmaya devam ediyor ve gelişmeleri yazıyor olcam.

Etki etmesine çok sevindim :) Benim de yaşım küçük olmasına rağmen ve çok büyük kilolar almamama rağmen maalesef ki beyaz ve derin çatlaklarım var... dermoroller üzerine araştırma yaptım ve mantıklı geliyor bana geçirmese de denemek istiyorum bununla birlikte Şems Arslan ın tarifini uygulayacağım bir yandan da spor hareketleri ile sıkılaşmayı denicem bakalım bende umarım güzel yorumlarla dönüş yaparım size :) Elbet bir gün bu çatlaklarında bir çözümü olucak inşallah bu azimle biz bulucaz kızlar :KK66:

sems arslanın verdigi yosun maskesini cok aktara sordum en son karsiyakada tesadüfen buldum toz halindeydi ve 1 kg 400 tl sok oldum 10 gr mı ıse 6 tl ve 1 yemek kasıgını bile doldurmuyomus :KK1:

Malzemeler
1 Kg Süt (yağlı yağsız fark etmez)
2 Bardak Papatya(çünkü papatya kırışık bölgedeki iltihabi durumu, oluşan genişlemeyi olumlu yende etkileyecek ve kan dolaşımını hızlandıracak)
2 Yemek kaşığı buğday yağı
8 damla rozmarin(biberiye) yağı

Süt ve papatyaları karıştırıp ocağa koyup kaynattıktan sonra altını söndürüp beyaz sütün içinde bırakın kalsın yarım saat
daha sonra papatyaları süzüyoruz sütün içinden daha sonra vücudu sıklaştırması için 8 damla rozmarin yağı ve buğday yağını ilave ediyoruz.
Bu karışımı fıs fıs kullanarak sabah akşam veya banyo öncesi, banyo sonrası uygulanabileceğini vücutta kalabileceğini söyledi. Karışımın buz dolabında saklanacağını ve haftada bir karışımın değiştirilmesi gerektiğini söyledi. (Alıntı)

üç hafta oldu yazmış haftada üç defa denediğine göre azalması iyi

masaj yapmadan bu tarifi denemek kolay geliyor yoksa öyle masaj yapmaya üşeniyorum sür sür nereye kadar

Canım sushi yosunu demişti. Marketten aldım ben 20 tl her maske için bi plaka kullanıyorum
sems arslanın verdigi yosun maskesini cok aktara sordum en son karsiyakada tesadüfen buldum toz halindeydi ve 1 kg 400 tl sok oldum 10 gr mı ıse 6 tl ve 1 yemek kasıgını bile doldurmuyomus :KK1:
anım

X