Sakarya///54

Tsk ederim canim yukardaki msji iki kere gondermisim mobilden lk msjlarim bunlar acemilime verin kusura
bakmayin
:KK37:

Herildin yani şekerim:p bu arada bugun dogum gunum evde yokum cicekleri eve gondermeyin:KK37:

tşk ederim mandalinacım bu arada ben sakaryamıza dönüş yaptım istanbul seyehati the end:)
yavv biz yazmayız millet neden kimse yok der yazarız millet kaçar anlamadım ben bu işi

evlerinde ve işlerindeler canım amma kk ya artık pek uğramıyorlar sanırım yada sakarya topine orasını bilemicem

böcüüüüüü kızlar ramazanınız mübarek olsun allah hayırlarla çıkmayı nasip etsin inş.

herkeslere hayırlı ramazanlaar. burayı yeni görüyorum ben yaa :KK70: daha bi senelik sakaryalı olaraktan şimdi gördüm hemen bi atlim şuraya dedim :KK70:

ben de merkezdeyim serdivanda yım hemide, nereden geldin de okuyon bakayım bende kütahyada okudum bilirim gurbetliği:KK35:

ben istanbuldan geldim ilk zamanlar benim için zor oldu ama şimdi okul açılsa da gitsem diye dört gözle bekliyorum :KK70: şimdi ben okuyan biri olarak sakaryada gezilmesi görülmesi gereken yerleri sorsam yani kesin şunu yap bunu yap dediğiniz yerler veya şeyler var mı :KK70:

ben istanbuldan geldim ilk zamanlar benim için zor oldu ama şimdi okul açılsa da gitsem diye dört gözle bekliyorum :KK70: şimdi ben okuyan biri olarak sakaryada gezilmesi görülmesi gereken yerleri sorsam yani kesin şunu yap bunu yap dediğiniz yerler veya şeyler var mı :KK70:

bize takıl canım sen:p

kampüste okuyorsan serdivanıda bilirsin tabiki :) mavi durağın orada diens te muhakkak yemek yemeni öneririm stragonof özellikle muhteşem yapıorlar mutfak cafede kahvaltı öneririm, çarsıda kahve diyarının waffle ını tek geçerim yemek yeme konularını bana sorabilirsin 43 kiloyum ama yeni şeyler yemeyi ve tatlıları çook severim :) meselaaaaa çarşamba pazarına muhakkak gitmelisin :) bayramdan sonra denize kefken /cebeci /kerpe oradaki pembe kayaları görmelisin sertap erenerin klip çektiği yer sonraaaa karasu da acarlar longoz olabilir karasunun gece hayatı :) zamaanla ve çevre edindinçe yapabilirsin bunları :KK55::KK55::KK55: sakarya güzeldir kıymet biilene:KK16::KK16:

X