Sağlam kaliteli süpürge arayışındayım elektrolux pure c9 mu phlips maraton 55 kodlu olanımı tercih edeyim kullananları bekliyorjm arkadaşlar

NgpM

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
4
0
30
Merhabalr hanımlar normal süpürge arayışındayım her yerde kullanmam için kablolu süpürge bakıyorum öneriniz varmı araştırmalarımda philips 55 kodlu olan yada elektrolux pure c9 mu başka öneriniz varsa yorumlarınız bekliyorum

C9 var bende bayılıyorum valla süpürgeme. Çok da şık.

Kaç yıl oldu peki sağlammı çok kafam karıştı bormalde hep philips derdim şuan ikisinin arasında çok fark yok ama
Geçen yaz aldım gayet güzel 12 metre kablosu ile benim evde bir yere takıp her yeri süpürebiliyorum ev 110 m2 gibi. Toz haznesi boşaltımı da alttan güzel çok pratik. Sesi gayet az gece bile açıyorum çocukla. Komsularıma danistım sizi rahatsız ediyo mu diye tabi 🤣 phlips maraton kuzenim almıstı ilk çıktığında kaç sene önce emis gücü hemen düştü garantiye gitti geldi bi şeyleri değişti ama düzelmedi o zamandan beri philipse mesafeliyim.

Arcelik alin 7 yildir kullaniyorum yerden haliyi kaldiriyor o kadar iyi cekim gucu. Hem benimkisi en ucuz modeliydi. Cok memnunum.

X