Saç Bakım Ürünleri Saç için Argan yağı kullanan var mı?

Sac icin argan yagi cok luks ve pahali olur diye dusunuyorum, ben argan yagini yuzum icin dermaroller ile birlikte kullaniyorum sacima da yuzume surdukten sonra elimde kalanlari uclarinda gezdiriorum. Birde ufak bir fisfis sisem var bir caybardagi kadar suya 3-4 damla kadar argan damlattim sabah kalktigimda ondan sikarim kuru sacima. Ama koklerine argan yagi bakimi yapmak cok pahaliya gelir diye dusunuyorum. Sac bir yilda 15 cm uzarken bir ayda 5 cm nasil uzar anlamiyorum bana inandirici gelmiyor.

Ben 2 haftadır her duştan sonra saçlarımın uçlarına Otacı'nın Argan Yağı'nı uyguladım. Yanık saçlarım sayesinde inanılmaz yumuşadı! Argan yağı saça kolayca fark edilen bir parlaklık da veriyor. Tavsiye ederim kızlar:)
Merhaba
bende otacının argan yağlı saç bakım yağını aldım ama hiç kullanmadım henüz üzerinde de nasıl kullanılacağı ne kadar sürede bir yapılacağı yazmıyor siz de aynı ürünümü kullanmıştınız yoksa saf argan yağımıydı sizin ki

Canm ben kullandm saçlrımın ucunu yakmıştım toparladı baya bırktım birine vermştim

Geçen hafta kuaförüme saçlarım daha parlak olsun istiyorum dedim oda bana ''elimde şuan indirimde olan bir set var tavsiye ederim'' dedi. Argan özlü şampuan+ saç kremi+ yıkama sonrası uygulanan argan yağı şeklinde üçlü bir set. Aldım ve 2. kullanışta farkı fark ettim diyebilirim.

Saç diplerim yağlı uçları ise kuruydu. Diplerin yağı azaldı, uçları da eskisi kadar kuru gibi görünmüyor. Ve baktığımda sanki daha parlak gibi görünüyor bana (umarım psikolojik değildir :KK1:)

Dediğim gibi henüz 2 kez kullandım. 1 ay sonra gördüğüm değişimleri tekrar yazarım :KK34:

MERHBA bende geçen ay kuaförümden aldım.ismi nashi
inş.faydasını görürüm.30ml.40 tl
şampuan ve saç kremini de vermek istedi yanlız çok pahalıydı
gelecek ay almayı düşünüyorum yanlız kuaförden almak ne kadar doğru bilemiyorum

Nashi argan yagini 4 aydir kullaniyorum o kadar memnunumki.yanik saclarim oyle bir kendine geldi ki..
yaniklarin ustune bidaha oryalli islem yaptirdigim halde saclarimi toparladi.gurlesti ve teller hacimlendi
Diplerim geldi..uzatiyorda..nemli saca suruyorum durulamiyorum her dustan sonra..ben cok memnunum kizlar
hepinize de tavsiye ederim.surer surmez sanki krem yapmis gibi oluyor sac onun icin ben krem kullanmiyorum
su morfose denen cakma argan yagina gelince....o argan degil sac bakim yagi icinde saca cok iyi gelen
yaglar bilesimler var fitati da cok uygun ama kesinlikle argan olamaz argan pahali ve kalitelibbir yag...
argan ile ilgili aman aman bir yag degil diyenlerin ne kadar sureyle kullandıklarını merak ediyorum

Saclarim asiri dokuluyor sac diplerimi gormeye basladim arkadasda morfose marka argan yagi vardi 1 hafta kullandim cok iyi geldi sonra bnde aldim aldigim gunden beri saclarimi obek obek dokuyor
yalniz2 gunde yaglanan saclarim artik 1 hafttada ancak parlak parlak yagli goruntuye kavusuyor yanliz 2 gun sonra yaglanmaya devam edio sac diplerimi elledigimde ellerim yagli yagli oluo ...
bir türlü çozum bulamadim

bende aldım bu argan yağını ama saçı ağırlaştırıyor başkada faydasıı olmadı
aldığın argan yağı muhtemelen sahtedir sorması ayıp fiyatı ne kadardı :) aran yağı saçlara güzel bi bakım yapar ve ağırlaştırmaz. orjinalinden kullanmadıkçada bi faydası olmaz. bende hep 20 tl ye falan argan yağı gördüğümü alıyodm ama şimdi orjinalinden kullanıyorm gayet memnunum.

bende 1 hafta önce aldım %100 saf mış böyle oluncada şişesi küçük tabi :) 2 kez uyguladım banyoya girmeden önce sürdüm 3-4 saat beklettim şimdiden saçlarım daha yumuşak daha nemli sanki kuruluğu gitti gibi biraz bakalım sürekli kullanımda nolucak bu arada zeytinyağı ve hindistan ceviziyle karıştırıp sürmüştüm :) banyodan çıkınca da kırık olmaması için önerebileceğiniz bir ürün var mı ?

aldığın argan yağı muhtemelen sahtedir sorması ayıp fiyatı ne kadardı :) aran yağı saçlara güzel bi bakım yapar ve ağırlaştırmaz. orjinalinden kullanmadıkçada bi faydası olmaz. bende hep 20 tl ye falan argan yağı gördüğümü alıyodm ama şimdi orjinalinden kullanıyorm gayet memnunum.
cnm hangi marka kullaniosn smdi:KK76:

Hmm teşekkürler. Peki fiyatı nedir?
Merhaba ben argan yağı kullanıyorum ama ucuz olan ürünler gercek argan yağı değil bence.ben organik sertifikalı olmasına dikkat ediyorum.cünkü saça sürüyoruz ne olduğunu bilmeliyiz diye düşünüyorum.ben fushi argan yağı kullanıyorum son derece memnunum.tavsiye ederim.banyodan sonra havluyla kurulayıp ıslak saç uçlarıma uyguluyor ve kurutuyorum.aynı zamanda kuru saç diplerime ve uçlarına uygulayıp gece boyu öyle tutuyor ve sabah yıkıyorum.sonuc mükemmel

Herzaman gittiğim kuaför morfose argan yağını 45 TL ye satıyor. Kuaför malzemeleri satan yere gittim ve 20 TL ye aldım. Dün aldım kuru saçıma biraz sürdüm yumuşacık yaptı. Kuaförler kızabilir ama kazıklanınca da ben onlara kızıyorum. Toptancılarda çok güzel ürünler var ve pahalıda değiller. Şampuan olarak maxwell argan yağlı şampuan kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. En güzelide bu ikisininde türk malı olması.

istanbulda nerede var kuaför toptancısı ??

Ben Avonun Argan yağını tercih ediyorum.
Argan yağı nasıl kullanılır ne şekilde uygulanmalıdır merak ediyorsanız videomu izleyebilirsiniz.

X