Saç ektirerek alnımı daraltacağım, korkuyorum 😦

cunkuneden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
1.272
1.922
Arkadaşlar herkese selam.
Kadın olarak saç ektirmenin güç bir konu olduğunu araştıranlar bilir (çok sebepli dökülmeler olduğu için en iyi uzmanlar bile tercih etmiyor verimi düşük olduğundan). Ancak benim dökülme sebepli değil de genetik bir açık alnım var. şakak kısmı ile önden 1 cm çapında bir alana saç ektirmeyi düşünüyorum. Konuyu farklı başlıkta da açmıştım geçmişte ama saç ekimi özelinde ilk kez soruyorum. Var mı tecrübesi ya da duyumu olan? Sonuç için endişeliyim nedense, hem yüzümün yeni şekli hem de sonucun verimliliği kafamı karıştırıyor (yüzüm de geniş çünkü, dar bir alın da olmaz ama fazla bir daraltma da düşünmüyorum zaten).
Bu arada kendimce araştırmamı yapıp, iyi bir uzman seçtiğimi düşünüyorum bu konuda, piyasa ücretini de düşünürsek yani.
Rahatlamaya ya da vazgeçmeye ihtiyacım var sanırım 🙄😁 herkese şimdiden teşekkürler…

Merhaba ektirdiniz mi?? Bu konuda en iyisi asmed Koray erdoğan ve Ankara da Muttalip keserdir.ben de bayagıdır arastırıyorum bu konuyu. Benımde saçım kıvırcık ince telli ve sakaklarda açılma var
Çok erkeksi bir görüntü olusturuyor.ben de Ekim yaptırmak istiyorum

Arkadaşlar herkese selam.
Kadın olarak saç ektirmenin güç bir konu olduğunu araştıranlar bilir (çok sebepli dökülmeler olduğu için en iyi uzmanlar bile tercih etmiyor verimi düşük olduğundan). Ancak benim dökülme sebepli değil de genetik bir açık alnım var. şakak kısmı ile önden 1 cm çapında bir alana saç ektirmeyi düşünüyorum. Konuyu farklı başlıkta da açmıştım geçmişte ama saç ekimi özelinde ilk kez soruyorum. Var mı tecrübesi ya da duyumu olan? Sonuç için endişeliyim nedense, hem yüzümün yeni şekli hem de sonucun verimliliği kafamı karıştırıyor (yüzüm de geniş çünkü, dar bir alın da olmaz ama fazla bir daraltma da düşünmüyorum zaten).
Bu arada kendimce araştırmamı yapıp, iyi bir uzman seçtiğimi düşünüyorum bu konuda, piyasa ücretini de düşünürsek yani.
Rahatlamaya ya da vazgeçmeye ihtiyacım var sanırım 🙄😁 herkese şimdiden teşekkürler…
Ya ben de aynı dertten muzdaribim. 33 uasindayim kendimi bildim bileli kahkulle kapatmaya çalışıyorum alnimi. Bı cesaret edebilsem de ektirsem ne güzel olur. Ben Sakarya'dayim bu arada, siz nerde yasiyorsunuz, nerde yaptırmayı düşünüyorsunuz

Merhaba ektirdiniz mi?? Bu konuda en iyisi asmed Koray erdoğan ve Ankara da Muttalip keserdir.ben de bayagıdır arastırıyorum bu konuyu. Benımde saçım kıvırcık ince telli ve sakaklarda açılma var
Çok erkeksi bir görüntü olusturuyor.ben de Ekim yaptırmak istiyorum
Muttalip bey kadın danışan almıyorum dedi, güzel yerler ancak kadınlarda saç başlangıcı farklı ve özenli diye ben farklı bir yer seçtim

Ya ben de aynı dertten muzdaribim. 33 uasindayim kendimi bildim bileli kahkulle kapatmaya çalışıyorum alnimi. Bı cesaret edebilsem de ektirsem ne güzel olur. Ben Sakarya'dayim bu arada, siz nerde yasiyorsunuz, nerde yaptırmayı düşünüyorsunuz
Ben de aynen kakül tek kurtarıcı zaten. Ancak o kadar sıkıldım ki tek tip saçtan, zaten yazın özellikle hiç konforu yok. Bu arada ektirdim ben 1 ay oldu. Verim alırsam yeri söylerim ama saç başlangıcından falan memnunum. Ha bakıp örneklere daha sık ekilebilir miydi diyorum bazen. Ama zaten saç köklerim 2-3 telliymiş genelde, önlere 1 telli arayıp buldular içlerinden. Ne bileyim memnunum şimdilik, en kötü eski hali diyorum olur diyorum verim alamazsam, e ona da alışmıştım. Size de öneririm umarım sonuç alırıö da ama geniş alnın nasıl bir şey olduğunu biliyoruö. Burun değil ki kestir yaptır. Üstüne düşmenizi öneririm en iyi yöntem bu sanırım

İnşallah çok teşekkürler ☺️ zaten sonuç alayıö ona da başlık açıcam insanlar faydalansın, kimse kaküle mahkum değil diye 🥲😁
Ah o kahküller ben bıkmış durumdayım bu durumdan ve bir yerle anlaştım sayılır bakalım Ocak ayın da ben ektireceğim sanırım inşallah sonucunuz çookk güzel olur nerede işlem yaptırdığınızı aslında öğrenmek isterim incelemek için

Ah o kahküller ben bıkmış durumdayım bu durumdan ve bir yerle anlaştım sayılır bakalım Ocak ayın da ben ektireceğim sanırım inşallah sonucunuz çookk güzel olur nerede işlem yaptırdığınızı aslında öğrenmek isterim incelemek için
Çook teşekkür, umarım siz de sonuç alırsınız. Kadınlarda saç ekiminde saç başlangıcının farklı, feminen olması ayırt edici nokta. Ankarada kadın bir hekime gittim diyim :) yani benim de yeni daha o yüzden yönlendirmekten çekiniyorum. Zaten sayfasında da çok paylaşım yok ben de birinden duyup güvendik açıkçası

Ben 4 sene ektirmiştim, genel olarak çok memnumum, ifademi yumuşattı.
Ha yine toplamıyorum saçlarımı çünkü ne kadar başarılı da olsa ekim saç toplanınca güzel durmuyor.

X