Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç-Ekimi-İstanbul

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

cileklipuding

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
2.745
16
38
Kel bir arkadaşım :) saç ektirmek istiyor, bana danıştı nerde ektirebilirim? sen anlarsın dedi. Bende internetten biraz araştırdım fakat sonuçta saç eken her merkez kendisini övmüş :jeyyar:, koydukları fotoğraflar fotoshoplu. Bir sonuca varamadım. En iyisi kk ya danışmak dedim :enbuyukkk:. Saç ektiripde memnun kalanınız veya kalmayanınız veya bizzat siz olmasanız bile yakınınız varsa bize gittiğiniz merkezle ilgili bilgi verebilir misiniz? Ne kadara yapıyorlar? Ne gibi + / - yönleri var, ne tür teknikler kullanıldı? Arkadaşım ıstanbul Bakırköy'de oturuyor yakın olması tabi ki tercihi ama uzaktaki merkezleride değerlendirebilir. Bu konuda bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirizzzz kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Hadi kızlaaaaar, yüzümü kara çıkartmayın :çok üzgünüm:, bayanlar için saç dökülmesi çok fazla problem teşkil etmezz, bizim yapabileceğimiz yüzlerce, binlerce bakım var zemuszemus, bunların %90 ı işe yarıyor kaydirigubbakcemile2, erkekler için zor bir durum :sinifsinif:. Genelde androgenetik olduğu için saç ekimi kaçınılmaz oluyor, birde bizim kadar rahat değiller , arkadaşlarıyla böyle konuları pek paylaşmıyorlar, sanırım utanıyorlar :1ninca:. Her türlü bilgi rica ediyoruz... Mesela bu süreçte neler yaşar, nelere dikkat etmeli, hangi tekniği uygulamalı :hulya: yada saç ekimi değilde alternatif bir yöntem öneren.... Kimse yok mu kızlar yaaaa akannehir????

ben sana bir fikir şeyedeyim.
arkadaşın erkek mi bayan mı önce bu önemli.
neden mi ben anlatayım sana
ben 2000 yılında ektirdim saçlarımı
önce bölge belirlendi
arkadaki saçlı bölgeden 1 cm eninde 10 cm uzunluğunda parça alındı
yaklaşık 10 adet dikiş atıldı
saçlar tek tek köküyle ayıklandı
saçlarımın az olduğu tepe bölgesi iğnelerle uyuşturuldu
ve tek tek delindi
ayıklanan saçlar ekildi,
iş bitti mi hayır asıl şimdi başlıyor
kafan dikişli yatamıyorsun,sanki biri seni kulaklarından tavana asmış gibi gerilir yüzün kafan.
15 gün yüzün davul gibi şiş canavar gibi gezersin ağrılar cabası.
15 gün sonra dikişler alınır rahatlarsın ama 10 sene geçmesine rağmen hala sızlar ağrı yapar
kullandığın ilaçla saçların değil vücut kılların coşar orman gibi olursun başlarsın tüy azaltıcı kremlere para harcamaya.

bunca acıya rağmen tependeki ekilen saçların yarısından fazlası zaman içinde dökülür sen yine saç çoğaltan krem yağ ilaç vs, şeyleri arar durursun.
kısaca eğer çok gerekli değilse hiç tavsiye etmem ama arkadaşın bilir tabi

benim kardeşim ektirdi,10 gün kadar yüzü-gözü şişti,şuan çok memnun,ağrısı da yok.O da ıstanbul'da yaptırdı ama hangi hastane bilmiyorum,istersen öğrenip özelden yazayım

ben sana bir fikir şeyedeyim.
arkadaşın erkek mi bayan mı önce bu önemli.
neden mi ben anlatayım sana
ben 2000 yılında ektirdim saçlarımı
önce bölge belirlendi
arkadaki saçlı bölgeden 1 cm eninde 10 cm uzunluğunda parça alındı
yaklaşık 10 adet dikiş atıldı
saçlar tek tek köküyle ayıklandı
saçlarımın az olduğu tepe bölgesi iğnelerle uyuşturuldu
ve tek tek delindi
ayıklanan saçlar ekildi,
iş bitti mi hayır asıl şimdi başlıyor
kafan dikişli yatamıyorsun,sanki biri seni kulaklarından tavana asmış gibi gerilir yüzün kafan.
15 gün yüzün davul gibi şiş canavar gibi gezersin ağrılar cabası.
15 gün sonra dikişler alınır rahatlarsın ama 10 sene geçmesine rağmen hala sızlar ağrı yapar
kullandığın ilaçla saçların değil vücut kılların coşar orman gibi olursun başlarsın tüy azaltıcı kremlere para harcamaya.

bunca acıya rağmen tependeki ekilen saçların yarısından fazlası zaman içinde dökülür sen yine saç çoğaltan krem yağ ilaç vs, şeyleri arar durursun.
kısaca eğer çok gerekli değilse hiç tavsiye etmem ama arkadaşın bilir tabi
Canım arkadaşım erkek, o yüzden başka çaresi yok gibi görünüyor? Sen nerde ektirdin ve hangi teknik kullanılmıştı? Çok büyük bir açıklık mı vardı? Yoksa seyrelmiş miydi? Birde o zamanın parasıyla ne kadar ödemiştin? Cevap yazdığın için teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Canım arkadaşım erkek, o yüzden başka çaresi yok gibi görünüyor? Sen nerde ektirdin ve hangi teknik kullanılmıştı? Çok büyük bir açıklık mı vardı? Yoksa seyrelmiş miydi? Birde o zamanın parasıyla ne kadar ödemiştin? Cevap yazdığın için teşekkür ederim opuyorumnanaktan

rica ederim canım.ben dr erol kışlaoğlunun estetik salonunda ektirmiştim.o zaman bağdat caddesindeydi muayenehanesi.şimdi daha büyütmüş tvde gördüm ama yerini bilmiyorum.bende seyrelme vardı büyük orandaydı.herkes konuşurken kafama bakardı sinir olurdum.1000$ vermiştim 600 milyondu hiç unutmam.sonra dolarda bir anda artış olmuştu o sene.
opuyorumnanaktan

rica ederim canım.ben dr erol kışlaoğlunun estetik salonunda ektirmiştim.o zaman bağdat caddesindeydi muayenehanesi.şimdi daha büyütmüş tvde gördüm ama yerini bilmiyorum.bende seyrelme vardı büyük orandaydı.herkes konuşurken kafama bakardı sinir olurdum.1000$ vermiştim 600 milyondu hiç unutmam.sonra dolarda bir anda artış olmuştu o sene.
opuyorumnanaktan
Ayy canım inşallah bundan sonra dökülmezzz, ama yinede ekilen saçlar daha kaliteliydi di mi?, 1000 $ az değil ama şimdi çok daha yüksek rakamlardan bahsediyorlar 2500 euro gibi, bu da bugünkü kur üzerinden 5.500 tl falan yapar :1no2:... Eğer memnun kalınmayacaksa az paralar değil bunlar.

Kızlar, başka saç ektiren yok mu???? arkadaşı, akrabası, tanıdığı v.s. olan???şutarafagitti
Miskokulum sendende cevap bekliyorum, kardeşin nerde yaptırmıştı, memnun mu biraz açıklar mısın?? fisfisfis

canım benim tepem çok seyrelmişti daha önce doktorlara gidip çok tedavi gördüm ama işe yaramadı. son çare saç ekimine karar verdim.çok zor bir operasyon.şuan sonuç için bişey diyemem çok erken. ekilen saçlar önce dökülüyor ve kökleri kalıyor onlarda 3 ay sonra çıkmaya başlıyor. ben şuan dökülme evresindeyim daha ama bu işlemi yaptıracakların ilk 1 hafta özellikle çok sabırlı ve dayanıklı olması lazım

Foruma anca dönebildim. Şok dökülme evresi geçti artık 4. aydayım ve saçlarım ufak ufak çıkıyorlar.Doktor minoxil sprey verdi şuan onu kullanıyorum.Biran önce büyüsünler diyede sabırsızlanıyorum :)

X