Saç Uzatma Yöntemleri Sa Maskelerle uzayanlar (Resimli)

Neymis o zaman daha hizli uzatan ?? Sampuan deme, sampuan saci daha hizli uzatmaz sadece sacina uygun olani bulmussundur oda dökülmeyi azaltir daha bakimli görünmesini saglar ama asla daha hizli uzatmaz, öyle birsey yok!

Sen oyle san!! dogru sampuan kullanilmadiginda saclar daha SIK dokuldugu icin daha gec uzar.. birazcik mantigini kullansan bunu anlayabilirdin.. istedigin sac bakim danismanina sorabilirsin.. benim sacim normal standartlarin cok altinda uzardi, bu yuzden aradaki farki senin bilmene imkan yok. Ama saclarim daha SIKLASTI ve daha hizli ve saglikli uzuyor. Ve uzun zamandir sacimda kiriga rastlamadim.. iyice sinirin bozulucak ama sana sampuanin markasini vermicem :p

Sen oyle san!! dogru sampuan kullanilmadiginda saclar daha SIK dokuldugu icin daha gec uzar.. birazcik mantigini kullansan bunu anlayabilirdin.. istedigin sac bakim danismanina sorabilirsin.. benim sacim normal standartlarin cok altinda uzardi, bu yuzden aradaki farki senin bilmene imkan yok. Ama saclarim daha SIKLASTI ve daha hizli ve saglikli uzuyor. Ve uzun zamandir sacimda kiriga rastlamadim.. iyice sinirin bozulucak ama sana sampuanin markasini vermicem :p

daha fazla uzatirsin ins.. niye sinirlerim bozulacakmis onu anlamadim ??
bi kere sampuanin markasini sormadim ki ?? ikicinside ben sampuanimdan zaten memnunum.. giciklik yapmaksa amacin baskasina yap, bende cekememezlik asla olmaz!! herzaman herkezin saci uzasin ins diye bu forumada yazmisimdir..
niye boylesiniz ki anlamadim yaa :))

daha fazla uzatirsin ins.. niye sinirlerim bozulacakmis onu anlamadim ??
bi kere sampuanin markasini sormadim ki ?? ikicinside ben sampuanimdan zaten memnunum.. giciklik yapmaksa amacin baskasina yap, bende cekememezlik asla olmaz!! herzaman herkezin saci uzasin ins diye bu forumada yazmisimdir..
niye boylesiniz ki anlamadim yaa :))

Ben degil senin tutumun oyleydi :)..

Kizlar kendinize hedef koyun, birseyi basarmak icin once hedefinizi belirlemeniz gerekiyor. Ama sakin imkansiz olani secip aman bir ayda 10cm istiyorum demeyin. bir sene icinde su kadar uzamasini istiyorum diyip, cozum yollarini arayin ve birer birer deneyin. Keyifli bir sekilde yaparsaniz eminim en kisa zamanda istediginize ulasirsiniz.. ben seneye kadar saclarimi belime getirmeye calisicam bakalim ne kadar uzatabilicem :lepi:

keryenia senin saçin baya uzamiş :)
yeni foton varsa ekleyeb ilrmsn?

Sarmisakli sampuandan sonra =)) Bi haftam bile dolmadan farkedilir bi uzama oldu arkadaslar sizlerle paylasmak istedim hemen:lepi:

Nasil yaptigimi merak edenlere:

ben 5 adet sarmisagi rendeleyip sampuanima koydum, bununla iki defa yikiyoruz iyice kafamizi ovalayarak, diger kullandigim sampuanimla son olarak yikadiktan sonra elma sirkesini suyla karistirip basimiza dokuyoruz =), sonrada guzelce duruluyoruz.. Elma sirkesi saci parlattigi gibi tum kokuyuda goturuyo.

Sacinizi tamamen kuruladiktan sonra hic bi sekilde koku kalmiyo =)[/QUOTE]

bu karışımı hergün mü sürüyorsun yoksa haftada bir ve ya 2 kez mi?

kızlar ben bir kuaför kurbanıyıım :çok üzgünüm: istediğim boydan çok daha kısa kesti saçlarımıı malesef :eek:klava: ve şimdi de çam terebentini şampuanımın içine kattım ama bu sarmısağı da kullanmak istiyorum sizce çam terebentinli şampuanıma sarmısak katsam bir şey olur muu? :uhm:

36740409329574113767259.jpg

benim saçlarda böyle ilk defa bukadar uzattım dahada uzatıcam nasıl sağlıklı görünüyomu opuyorumnanaktan

evet canım sağlıklı ama keşke kısa halini de ekleseydin ve ne kadar sürede uzattığını belirtseydin :)

bu resim 15 gün önce çekildi şimdi o kahkül ağzıma giriyor :)

Son düzenleme:
X