Ruyada Annelik Duygusu

Nurver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
30
0
ARKADAŞLAR RUYAMDA DUN GECE ÇOCUĞUM OLDUĞUNU GÖRDÜM. ONU SEVDIM SEVDİM, SUREKLİ ÖPTÜM DURDUM. INSALLAH RUYAM GERCEK OLUR. senağlama

inşallah canım hamilesindir..
sanırım çok bebek istediğimiz için rüyalarımıza bile giriyo artık..
Allah gönlüne göre versin canım...

bende görüyorum artık.Benim rüyalarım çıkar yalnız ben hep bi bebek görüyorum kucağımda ama onu ben doğurmamışım.Neden ki acaba ben doğuramayacakmıyım ya :KK43:(
Canım senin rüyanı hayra yoralım hayır olsun.Bebek rüyası çok güzel ben bakmıştım.Güzel sevineceğin haberler, gelişmeler olacak inşallah.

Bu durum tamamen psikolojik heralde yaklaşık bi yıldır bebekle yatıp bebekle kalkıyorum özellikle son bi aydır hep tüp bebekle ilgili olaylar hastaneler...Oluyo olmuyo ..vs...Uyandığımda çok moralim bozuluyo ama pek hoş olmuyo....

Insaallah canim....Cenabi Allah sana saglikli ve hayirli evlatlar...versin....

Bende Böyle Bir Rüya Gördüm çok Etkilendim Herkeze Sölüyordum Bebeğim Oldu Diye Vede O Ay Hamile Kaldim Darisi Başina

canım öncelik gündüz niyetine hayır olsun.bende çok bebeğimin olduğunu gördüm hatta emzirdim altını bile değiştirdim hemde hep erkek bebek görüyorum ama 3 gün önce gördüğüm rüyadan çok etkilendim biraz komik birazda duygusaldı tabii bu bana göre:)

rüyamda kayınvalidemle banyodayız,kayınvalidem duşakabinin içinde orayı temizliyor bende idrar testi yapmak için idrarımı kabın içine doldurmaya çalışıyorum ama çok uğraşıyorum ve nihayet oluyor.testi yapınca ilk önce hafif 2. pembe çizgiyi görüp yere çöküyorum ve anne ben hamileyim diyorum ve dizlerimin bağı çözülüyor ve çok heyecanlıydım sonra 2.çizgi bayağı belirgin oluyor hemen testi alıp içerde olan kaynım eşim ve kayınpederim hamileyim diyorum ama herkes galiba eşim hariçti orayı tam hatırlamıyorum inanmıyorlar galibatest bozuktu falan diyorlar ve ben üstüne basa basa ben hamileyim ben bunu biliyorum diyorum sonra uyanıyorum ve o heyecan halen üstümdeydi.
rüyada bile o çizgiyi görmek çok güzeldi ama biliyorum ki bu ay olmazsa öteki ay allah ın izniyle hamile kalacağıma inanıyorum çünkü ilk defa bu kadar gerçek gördüm rüyayıa.s.:teselli:

benim uc yasinda bir oglum var ona hamileyken tam doguma iki hafta kala bir ruya gordum .ruyamda hastanedeydim hastaneye bir ucak iniyodu bende nerden geldi diyodum bu ucak .icinden kabeden gelmis hacilar iniyorlardi sonra ucakta iki besik farkettim biri mavi biri penbe neyse mavi besikten bir oglan cocugu nu elime verdiler bende sordum penbe besik kimin ses cikarmadilar .sonra bebekler nerden geldi diyince kabeden geldiler haci oldular .dediler simdi 31 haftalik hamileyim kizimiz olucak.ben bu ruyayi anlattim herkese cogu inanmadi simdide kizim oluyo gelde ruyalara inanmayin:nazar:

bende erkek bebek dogurdumrabbim nsaıl güzel bir çoçuktu her gören öyle diyordu hiç acı çekmeden bahçde ayakta dogurdum başı elime geldi ve çekip çıkardım.yegenimde rüyasında erkek bebegim olmuş görmüş tombul tombulmuş dedim babası gibi:)

bende erkek bebek dogurdumrabbim nsaıl güzel bir çoçuktu her gören öyle diyordu hiç acı çekmeden bahçde ayakta dogurdum başı elime geldi ve çekip çıkardım.yegenimde rüyasında erkek bebegim olmuş görmüş tombul tombulmuş dedim babası gibi:)

bahcede dogum yapmak cok guzel hayirliyla cabuk kolay dogum yaparsiniz ins:emir_bebek:

canim tessur ederim yanitin .icin temiz kalpli oldugumu dusunmen senin yureyinin guzelligi.allah bilir yurekleri canim.ama ruyamin etkisinde uc sene kaldim simdi ilginc bi huzur var icimde herkezle paylasmak istedim.inandigin icin tesekkurler

X