Mutfak Dekorasyonu Rondo ve Blender Seti

pearlpearl

🌿
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
1.195
1.218
Herkese merhabalar 😊 Çeyiz hazırlığında son günlerde içinden çıkamadığım şeylerden ikisi blender seti ve mini rondo. Kullandığınız, araştırıp beğendiğiniz marka ve modelleri benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Ben blender seti olarak Tefal Activflow Pro 1000 watt ve 1500 watt olanları beğendim ama emin olamadım watt konusunda. 1000 watt gayet yeterli duruyor, fazla güç harcamasına gerek var mı bilemedim.

Bir de mini rondo almak istiyorum. Fındık, fıstık ezmesi vs yapmak için. Kuruyemiş öğütebileceğim küçük bir rondo. 0,5 litre civarı olması yeterli. Tavsiyelerinizi bekliyorum 🌺🌼

Bunun dışında da çeyiz konusunda mutlaka şunu al, her evde olmalı dediğiniz bir şey varsa beklerim 🤗

Bende şu an iyi bir marka var. Annemde dandik bişey vardı. İnan onunki harika benim blender biraz performansı düşük watt olarak daha yüksek yazdığı halde. Tamaaaamen şans işi. O yüzden marka öneremiyorum. Ama blender setinde rondo oluyor ayriyetten almana gerek yok

Bende şu an iyi bir marka var. Annemde dandik bişey vardı. İnan onunki harika benim blender biraz performansı düşük watt olarak daha yüksek yazdığı halde. Tamaaaamen şans işi. O yüzden marka öneremiyorum. Ama blender setinde rondo oluyor ayriyetten almana gerek yok
Evet biraz şans işi gerçekten. Teşekkür ederim yorumunuz için 😊

Setlerde rondo var ama büyük hazneli. Ben ayrıyeten mini rondo istiyorum kuruyemiş öğütmek için. Büyük haznede fındık fıstık öğütmek zor olur.

Evet biraz şans işi gerçekten. Teşekkür ederim yorumunuz için 😊

Setlerde rondo var ama büyük hazneli. Ben ayrıyeten mini rondo istiyorum kuruyemiş öğütmek için. Büyük haznede fındık fıstık öğütmek zor olur.
Biz fındıkçıyız ailelerden üstte kalırsa büyük parçalar azcık sallayıveriyon iniyo alta. 😆 Çok sık kullanmayacaksınız bence gerek yok. Valla kendi evimize evlendik. Eşimin işi gereği kiradayız başka şehirde 1.5 senedir sığamıyorum mutfağa. Çok çok ana ihtiyaçları almak lazım sonra ihtiyaç duydukça alınır.

öncelikle elektirikli ev aletlerinin hepsi gerçekten ama gerçekten şans işi.. kimine iyi gelen kimine gelmiyor..
ama benim küçük ev aletlerimin hepsi tefal.. bende Tefal Activflow serisinden almıştım 1000 ve 15000 arasında çok farken birşey yok emin olun...
Tefalin her türlüsü çok iyi.. aşırı memnunum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz set halinde zaten ayrı ayrı almanıza gerek yk

Biz fındıkçıyız ailelerden üstte kalırsa büyük parçalar azcık sallayıveriyon iniyo alta. 😆 Çok sık kullanmayacaksınız bence gerek yok. Valla kendi evimize evlendik. Eşimin işi gereği kiradayız başka şehirde 1.5 senedir sığamıyorum mutfağa. Çok çok ana ihtiyaçları almak lazım sonra ihtiyaç duydukça alınır.
Haklısınız ihtiyaç duydukça almak en iyisi. Bizim evde yıllardır var hep kullanırız elimizin altındadır, o yüzden kendime de almak istedim ama bulamadım aynısından. Önemli bir ihtiyaç değil ilk başta, bekleyebilir elbet 😁

öncelikle elektirikli ev aletlerinin hepsi gerçekten ama gerçekten şans işi.. kimine iyi gelen kimine gelmiyor..
ama benim küçük ev aletlerimin hepsi tefal.. bende Tefal Activflow serisinden almıştım 1000 ve 15000 arasında çok farken birşey yok emin olun...
Tefalin her türlüsü çok iyi.. aşırı memnunum gönül rahatlığı ile alabilirsiniz set halinde zaten ayrı ayrı almanıza gerek yk
Evet ben de bir fark göremedim, emin de olamadım. Tefal gerçekten güven veriyor. Yorumunuz için teşekkür ederim 😊

Başka kimse yok mu blender seti tavsiye eden/etmeyen? Braun Multiquick seti de cezbetti beni ama bilemedim.Kullananlardan yorum bekliyorum 🙏🏻🌺

Ben Tefal activflow 1000 watt olanı kullanıyorum memnunum. Bence ayriyeten rondo almaya da gerek yok, bu modelin haznesi çok büyük değil öğütmede sorun çıkmıyor, büyük tane kalınca karıştırıp tekrar çekince halloluyor zaten

Tefalden aldığım tava dışında hiç bir ev aletinden memnun kalmadım braun u onerebilirim blender için. Şimdiden hayırlı olsun

Ben Tefal activflow 1000 watt olanı kullanıyorum memnunum. Bence ayriyeten rondo almaya da gerek yok, bu modelin haznesi çok büyük değil öğütmede sorun çıkmıyor, büyük tane kalınca karıştırıp tekrar çekince halloluyor zaten

Çok teşekkür ederim önerileriniz için 💖 ikisi de en çok tavsiye edilen markalar. Uygun bir kampanya, indirim vs bulursam ikisinden birini tercih edeceğim sanırım.