Elektronik Ev Aletleri Roidmi eve plus

meloche

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
265
181
36
Hanımlar robot süpürge alıcam evime roidmi eve plus almayı düşünüyorum var mı kullanıp memnun kalan?

baya kullanışlı şarjı çok uzun süre gidiyo evim büyük bi de benim temizlik zor oluyodu işimi çok kolaylaştırdı hem süpürüyo hem siliyo :KK9:
Günlük temizlik çok zorluyo beni çalıştığım için aklımda robot süpürge almak var 3 süpürge arasında kaldım bi araştırcam bunu da

Günlük temizlik çok zorluyo beni çalıştığım için aklımda robot süpürge almak var 3 süpürge arasında kaldım bi araştırcam bunu da
ben de çalışıyorum insanın eli ayağı oluyo resmen iyiki almışım diyorum tavsiye ederim canım

Benim de 2 küçük çocuğum var. açıkçası temizliğe vakit bulamıyorum haftada 1 gün anca yapıyorum böyle de hiç içim rahat etmiyo robot süpürge çok mantıklı geliyo

Benim de 2 küçük çocuğum var. açıkçası temizliğe vakit bulamıyorum haftada 1 gün anca yapıyorum böyle de hiç içim rahat etmiyo robot süpürge çok mantıklı geliyo
çocuklu veya çalışan kadınlar için çok iyi zamandan tasarruf resmen :KK3:

değiyor valla hele temizliğe vaktin yoksa çok büyük rahatlık dışardayken bile uygulama üzerinde çalıştırabiliyosun
Benim arkadaşımda başka bi markanınki var kullanımı çok zordu onun uygulaması İngilizce olduğu için zar zor çözdü nasıl kullanacağını haritalamayı falan çok zor yapmış bunda nasıl

Benim arkadaşımda başka bi markanınki var kullanımı çok zordu onun uygulaması İngilizce olduğu için zar zor çözdü nasıl kullanacağını haritalamayı falan çok zor yapmış bunda nasıl
Bunun uygulaması Türkçe o yüzden ben hiç zorlanmadım. Haritalamayı da ilk aldığımda bende beceremedim ama müşteri hizmetlerini aradım anlattılar nasıl yapacağımı kolaymış meğerse yarım saatte tüm evi haritalattım

Bunun uygulaması Türkçe o yüzden ben hiç zorlanmadım. Haritalamayı da ilk aldığımda bende beceremedim ama müşteri hizmetlerini aradım anlattılar nasıl yapacağımı kolaymış meğerse yarım saatte tüm evi haritalattım
uygulama Türkçe olması çok iyiymiş benim ingilzicem baya kötü hatta yok diyebilirim :KK70:

X