Lazer Epilasyon Robotx Hibrit Alexandrite Lazer

Ugurlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
2
0
26
Bir güzellik merkezi ile görüştüm ve cihazlarının Robotx Hibrit Alexandrite Lazer olduğunu söylediler. Bu cihazla lazer yaptırmış kimse yok mudur acaba. Sundukları ücret çok uygun fakat bu ıpl sanırım o yüzden emin olamıyorum. Seanslar bitince tekrar ilk başta ki gibi çıkar mı acaba tüyler. Yoksa seyrek seyrek mi çıkar.

Bir güzellik merkezi ile görüştüm ve cihazlarının Robotx Hibrit Alexandrite Lazer olduğunu söylediler. Bu cihazla lazer yaptırmış kimse yok mudur acaba. Sundukları ücret çok uygun fakat bu ıpl sanırım o yüzden emin olamıyorum. Seanslar bitince tekrar ilk başta ki gibi çıkar mı acaba tüyler. Yoksa seyrek seyrek mi çıkar.
yeni mi çıkmış ki acaba? hiç hibrit lazer duymamıştım açıkcası

Makine 2019 Türk üretimi. Çok araştırdım ama daha çok yeni olduğu için. Benim seanlarım bitti ve çıkmıyor diyen birilerini bulmak çok zor
valla canım bilmiyorum yazayım da bari üste çıksın başlık belki bilen biri çıkar

Robot x ıpl bir cihazdır, hatta kendi sitesinde de yazıyor. Ben 3 seans kadar gittim sonra salgın olunca geçen sene gidemedim. Ben ıpl olduğunu bilmeden gitmiştim ve seanslara gidemediğim zaman öğrendim ki ıpl miş. Zaten hepsi olduğu gibi geri çıktı, üstelik gittiğim yer çok pahalıydı ve hala ıpl olmadığını iddia ediyorlar. Ama başlığı dikdörtgen şeklinde ve kırmızı patlayan ışık şeklinde bir atımı oluyor ve kesin ıpl olduğunun kanıtı. Yaşadığınız yerde Alexandrite, diyot ya da buz lazer varsa tüy yapınıza göre bunlardan birini tercih etmeniz kalıcı epilasyon sağlayacaktır. Ucuz diye kanmayın sonra daha çok uğraşmak zorunda kalırsınız nacizane tavsiyem.

Ben 1 yildir tüm vücut lazere robotx cihazi ile giriyorum

X