Kalıcı Makyaj Uygulamaları Protez tirnak kursu

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Liman34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
150
244
46
Herkese iyi günler dilerim.Ben protez tırnak eğitimi almak istiyorum.istanbulda yasıyorum.o kadar çok yer var ki..Kafam karıştı.Sizlerin bildiği eğitim ve iş acısından güzel deneyimli yerler var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim..

Herkese iyi günler dilerim.Ben protez tırnak eğitimi almak istiyorum.istanbulda yasıyorum.o kadar çok yer var ki..Kafam karıştı.Sizlerin bildiği eğitim ve iş acısından güzel deneyimli yerler var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim..
şu tırnaklar ıyaptırmaktan bıktım. mesajınızı görünce dedim ki eve tya bende almalıyım öyle bir eğitim. sürekli para veriyorum eğitim alsam daha ucuzza gelir çok çabuk uzuyor

Evet ben aldım çok memnunum

X