Popo Protezi ve BBL Doktor Görüşmeleri Güncem

Karnınızda yumusama çökme vs oldu mu İyileşme süreci tamamlandığında da inşallah herşey iyi olur ilerleyen günlerde de memnuniyetinz ile alakalı biZi bilgilendirirseniz seviniriz🙂
Merhaba 13 Şubatta 360 vaser liposaction ve bbl yapılmıştı biliyorsunuz . Kilo sorunum yoktu popo şekillendirme için kilo almıştım . Şimdi sağ tarafım hoş şekilli kavisli sol tarafımda o kavis yok ve elimi belime attığımda can simidi kısmında bir şeyler geliyor karın kısmında sagda ve solda böyle yumrular var . Asistana yazdım . Daha çok erken geçecek diyor. Bana yağ almada düzensizlik var gibi geliyor. Böyle bir deneyimi olan var mı? Beklemeli miyim endişe mi etmeliyim ? Genel anlamda tum prosedurlere uydum. Odem daha çok erken vs deniliyor ama bana öyle gelmiyor. Kaç ayda oturuyor yoksa gerçekten zannettiğim gibi bir orantisizlik mi var ?

Oooo sizin daha epey yolunuz var . Benim 9.haftam masajları aksatmayın ( Hindistan cevizi yagi kullandim masaj sirasinda ) uyurken dikkat edin . Yastığı mutlaka kullanın . Bromelain ananas özütü kullandım ödemleri çok çabuk attım . Ilk anda buyuk gelebilir poponoz teleslanmayin zamanla sekil aliyor .
Merhaba nasılsınız asimetriden bahsetmiştiniz şuan ne durumda

Merhaba nasılsınız asimetriden bahsetmiştiniz şuan ne durumda
Artik cok dusunmuyorum bakmiyorum .Benim kemik yapimdan kaynakli oldugu soylenmisti . Eski halime gore elbette cok cok iyi ama ben sadece bu operasyon icin kilo aldigimdan belimin cok daha bicimli hallerini hatirliyorum . Iyi besleniyorum bol su tuketiyorum .Yuruyus yapiyorum . Bu sirada acaba yagli mi beslenmek lszim onu dusunuyorum ben de .... size nasıl beslemeniz söylenmişti?

Artik cok dusunmuyorum bakmiyorum .Benim kemik yapimdan kaynakli oldugu soylenmisti . Eski halime gore elbette cok cok iyi ama ben sadece bu operasyon icin kilo aldigimdan belimin cok daha bicimli hallerini hatirliyorum . Iyi besleniyorum bol su tuketiyorum .Yuruyus yapiyorum . Bu sirada acaba yagli mi beslenmek lszim onu dusunuyorum ben de .... size nasıl beslemeniz söylenmişti?
Ben bi işlem yaptırmadım henüz. Tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir beslenme konusunda. Ben 5 yıl önce göz altına çok az miktarda yağ enjeksiyonu yaptırmıştım . Göbeğimden alınmıştı yağ aylarca göbeğimn içinden yumru geliyordu elime sertlik çok çok sonra gecti. Sonuçta lipo olduğunuz için bence hala ödem vardır. O yüzden beliniz kalın geliyordur size bence.

Ben bi işlem yaptırmadım henüz. Tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir beslenme konusunda. Ben 5 yıl önce göz altına çok az miktarda yağ enjeksiyonu yaptırmıştım . Göbeğimden alınmıştı yağ aylarca göbeğimn içinden yumru geliyordu elime sertlik çok çok sonra gecti. Sonuçta lipo olduğunuz için bence hala ödem vardır. O yüzden beliniz kalın geliyordur size bence.
Hayır eğer yağ alırken bele girildiyse ve yanlış yerlerden yağ alımı olduysa belden de yağ depolamaya başlıyor vücut. Benim ameliyatla hem bel hem sırt oyuntum yok oldu, belim kalınlaştı vücudum da mahvoldu. Vücudunuz çok kötü değilse yaptırmayın.

Merhaba ben de aylardır protez ve yağ birliktemi yoksa sadece yag enjeksiyonu mu diye kafayi yemek üzereyim serkan balta nin sonuçları mükemmel görünüyor
Sadece yag enjeksiyonu olduğunda sonraki süreç beni aşırı derecede korkutuyor sizde bu süreç nasıl ilerledi ? Ve ameliyat ücretiniz ortalama ne kadar oldu

Merhaba ben de aylardır protez ve yağ birliktemi yoksa sadece yag enjeksiyonu mu diye kafayi yemek üzereyim serkan balta nin sonuçları mükemmel görünüyor
Sadece yag enjeksiyonu olduğunda sonraki süreç beni aşırı derecede korkutuyor sizde bu süreç nasıl ilerledi ? Ve ameliyat ücretiniz ortalama ne kadar oldu
Ben karın lipo hip dips yağ enj oldum ilk gun cıktım hastaneden agrılı gecmedı bnm surecım cok sukur

Çok çok geçmiş olsun gerçekten çok korkuyordum ağrı sürecini aşırı anlatanlar vardi peki kaç cm yag enjekte edildi popo ya
Doktorum Bilgehan ilker karından 3 lıtre yag alındı hip dip 600 er cc enjekte edildi.. Dış dudak yag enj da yapıldı. Ve labioplasti oldu fiyat soyleme yasakmıs ama Bikaç boyle sayfama bılmeden soyledım.. 2.bi ameliyatıma var karın germe meme küçültme şubatta inşallah cok guzel gecer oda.. Cok agrılı gecen lerı bende okudu Allah yardımcısı olsun herkesı.. Ben 12 de girdim 3 de cıktım odaya gırerken uyandım hiç agrı hissetmedim.. Aksamda cıktım eve geldim tektim ilk gun cok bitamın falan serum verdıklerınden herhalde cok cok ıyıydım

2.gun biraz halsızlık bırde bolgesel ateş oldu.. Agrı yoktu.. Mesela yururken agrı yok yatarken yok ama pozisyon degıstırırken o anlık agrı oluyo cok yavas hareket edıyodum 2 hafta o sekılde yatmadan oturmaya oturmadan yatmaya gecerken agrı oldu sadece gunun gun azalarak 2 haftada kaybolmuştu bende cok korkuyorum şuan 2.ameliyatımdan.buarada vaser liposuctıon oldu benım 6 hafta oluyor

2.gun biraz halsızlık bırde bolgesel ateş oldu.. Agrı yoktu.. Mesela yururken agrı yok yatarken yok ama pozisyon degıstırırken o anlık agrı oluyo cok yavas hareket edıyodum 2 hafta o sekılde yatmadan oturmaya oturmadan yatmaya gecerken agrı oldu sadece gunun gun azalarak 2 haftada kaybolmuştu bende cok korkuyorum şuan 2.ameliyatımdan.buarada vaser liposuctıon oldu benım 6 hafta oluyor
Çok tsk ederim açıklayıcı cevaplarınız için tekrar geçmiş olsun umarım çok çok mutlu günlerde olursunuz peki bu ameliyat lari genelde aktif sigara içenlere onermiyolar bazı doktorlar sigarayı bırakmam gerektiğini söyledi yapmayız dediler bu konuda ne dersiniz sigara kullanımı varmi sizde de

Doktorum Bilgehan ilker karından 3 lıtre yag alındı hip dip 600 er cc enjekte edildi.. Dış dudak yag enj da yapıldı. Ve labioplasti oldu fiyat soyleme yasakmıs ama Bikaç boyle sayfama bılmeden soyledım.. 2.bi ameliyatıma var karın germe meme küçültme şubatta inşallah cok guzel gecer oda.. Cok agrılı gecen lerı bende okudu Allah yardımcısı olsun herkesı.. Ben 12 de girdim 3 de cıktım odaya gırerken uyandım hiç agrı hissetmedim.. Aksamda cıktım eve geldim tektim ilk gun cok bitamın falan serum verdıklerınden herhalde cok cok ıyıydım
İnş 2. Ameliyat nada ağrısız sizisiz başarı ile geçer moralinizi yüksek tutun tekrar tsk ederim sevgiler

Ben hiç sigara kullanmadım. Ama annem yuz germe istedi doktor sigara içio die olmaz dedi.germe işlemlerinde oyle diyolar ama yag enj nunda pek dikiş kesi olmadıgı için etkili oluyormu sigara bilmiyorum doktor dedıyse dogrudur.. Buarada kalca yanı yag enjeksiyonu tutmadı 3rıdı..dıs dudak tuttu

İnş 2. Ameliyat nada ağrısız sizisiz başarı ile geçer moralinizi yüksek tutun tekrar tsk ederim sevgiler
Rica ederim senın gönlünce olsun hersey.. Eger kalca hic yoksa yag enj yeterli olmaz bence tek basına cogu erıyor cunku bnm kalca da sıkıntı yok gayet buyuk aslında ama yanlarında cukur var, protez hakkındada hıc bılgım yok

Ben hiç sigara kullanmadım. Ama annem yuz germe istedi doktor sigara içio die olmaz dedi.germe işlemlerinde oyle diyolar ama yag enj nunda pek dikiş kesi olmadıgı için etkili oluyormu sigara bilmiyorum doktor dedıyse dogrudur.. Buarada kalca yanı yag enjeksiyonu tutmadı 3rıdı..dıs dudak tuttu
Ben endeskopik yüz germe ameliyatına sigara içerek girmiştim 10 gun öncesi bırak demişti doktor ama yapamadım:) sigara ciddi Bi bela 20 yıldır içiyorum öyle kolay olmuyor bırakmak hmm benim kalcam var tek sorun hacım kaybı şuan

Çok merak ederek soruyorum şu sonucu görerek nasıl cesaret edip bu kadına ameliyat oldunuz? Adamcağızın karnına tuhaf ağaç dalları çizmiş. Herhalde baklavanın (6pack) böyle görünmediğini biliyor olması lazım. Komik ve acınası.

Eklentiler

• F6C6F940-6448-41EA-A945-A75FEFC65D66.jpeg
    F6C6F940-6448-41EA-A945-A75FEFC65D66.jpeg
    573,4 KB · Görüntüleme: 282
X