Polikistik overi olanlar

Merhaba kızlar pcos olanlar. Nasıl bir yol izliyoruz. Gittiğiniz yolda ne gibi şeylerden kaciniyoruz. Bunlar hakkında birbirimize destek olalım mı? Pcos olup hamile kalanlar biraz umut olsa. Nasıl bir yol izledi tedavi ile mi gebelik oldu. Biraz destek başlığı olsun
Pcos hastasıyım tiroid problemin var hormon değerlerim bir yukselip bir normallesiyordu tedavide olduk olmadı gebelik kalamadim sonra tedavisiz hamile kaldım hiç umut kaybetmemek gerek o kadar çok negatif gördüm ki artık umudumu yitirmistim ama oldu hersey nasiptir diyorum 😊

Ya ne insanın yaşadığı sıkıntıları arkada birakip güzel günlere geçmesi çok güzel birşey. Mutluluğunuz daim olsun dualarınızda benide unutmazsaniz çok sevinirim

Pcos hastasıyım tiroid problemin var hormon değerlerim bir yukselip bir normallesiyordu tedavide olduk olmadı gebelik kalamadim sonra tedavisiz hamile kaldım hiç umut kaybetmemek gerek o kadar çok negatif gördüm ki artık umudumu yitirmistim ama oldu hersey nasiptir diyorum 😊
Yaa şimdi oturur ağlarım gerçekten ne güzel umut dolu mesajlara deni geldim. Öyle güzel umut veriyorsunuz ki kalbim ferahliyor gerçekten. Ay iyiki başlık açtım iyi ki cevap yazdınız

Ya ne insanın yaşadığı sıkıntıları arkada birakip güzel günlere geçmesi çok güzel birşey. Mutluluğunuz daim olsun dualarınızda benide unutmazsaniz çok sevinirim
Canım pko hastalık değil sen elinden geleni yap zayıfla ,vitaminlerine baktır ,sağlıklı beslen bide kafana takma olur Allah ın izniyle

İnşallah canım gerçekten sürekli pcos ile ilgili olumsuz mesajlar okudum. Dedim birde tecrübe sahibi müjdeli haberlere ihtiyacim var. Sizlerin yorumu o kadar iyi geldi ki

İnşallah canım gerçekten sürekli pcos ile ilgili olumsuz mesajlar okudum. Dedim birde tecrübe sahibi müjdeli haberlere ihtiyacim var. Sizlerin yorumu o kadar iyi geldi ki
Tanıdığım çoğu kişi hem kilolu hem şeker hastası hemde ileri derecede pkoluydu . Şimdi bebiş büyütüyorlar 🥰

Ya evet gerçekten nasip ben bu süreçte elimden geleni yapıyorum. İnanın 1 hafta öncesine kadar hüngür hüngür agliyorken. Şuan öyle bir güç geldi ki kendimi topluyorum. Olucak diye kendimi güçlendirmeye calsiyorum

Merhaba bende de var amh biraz yüksek çıktı. 2. Kez Aşılama tedavisine başlayacağım adet olunca nasip olursa hayırlı haberler alalım inşallah 🤲🏼

Ya evet gerçekten nasip ben bu süreçte elimden geleni yapıyorum. İnanın 1 hafta öncesine kadar hüngür hüngür agliyorken. Şuan öyle bir güç geldi ki kendimi topluyorum. Olucak diye kendimi güçlendirmeye calsiyorum
Ben daha hamile kalmadan bebişime battaniyesini yapıp süslemiştim sonra hüngür hüngür ağlaamıştım olmayacak diye , şimdi uykusuz kaldığıma ağlıyom o kadar yaramazlar 🤣🤣🤣

Merhaba bende de var amh biraz yüksek çıktı. 2. Kez Aşılama tedavisine başlayacağım adet olunca nasip olursa hayırlı haberler alalım inşallah 🤲🏼
Bende normalde aşılama yaptiracaktim doktorumun kongresi çıkti bu ayda tedavi olsun obur ay aşılama olmadı tüp bebek deneriz dedi. İlk asilamam özelde oldu bays pahali olunca bu sefer tıp fakultesinde devam etmek istedim. Doç.bir doktorda özel muane oluyorum

Ben daha hamile kalmadan bebişime battaniyesini yapıp süslemiştim sonra hüngür hüngür ağlaamıştım olmayacak diye , şimdi uykusuz kaldığıma ağlıyom o kadar yaramazlar 🤣🤣🤣
Bende bir hırka ormustum niyet baskasinaydi ama bitiremeyince neyse kendi cocuguma tamamlayayim dedim. İlk asilamamda kalan iplede taç yaptım belki kız olur diye ama ne bileyim umarım içimde kalmaz bende kullanabilirim.

Bende bir hırka ormustum niyet baskasinaydi ama bitiremeyince neyse kendi cocuguma tamamlayayim dedim. İlk asilamamda kalan iplede taç yaptım belki kız olur diye ama ne bileyim umarım içimde kalmaz bende kullanabilirim

Yaa şimdi oturur ağlarım gerçekten ne güzel umut dolu mesajlara deni geldim. Öyle güzel umut veriyorsunuz ki kalbim ferahliyor gerçekten. Ay iyiki başlık açtım iyi ki cevap yazdınız
Umudunu asla kaybetme rabbim nasip etmeli sadece 😊 geç dollenmeyle hamile kaldım hatta ama tek şunu diyebilirim biz en son bir doktora gittik bir dolu bir boş şeklinde ilişkiye girin dedi bize asla takvim uygulanıyordu dedi bunu yaptığım ilk ayda kalmıştım hatta adetime bir hafta kalmıştı programa göre bende dedim tamam olmuşsa olmuştur artık yaa dedim eşim tamam bugün de olsun sonra bırakırız demişti o gün döllenme olmuştu garipti biraz nasip isleri

Merhaba bende de pcos var. 4 çocuğum var

Sağlıklı protein ağırlıklı beslenmek.

Karbonhidrattı olabildiğince az tüketmek.

Spor yapmak bunlar bana çok iyi gelmişti. Düzenli adet görmüştüm. Hamileliklerim doğal yoldan olmuştu. Darısı siz ve sizin gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese

Bende bir hırka ormustum niyet baskasinaydi ama bitiremeyince neyse kendi cocuguma tamamlayayim dedim. İlk asilamamda kalan iplede taç yaptım belki kız olur diye ama ne bileyim umarım içimde kalmaz bende kullanabilirim
Bigün gelecek bebeğinizi sallarken bu yazdıklarınızı okuyacaksınız ve gülerek hatırlayacaksınız 🥰 size komik bir anımı anlatim 🤣 testlerde o kadar negatifi görmüştüm ki çok ağlamıştım . Bigün yine test yaptım yine negatif ,dedimki hiç iki çizgi görmemişim bi kalemle işaretleyim nasıl görünüyo diye testte iki çizgiyi kırmızıyla işaretledim 🤣🤣 testi çöpe attım ve o gün tesadüfle kayınvalidem testi görmüş çok sevinmiş benim hamile olduğumu zannetmiş 🤣🤣🤣🤣 bunlar bile aklıma geliyor inanın gülüyorum kendime neler yaşamışım diye 🥰 inşallah sizde en kısa sürede bu duyguyu yaşarsınız 😘 boy boy bebişleriniz olur inşallah

Merhaba kızlar pcos olanlar. Nasıl bir yol izliyoruz. Gittiğiniz yolda ne gibi şeylerden kaciniyoruz. Bunlar hakkında birbirimize destek olalım mı? Pcos olup hamile kalanlar biraz umut olsa. Nasıl bir yol izledi tedavi ile mi gebelik oldu. Biraz destek başlığı olsun
1 yıl denedik olmadı geçen ay kendiliğinden olmuş belirti bile görmedim endoskopiye girecektim test istediler (, mide tümörü var) orda çıktı ortaya 1 hafta sonra tekrar gittim o zaman da kimyasal gebelik olduğu ortaya çıktı bu arada rahmim ve yumurtalığım birbirine yapışmış diğer yumurtalık kistlerle dolu zaten. Olmuş yani bir şekilde ümitsizliğe kapılmak kendimizi psikolojik bunalıma sokmak yok yani kendi haline bırakıp unuttuğunuz zaman ortaya çıkıyor :)

Bende normalde aşılama yaptiracaktim doktorumun kongresi çıkti bu ayda tedavi olsun obur ay aşılama olmadı tüp bebek deneriz dedi. İlk asilamam özelde oldu bays pahali olunca bu sefer tıp fakultesinde devam etmek istedim. Doç.bir doktorda özel muane oluyorum
Bende öyle aşılama tutma ihtimali düşük ama prosedür gereği yapmak zorundayız tüp bebek öncesi 2 aşılama gerekiyor dedi bende üniversite hastanesinde yaptırıyorum Allah bilir ilaçlar kaç para olmuştur ya

X