Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba Sat ve Bat Nedir Açıklayabilir Misiniz Aranızda Daha Yeniyim Çok Bilmiyorum Açıkçası 🤗 Biraz Kilo Vermem Gerektiğini Söyledi Adetim Geciktiği İçin Adet Söktürücü Verdi ve Ocean Polysitol Önerdi Doktoru Çok Beğenemedim İçime Pek Sinmedi Açıkçası ve Kafam Karıştı Ankara'da Yaşayıp Doktor Önerisi Bulunmak İsteyen Arkadaşlar Yardımcı Olabilirler mi ?
Merhaba sat son döngünüzün tarihi bat başlayacak olan döngünüzün tarihi

5 gün kaldı bata arkadaşlar çok heyecanlıyım test yapsam çıkar mı
Erken gebelik testinde çıkma ihtimali var sabah ilk idrarla deneyebilirsiniz ama biraz daha beklerim derseniz daha sağlıklı ollabilir tabi

Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@cidooss20 Mart21 Nisan
G gzd9097 27 Mart26 Nisan
MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii 29 Mart30 Nisan
@2kediannesi27 Mart1 Mayıs
sdaak sdaak 1 Nisan2 Mayıs
0 0619 6 Nisan6 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@ela_mommy17 Nisan18 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
İster=27 Mart 01 mayis

Slm arkadaşlar ben pkos hastalığını yaşıyorum iki aydır ferula femin kullanıyorum on son adetim 27 Mart acaba kullandığım ilaç gecikme yapmış olabilirim yardiminizi istoyorum

Slm arkadaşlar ben pkos hastalığını yaşıyorum iki aydır ferula femin kullanıyorum on son adetim 27 Mart acaba kullandığım ilaç gecikme yapmış olabilirim yardiminizi istoyorum
Pkos olduğumuz için gecikme gebelik olmasa bile normal bir durum ama tabiki bazı ilaçların etkisiyle bu durum basımıza gelebiliyor doktorunuz ile konuştunuz mu

Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@cidooss20 Mart21 Nisan
G gzd9097 27 Mart26 Nisan
0 0619 6 Nisan6 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
Benimde eklermisiniz sat 27 Mart bat?

Benimde yarın ama benim bu ay hiç olmayan yumurtlamam geçte olsa olduğu için bi 10 gün gecikme yaşayabilirim 😊

🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@cidooss20 Mart21 Nisan
H havvagns98 27 Mart1 Mayıs
0 0619 6 Nisan6 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
G gzd9097 30 Nisan 30 Mayıs
Adet oldum bugün sat 1 Mayıs bat 3 haziran

Evet bu ay soğan kürü inostol diaformin ve ovulasyon testine başlıyorum bakalım bide Zühre ana hayıt macunu içeceğim bakalım inşallah.mucadeleye devam

X