Pkoss haşimato ve kilo sorunu

caresizzzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2024
5
2
19
Merhabalar herkese
Her ne kadar nerden baslicami bilemesemde o kadar caresizimki suan haşimato hastasiyim pkoss um var şekerde tabi . Her gittiğim doktor kilo vermemi soyliyor fakar kilo veremiyorum bir haftadir sadece 300 call ile besleniyorum inanin ekmek dahi yemedigim taktirde bu sekilde kilo veremiyorum çocuk sahibi olamıyorum önüme gelen kilo ver diyo arkadaslar ben napicam biri kalkip ac kalirsan yağ yakar deyip öbürü ac kalinca metobolizma yavaslar diyor
3 yıllık evliyim

Merhabalar herkese
Her ne kadar nerden baslicami bilemesemde o kadar caresizimki suan haşimato hastasiyim pkoss um var şekerde tabi . Her gittiğim doktor kilo vermemi soyliyor fakar kilo veremiyorum bir haftadir sadece 300 call ile besleniyorum inanin ekmek dahi yemedigim taktirde bu sekilde kilo veremiyorum çocuk sahibi olamıyorum önüme gelen kilo ver diyo arkadaslar ben napicam biri kalkip ac kalirsan yağ yakar deyip öbürü ac kalinca metobolizma yavaslar diyor
3 yıllık evliyim
askim ben de pcosum ama kilo ve sekerim yok. arkadasimda vardı. bol sebze ve su tüket. sekeri ve karbonhidratı komple kes. arkadasim özel olarak pcosa yönelik bir diyetisyenle devam etti 4 ay ve insülin direnci düzeldi. 10 kilo kadar verdi ve düzenli regl olmaya başladı. bu dönemde kilomdan çok iyi ve sağlıklı beslenmeye odaklan. eğer durumun varsa bir diyetisyenle ilerle

X