Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Canım hoş geldiniz.:KK54:
Alıntı yaptığınız arkadaş size diğer sayfada yazmış.
Ama ben de tekrar edeyim
ASLA COSMELAN YAPTIRMAYINIZ.:KK20:
Müsait oldukça leke ile ilgili diğer sayfalara bakınız.
Birine iyi geldi diye
asla soyucu kremlerden hemen alıp kullanmayınız.
Lekenin çeşidi ve cildin hangi tabakasında olduğu çok çok önemli
bilginiz olsun.Sakın para tuzaklarına düşmeyiniz.
Çok araştırıp ve çok iyi okuyup araştırınız.
Acele karar vermeyiniz.Şifalar olsun :KK28:
h.b tskrler burda yeniyim surekli herkesin msjlrni okuyrum bilgilrnz icin cok sagolsnz hepiniz buara bn ist anadoluda onerebilcek bi dr varmdr halen burayi nasl kulanlr bilmyrum ☺

h.b tskrler burda yeniyim surekli herkesin msjlrni okuyrum bilgilrnz icin cok sagolsnz hepiniz buara bn ist anadoluda onerebilcek bi dr varmdr halen burayi nasl kulanlr bilmyrum ☺
Merhaba canım sadece acele etmeyiniz .
öğrenecek çok şey var.
Sabredin size bizler yol gösteririz.
Krem tuzaklarına da satıcılara da hemen inanmayınız.

Merhaba canım sadece acele etmeyiniz .
öğrenecek çok şey var.
Sabredin size bizler yol gösteririz.
Krem tuzaklarına da satıcılara da hemen inanmayınız.
Saol cnm nbilim kac senedr bklyrum buaralar cok arastrmaya basldim hazir kış mevsimind bian once kurtulim dye herksin yazdiklarni okuyorum pek bnde olan leke ilgili kimsede yok hep da kotu olanlari var kimi memnun kimi dgl yapilan uygulmdan

Tekrar merhaba :) muallime yani ablam neden yazmıyor söyleyeyim iki tane küçük yeğenim var ve kendisi öğretmen olduğu için internete pek bakma imkanı bulamıyor :) şöyle aslında ben geçen kış başladım picosil için. Çillerim kabuk şeklinde dökülüyordu ve elime geliyordu çok tuhaftı :) araya yaz girdiği için yapmadı doktor bey. Çok az çilin kalmıştı. Yazın sadece kalanların rengi hafif koyulaşmıştı. Giden çillerim geri gelmedi. Şimdi daha geçen hafta gittim. Yaz mevsimi bittiği için. Kendisi sağolsun yine yaptı son seansı, bu sefer yüksek doz uyguladı ve kalan çillerim de şükürler olsun şuan kabuk şeklinde gidiyor :) ve benim kollarımda da çillerim vardı onlar için de tekrar bu kış gideceğim ayrı bir paket alacağım. Geçen kış 3 seans 3bucukmilyar vermiştim ozaman kampanya gibi birşey yapmışlardı sanırım. Ama doktor bey 3 seans sonrası geçmese bile kendisi kontrol edip devam ediyor seanslara. Şöyle söyliyim acıtıyor mu ? Normalde nasıl lazer epilasyona gidiyor artık kadınlarve bende gittiğim için biliyorum. O acıdan bile biraz daha hafif bana göre. Yani lazerin acısına dayanan biri buna hayli hayli dayanır. Zaten anestezi krem uyguluyor. Bölge uyuşuyor. Seans kaç dk sürüyor? Seans çok az sürüyor en fazla 10 yada 15 dk diyebilirim. Öyle işte:)
Merhaba nasılsınız.Muallime nasıl.:KK54:
Lekeler çiller nasıl şu anda.
Bize arada yazın çünkü sizin bilgileriniz çok önemli bizim için.
İyi haberlerinizi bekliyoruz...

arkadaşlar 6.seansı mı 3 gün önce yaptırdım bu kez doktor bey atışları daha derine yaptığı için yüzümdeki lekeler baya kızardı ve koyulaştı .sanırım kabuk bağlayacak nemlendirici ve koruyucu kullanıyorum. fotoğraflarımı bu facebook sayfasında yayınlıcam Cilt problemlerinde son trendler . lekesiz günler.
Son durum nedir

Merhabalar, ben de expigment kremini duymuştum, medikal bir ilaçmış, ablam yüzündeki güneş lekesi için kullandı. Lokal yüz lekesine incecik sürdü, 2 ay gb bi sürede geçti lekesi, önce kabuklandı, sonra kabuk döküldü fln. Benim de yüzümde düştüğüm için dudak üstümde yara izi oldu, acaba iyi gelir mi?

X