Pcos aşılama

Bana femara verdi aşılama olacağım önümüzdeki hafta ovitrelle ile çatlatacak. Başka kullanacağım bir ilaç olacakmı yani?

Bana femara verdi aşılama olacağım önümüzdeki hafta ovitrelle ile çatlatacak. Başka kullanacağım bir ilaç olacakmı yani?
Yok canim sana femareyle aşılama yapacak yöntem farklı seninki ilaçla yapıyor benimki gonolf ignesiyle ikiside yumurtalari uyarıyor geliştiriyor başka kullanacağın bir ilaç yok inşallah hepimiz olumlu sonuçlar aliriz

Evet hafif derece ve yeni öğrendim bir yıldan fazla oldu doktora gideli ilk defa bu ay soylediler ve duzenlidir adetlerim yeni uyanmış dediler anlamadım eşimin sperm morfoloji si yüzde 0 di ileri hareketliligi düşüktür banada bu ay pocos var dediler hayırlısı

Merhaba. Ben çok ileri derecede pcos hastasıyım eşimde hiçbir problem yoktu. 3. aşılamamda hamile kaldım.

Gonal f igne verdi doktorum cok gec büyüdü 1 adet yumurta 16 mm zor oldu simdi femara kullaniuorum catlatma ignesiyle 1 kere daha denencek sonra asilama dedi femarayla 2 adet oluyor 17 18 mm

Kızlar merhaba pcos olup aşılama yaptırıp olumlu sonuç varmi? Esimin spermi iyi doktorum çok faydası olmaz sana dedi lütfen yazarmisiniz
Bende aynı durumdayım doktor bana da aşılama dedi %13 sanş dedi 3 4 kere denemeyle % 20 lere yükselir anca dedi şuan düşünme aşamasındayım küçük ihtimal için 3 4 kez denemeye değer mi diye ya da direk tüp bebek mi denesem diye düşünüyorum

Evet evet ucumuzde pcostuk. Biriyle bütün sürecimiz aynıydı hatta kullandığımız doz bile. Bana iki aşılamada nasip olmadı ama ilk tüp bebekte nasip oldu. İnşallah hayırlısıyla kucağıma almakta nasip olur :)
Canım naptın ben adet oldum bugün yarin devlet hastanesine gitcem asilama için

bende bir şey sormak istiyorum. şimdi biz aşılama için bütün evrakları tahlilleri tamamladık perşembe günü gideceğim sanırım 4-5 i adet tarihim. direkt dosyayı o gün açıp ilaç tedavisine başlatırlar mı yoksa süreç uzuyor mu dosya süresi mi var ?
beni aydınlatır mısınız arkadaşlar :)

X