Oyuncu Jackie Chan'in kızı Etta Ng Chok Lam: Köprü altında yaşıyorum

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
1.738
3.490
Aksiyon filmlerinin oyuncusu Jackie Chan'in 18 yaşındaki kızı Etta Ng Chok Lam, çektiği videoda köprü altında yaşadığını söyledi. Genç kadın, babasının homofobik olduğu için kendisine yüz çevirdiğini savundu.

8688015.jpg

Forbes dergisinin verilerine göre geçen yıl 49 milyon dolar kazanan oyuncu Jackie Chan'in 1998 yılında eski Asya güzeli Elaine Ng Yi Lei ile yaşadığı ilişkiden dünyaya gelen kızı Etta Ng Chok, Youtube hesabından paylaştığı videoda, sevgilisi ile birlikte köprü altında yattığını açıkladı.

• 8688017.jpg

• 18 yaşındaki genç kadın ailesinin lezbiyen olduğu için kendisine sırt çevirdiğini ifade ederek, aktörü homofobik olmakla suçladı.
    Etta Ng Chok ve 30 yaşındaki kız arkadaşı Andi Autumn, videoda insanlardan yardım ve sığınıcak yer talebinde bulundu:

• Herhangi bir devlet yardımından faydalanmamız için ayrılmamız gerekiyor. Facebook hesabımdaki kimse beni dinlemiyor, telefonlarıma hiç kimse cevap vermiyor.

Ne olduğunu anlayamıyorum. Polise, hastaneye, yemek yardımı yapan yerlere, LGBTİ topluluklarına, sığınaklara başvurduk. Hiçbiri bizimle ilgilenmedi.
    8688019.jpg

''KÖPRÜ ALTINDA UYUYORUZ''

''Homofobik ebeveynlerimiz yüzünden bir aydır evsiziz. Köprü altında uyuyoruz. Yardım istediğimiz aile bireylerimiz ve arkadaşlarımız, bizi ayrılmamızın şart koşulduğu kuruluşlara yönlendirdi.''

''Herhangi bir devlet yardımından faydalanmamız için ayrılmamız gerekiyor. Facebook hesabımdaki kimse beni dinlemiyor, telefonlarıma hiç kimse cevap vermiyor.''

''Ne olduğunu anlayamıyorum. Polise, hastaneye, yemek yardımı yapan yerlere, LGBTİQ topluluklarına, sığınaklara başvurduk. Hiçbiri bizimle ilgilenmedi.''

X