Ovulasyon testinde bunu yaşayan var mı

deryaozan34

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
239
76
Kızlar merhaba birkac farklı şekilde konu açtım ama bir bakar mısınız bu ay ovulasyonda iki kere pik yani yumurtlama gördüm bu durumu yaşayan var mı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20240508_212305_655.jpg
    IMG_20240508_212305_655.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 100
Gebe olma ihtimaliniz var mı şuan. Yani sizi umutlandırmak istemem ama ben adetime 4 gun kala yogun bir akinti hissettim kalktım ovulasyon yaptım pik. Yumurtlama sandım ertesi gün yine yaptım yine pik. Meğer gebeymisim
Haklısınız birkaç kişide daha öyle olmuş okudum ben de, öyle mi acaba diye düşündüm, iki ihtimali de düşünüp değerlendirdik sonradan, sizin siliklesme olmuş muydu benim oldu ondan da çekindim 🥺🥺 bir sonraki testim silikti yumurtlama gibi

Haklısınız birkaç kişide daha öyle olmuş okudum ben de, öyle mi acaba diye düşündüm, iki ihtimali de düşünüp değerlendirdik sonradan, sizin siliklesme olmuş muydu benim oldu ondan da çekindim 🥺🥺 bir sonraki testim silikti yumurtlama gibi
Mesela bugün yaptınız mı nasıl testiniz

Elimde test kalmadığı için maalesef yapamadim son iki gün önce bu şekilde çıkmisti

Eklentiler

• IMG_20240511_141613.jpg
    IMG_20240511_141613.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 77
Canım bende şuan aynı durumdayım anlam veremedim normalde bugün yumurtlamamın 8.günü Ovalüsyon da tekrar pike yakın çıktı fotoyu ekliyorum açıkçası gebelik mi diye düşündüm ama erken deil mi daha önceki düşüklerimde yumurtlamadan sonra 9.gün tekrar koyulaşmaya başlıyordu Ovalüsyon ve 10 yada 11 günü gebe olduğumu öğrenirdim biraz umutlandım ama 8.gün de erken geldi sanki acaba ikinci yumurtlamamı ki daha önce de hiç ikinci yumurtlama görmemiştim 🤔 kafamda deli sorular belirti olarak dünden beri akıntım var ve ara da hafif kasık batması ama az yani bilemedim

Canım bende şuan aynı durumdayım anlam veremedim normalde bugün yumurtlamamın 8.günü Ovalüsyon da tekrar pike yakın çıktı fotoyu ekliyorum açıkçası gebelik mi diye düşündüm ama erken deil mi daha önceki düşüklerimde yumurtlamadan sonra 9.gün tekrar koyulaşmaya başlıyordu Ovalüsyon ve 10 yada 11 günü gebe olduğumu öğrenirdim biraz umutlandım ama 8.gün de erken geldi sanki acaba ikinci yumurtlamamı ki daha önce de hiç ikinci yumurtlama görmemiştim 🤔 kafamda deli sorular belirti olarak dünden beri akıntım var ve ara da hafif kasık batması ama az yani bilemedim
Ben test sahibine yazdım canım bana başta iki yumurtlama dedi ama sonra tiroid ilacı kullandığımı söyleyince dalgalanmalar olmuş sen son çıkan piki yumurtlama say dedi ben de anlam veremedim işin can sıkıcı kısmı ne zaman test yapacağımı bilmemek 😅😅 bu arada görsel gözükmemiş bir daha atabilir misin ❤️❤️

Ben test sahibine yazdım canım bana başta iki yumurtlama dedi ama sonra tiroid ilacı kullandığımı söyleyince dalgalanmalar olmuş sen son çıkan piki yumurtlama say dedi ben de anlam veremedim işin can sıkıcı kısmı ne zaman test yapacağımı bilmemek 😅😅 bu arada görsel gözükmemiş bir daha atabilir misin ❤️❤️
Görseli atmayı unutmuşum atayım canım bugün çıkanı..sen her ihtimale karşı değerlendir tabi de ben kararsızım değerlendirme konusunda bu yumurtlamamın bugün 8.günü bugün yaptığım Ovalüsyon

Eklentiler

• IMG_8652.jpeg
    IMG_8652.jpeg
    26,3 KB · Görüntüleme: 49
Görseli atmayı unutmuşum atayım canım bugün çıkanı..sen her ihtimale karşı değerlendir tabi de ben kararsızım değerlendirme konusunda bu yumurtlamamın bugün 8.günü bugün yaptığım Ovalüsyon
Bu da bariz koyu çıkmış gerçekten ben anlam veremiyorum bu testler bazen iyi bazen çok kafamı karistiyor böyle şeyler olunca 😅😅 benim ikinci yumurtlama dönemi de geçti iki gün önce çatlama gördüm artık kendimi bekleme moduna aldım 🤣🤣

Sosyallanne Sosyallanne bu arada ben de yumurtlama gördükten 6 gün sonra yine pik olmuş sanırım aynı şeyi yaşıyoruz biz ne zaman test yapıcaz arkadaşım 😅😅
Benimki için de mi yumurtlama diyorsun camım ? ben gebelik diye şüphelendim ama yarın belli olur tekrar test yaparım hayırlısı yumurtlamadan sonra genelde 14 gün adet olunuyor

Kızlar merhaba birkac farklı şekilde konu açtım ama bir bakar mısınız bu ay ovulasyonda iki kere pik yani yumurtlama gördüm bu durumu yaşayan var mı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Benimde sizinki gibi çıktı testlerim hep endişelendim bende ama dün ve önceki günü silik gördüm bakalım merak ediyorum adetime 3 gün kaldı ne olacak inşallah hayırli bir haber alırım :)

Eklentiler

• IMG_5916.jpeg
    IMG_5916.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5957.jpeg
    IMG_5957.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 51
X