Ovülasyon testi yardımcı olabile misiniz?

Merhaba kasık ağrım var 4 5 gündür iki gün önce test yaptım ama negatif çıktı daha adetime 5 6 gün var erken mı yapmış oldum dün de farkettim göğüs etrafında yeşil damarlar.belli olmaya başladı belirti olabilir mi

Merhaba kasık ağrım var 4 5 gündür iki gün önce test yaptım ama negatif çıktı daha adetime 5 6 gün var erken mı yapmış oldum dün de farkettim göğüs etrafında yeşil damarlar.belli olmaya başladı belirti olabilir mi
Adet sancısıyla çok benzer belirtiler oluyor canım.yumurtlama gününü biliyorsan ve üzerinden 12-13 gün geçti mi? 2-3 gün daha bekle istersen 🌺

Adet sancısıyla çok benzer belirtiler oluyor canım.yumurtlama gününü biliyorsan ve üzerinden 12-13 gün geçti mi? 2-3 gün daha bekle istersen 🌺
Düzensiz adet görüyorum ovulasyon testi yaptım 3 gün öncesine kadar çok silik bir çizgi çıktı 19 Nisan yumurtlama gösteriyor o gün başlayıp bir gün ilişki bir gün ara vererek devam ettik 4 gün boyunca bir hafta yani bugün 13. Gün oluyor ama negatif çıktı

Kızlar merhaba. Ovülasyon testim tam olmamakla birlikte yaptıklarımı atacağım aşağıya. Döngüm uzun genellikle 38gün. Geçen ay 30gün oldum. Buna göre Sat 7nisan bat ise garip olacak ama min 6mayıs max 14mayıs. Pkos denilmişti bi ara. 21-22nisan pembe leke görüp ovü testi yapmaya başladım. 22si değerndirildi sadece. Ama sanki yine mi yumurtluyorum ben? @nur
28 I yumurtlamış sın canım 29 da çatlamaya başlamış canım inşallah değerlendirmeye devam etmişsindir 🙏

regl oldum ya iğnenin 19.günü 😂 hem de hayatımın en sancılı regliydi 😂 bugün de reglimin son günü. bu ay ara verip önünüzdeki ay rahim filmi çektirmeyi düsünüyoruz 😩
Uff o sancıyı ben her ay çekiyorum işte 😁 ben daha olmadım adet döngü uzun olunca. Rahim filmi tüplerden şüphelendiğin için mi yoksa doktorun mu dedi canım

Uff o sancıyı ben her ay çekiyorum işte 😁 ben daha olmadım adet döngü uzun olunca. Rahim filmi tüplerden şüphelendiğin için mi yoksa doktorun mu dedi canım
tüplerden şüphem yok aslında ama ne olur ne olmaz her seyi kesin olarak bilip öyle ilerleyelim dedik. doktorum da zaten ilaç deneyelim sonuc alamazsak rahim filmi çekeriz demişti. o yüzden gelecek ay direkt rahim filmiyle başlicam işe 😂 inşallah bir sey çıkmaz 🥲

tüplerden şüphem yok aslında ama ne olur ne olmaz her seyi kesin olarak bilip öyle ilerleyelim dedik. doktorum da zaten ilaç deneyelim sonuc alamazsak rahim filmi çekeriz demişti. o yüzden gelecek ay direkt rahim filmiyle başlicam işe 😂 inşallah bir sey çıkmaz 🥲
Yok yok çıkmaz Allah’ın izniyle 🙏🏻 BEn de çektirmiştim bi şey çıkmamıştı. Rahim filminden sonra gebelik olasılığı artıyormuş biliyor musun ben rahim filminin 3.ayı gebe kalmıştım 🤭

şaka yapıyorsun 😂😂 bak ümitlendiriyorsun beniiii 😂😂
ÜMit her zaman var ☺️🙏🏻 Valla bak doktorum da ve arkadaşlarım da söylüyordu rahim filmi çekildi bi kaç ilaç-takviye yazıldı 3aylık ilaçlarım bitti diye doktoruma yazdım gel yumurta çatlatma,büyütme yapalım dedi sonra ertesi sabah gittim doktora gebeyim ben dedim 😁🙈

ÜMit her zaman var ☺️🙏🏻 Valla bak doktorum da ve arkadaşlarım da söylüyordu rahim filmi çekildi bi kaç ilaç-takviye yazıldı 3aylık ilaçlarım bitti diye doktoruma yazdım gel yumurta çatlatma,büyütme yapalım dedi sonra ertesi sabah gittim doktora gebeyim ben dedim 😁🙈
en büyük hayalim biliyor musun? doktorum her yanına gittiğimde artık direkt geç içeri hazırlan diyor. bir gün odasına giricem ve dicem ki ‘sen hazırlan, hamileyiiiimm’ 😂😂 inşallah yaşarım bunu 😂

X