Ovülasyon testi ve çatlama

Bence yapın beklem
Valla hâlâ olmadım bat 4 mayıs. Yarın olmazsam yapsam mı diyorum veya cumartesi
Şehir dışındayım. Yanıma aldığım test adet gecikmesinde kullanılması daha uygun diyor da yarın da yapsam çıkar mı ki? Tabii yarına kadar adet olmazsam 😂
Bence çıkar ama bilemedim sonra üzülmeni istemem 😊

Adetime iki gün var ağrılarım da var kasık ve göğüs gebelik testi yaptım negatif çıktı ilişkiden ( hamile kalabileceğim) bugün 11. Gün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı sizce durum ne

Eklentiler

• IMG20240502152656.jpg
    IMG20240502152656.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG20240502151551.jpg
    IMG20240502151551.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 20
Adetime iki gün var ağrılarım da var kasık ve göğüs gebelik testi yaptım negatif çıktı ilişkiden ( hamile kalabileceğim) bugün 11. Gün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı sizce durum ne
Bence gebelik testi tekrarlayın 🌸 ovülasyonla öğrenen de var ama yanılan da çok var

Kızlar merhaba bizde 6 aydir bebek icin ugrasiyoruz ama olmuyor ne yazikki daha onceden iki dusugüm var dogal yollarla hamile.kalmistim ama bu son kurtajdan sonra hamile kalmiyorum bu ayki ovulasyon testim surekli cift cizgi sizce neden olabilir
20240502_120401.jpg

Kızlar merhaba bizde 6 aydir bebek icin ugrasiyoruz ama olmuyor ne yazikki daha onceden iki dusugüm var dogal yollarla hamile.kalmistim ama bu son kurtajdan sonra hamile kalmiyorum bu ayki ovulasyon testim surekli cift cizgi sizce neden olabilirEki Görüntüle 3422091
Merhaba 🌸🌹 testiniz koyulaşıyor bence yarın pik olur Allah’ın izniyle 🙏🏻😊 zaten her zaman çift çizgi çıkar en koyu olduğu zaman yumurta büyümüştür ertesi gün çatlar tekrar silikleşir . Her şey yolunda yani

Merhaba 🌸🌹 testiniz koyulaşıyor bence yarın pik olur Allah’ın izniyle 🙏🏻😊 zaten her zaman çift çizgi çıkar en koyu olduğu zaman yumurta büyümüştür ertesi gün çatlar tekrar silikleşir . Her şey yolunda yani
Umarim oyle okur endiselendim biraz cunku ilk defa yapmiyorum gecen ay yaptigim daha farkliydi biyle olunca korktum

Eklentiler

• 20240303_124950.jpg
    20240303_124950.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar merhaba bizde 6 aydir bebek icin ugrasiyoruz ama olmuyor ne yazikki daha onceden iki dusugüm var dogal yollarla hamile.kalmistim ama bu son kurtajdan sonra hamile kalmiyorum bu ayki ovulasyon testim surekli cift cizgi sizce neden olabilirEki Görüntüle 3422091
canım merhaba öncelikle çok geçmiş olsun . Allah bir daha yaşatmasın inşallah
Ovülasyon testlerini hergün yapıyorsun değil mi ? Sana tavsiyem sabah akşam yapman en azından yumurtlama yaklaşınca . Tam pik ve çatlamayı kaçırmamak için
ne zaman başladın ovülasyon testlerini yapmaya kaç aydır ?

canım merhaba öncelikle çok geçmiş olsun . Allah bir daha yaşatmasın inşallah
Ovülasyon testlerini hergün yapıyorsun değil mi ? Sana tavsiyem sabah akşam yapman en azından yumurtlama yaklaşınca . Tam pik ve çatlamayı kaçırmamak için
ne zaman başladın ovülasyon testlerini yapmaya kaç aydır ?
4 aydir ovulasyon testleriyle takip ediyorum pik ve catlamayi simdiye kadar gordum sadce bu ay boyle birsey yasadim olmadi sizin dediginiz gibi yaparim.onumuzdeki ay 🙏💜

X