Ovülasyon testi pik mi?

Umutlubiri12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2020
64
31
28
Merhaba arkadaşlar ovülasyon testim pik mi. Dün gece ilişki oldu. Bugün eşim nöbetçi. Yarın da ilişki olacak. Eğer pikse nasıl bir yol izlemem gerek ilişki günleri hangi günler olmalı önemli olan çatlamayı gördükten sonra mı ilişki olması yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Eklentiler

• IMG_8034.jpeg
    IMG_8034.jpeg
    141,3 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba arkadaşlar ovülasyon testim pik mi. Dün gece ilişki oldu. Bugün eşim nöbetçi. Yarın da ilişki olacak. Eğer pikse nasıl bir yol izlemem gerek ilişki günleri hangi günler olmalı önemli olan çatlamayı gördükten sonra mı ilişki olması yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Bugün ve 4 günü mümkün olduğunca değerlendir canım Rabbim gönlüne göre versin 🙏🏼

İnşallah canım Allah razı olsun. Sağ kasığımda ağrı var biraz çatlama belirtisi mi yoksa yumurtlama devam mı ediyor sence
KuUm herkesin belirtisi aynı değildir de bu ay benim ağrım vardı sızı şeklinde akıntıda sıkı gibiydi bu yumurtalıma belirtisi

KuUm herkesin belirtisi aynı değildir de bu ay benim ağrım vardı sızı şeklinde akıntıda sıkı gibiydi bu yumurtalıma belirtisi
Çatlama olmuştur seninde bu çatlama 1 gün sürer ve yaklaşık bi 5 6 gün de bekler sen yarını aman boş geçme bacıııım ☺️

Haklısın herkesin aynı olmaz. Ben 1.5 sene önce kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum. Ondan beridir gebelik oluşmadı. İnşallah bu ay muradımıza ereriz. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize.

Çatlama olmuştur seninde bu çatlama 1 gün sürer ve yaklaşık bi 5 6 gün de bekler sen yarını aman boş geçme bacıııım ☺️
Merhaba, bu testi de değerlendirir misiniz ? Bundan sonraki gün ikinci çizgi çıkmadı. Ben testlerimi saat 15-16 arası yapıyorum ve günde 1 kez. Acaba diyorum gece falan çatladı da ondan mı ertesi gün ikinci çizgi çıkmadı.

Eklentiler

• 1000122934.jpg
    1000122934.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 18
X